خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سال دوم موندن پشت کنکور

سلام.خسته نباشید من میخوام برای ساله دوم کنکور بدم.من ساله قبل تغییر رشته از ریاضی به تجربی دادم.من تو زیست خیلی مشکل دارم.باید چیکار کنم.امسال باید به چه نکاتی خیلی دقت کنم که دندان پزشکی حتما قبول شم؟ با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meli73 نمایش پست ها
      سلام.خسته نباشید من میخوام برای ساله دوم کنکور بدم.من ساله قبل تغییر رشته از ریاضی به تجربی دادم.من تو زیست خیلی مشکل دارم.باید چیکار کنم.امسال باید به چه نکاتی خیلی دقت کنم که دندان پزشکی حتما قبول شم؟ با تشکر
      این رشته نیازمند درصد بالای دروس دین و زندگی ، ریاضی ،زیست شناسی و شیمی است.در مرتبه بعد از این دروس ، درسهای زبان و فیزیک است.

نمونه درصد:
      دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز: ادبیات:50- عربی:60- دین و زندگی:70- زبان :70- زمین شناسی:10-ریاضی: 60- زیست:80-فیزیک:60- شیمی:80
      موفق باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقای افشار خیلی ممنون از ای که جوابمو دادین.راستش یه مشکلی دارم...من از مهر شروع به خوندن کردم ولی خیلی زود خسته میشم.همش میخوام 13ساعت بخونم.ولی نمیدونم چرا خیلی کمتر از این ساعت میشه.ازمونای قلم چی رو ثبت نام کردم.چیکار کنم که بیشتر بخونم....خیلی دوست دارم که حتما امسال دندانپزشک تهرانی قبول شم...فارغ التحصیل هستم...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقای افشار خیلی ممنون از ای که جوابمو دادین.راستش یه مشکلی دارم...من از مهر شروع به خوندن کردم ولی خیلی زود خسته میشم.همش میخوام 13ساعت بخونم.ولی نمیدونم چرا خیلی کمتر از این ساعت میشه.ازمونای قلم چی رو ثبت نام کردم.چیکار کنم که بیشتر بخونم....خیلی دوست دارم که حتما امسال دندانپزشک تهرانی قبول شم...فارغ التحصیل هستم...
      در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که محمودی هستم مشاور این بخش.
      آزمونهای کانون برای فارغ التحصیلان بسیار بسیار مناسبه.
      از دانش آموزانم بودن کسایی که با 4 ساعت و 7 ساعت پزشکی قبول شدند.
      مهم کیفیت خوندن هست.
      راهکار : شما سعی کن هر روز 30 دقیقه یا 20 دقیقه نسبت به روز قبل بیشتر بخونید و به این روش پایبند باشید. مطمئنا در طول یک هفته به وضع آرمانیتون میرسید.
      موفق باشید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی یه موضوع دیگه من امسال فقط واسه 2تا از درسام کلاس میرم عربیو ریاضی.اگه بقیه درسا رو خودم بخونم با برنامه ی کانون این امکان وجود داره که رتبه زیر50بشم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیای خیای ببخشید اقای محمودی!خیلی ببخشید که فکر کردم اقایه افشار هستید...شرمنده!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ببخشید اقای محمودی!خیلی ببخشید که فکر کردم اقایه افشار هستید...شرمنده!!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      راستی یه موضوع دیگه من امسال فقط واسه 2تا از درسام کلاس میرم عربیو ریاضی.اگه بقیه درسا رو خودم بخونم با برنامه ی کانون این امکان وجود داره که رتبه زیر50بشم
      شما به بازه ی رتبه فکر کنید نه خود رتبه. امکان آوردن هر رتبه ای وجود داره. فقط شرطش تلاش و پشتکار زیاده.
      با کانون پیش برید خوبه.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ببخشید اقای محمودی!خیلی ببخشید که فکر کردم اقایه افشار هستید...شرمنده!!
      خواهش میکنم

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگر براتون امکانش هست درس فیزیک رو هم برید کلاس خصوصی . چون نیاز به دبیر و رفع اشکال داره این درس.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید اقای محمودی یه سوال دیگه ببخشید که اینقدر سوال میکنم....من توی زیست خیلی مشکل دارم درصدام بالا نیست....تو بقیه درسامم وقتی تست میزنم اگه غلطام بیشتر از 5تا بشه اعصابم خیلی خورد میشه...در مورد برنامه ریزیم دوست دارم همه مبحثای ازمونو چه زوج کتاب باشه چه نه همه رو تو هفته ی اول بخونم اونایی که تموم کردمو تو همون هفته تست بزنم تو هفته ی دوم دیگه کامل تست کار کنم...4&5شنبه دوره ی غلطام.... ولی هیچوقت نتونستم به این برنامه رو اجرا کنم....حتی بعضی درسارم نرسیدم تموم کنم.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید اقای محمودی یه سوال دیگه ببخشید که اینقدر سوال میکنم....من توی زیست خیلی مشکل دارم درصدام بالا نیست....تو بقیه درسامم وقتی تست میزنم اگه غلطام بیشتر از 5تا بشه اعصابم خیلی خورد میشه...در مورد برنامه ریزیم دوست دارم همه مبحثای ازمونو چه زوج کتاب باشه چه نه همه رو تو هفته ی اول بخونم اونایی که تموم کردمو تو همون هفته تست بزنم تو هفته ی دوم دیگه کامل تست کار کنم...4&5شنبه دوره ی غلطام.... ولی هیچوقت نتونستم به این برنامه رو اجرا کنم....حتی بعضی درسارم نرسیدم تموم کنم.
      به خودتون مسلط باشید و از اشتباهاتتون درس بگیرید. سعی کنید برای درس زیست از دبیر کمک بگیرید.
      برنامتون احتمالا یک سری مشکلات داره که باید رفع بشه. اطلاعیه برنامه ریزی رو براتون در پیام خصوصی ارسال کردم می تونید مطالعه کنید.
      در مورد خوندن یا نخوندن زوج کتاب باید بگم که کانون طبق برنامه درسا رو پیش میبره. اما خواندن هر دو درس زوج کتاب خیلی کار صحیحی نیست. باید مغز شما فرصت تجزیه و تحلیل و طبقه بندی رو داشته باشه.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برای درسه زیست شناسیم 2سال کلاس رفتم پیش بهترین معلم تهران...ولی احساس کردم معلم نمیتونه خیلی تو این درس کمکم کنه...برای درس فیزیکم پسرخالم کمکم میکنه.معلم فیزیکه...ام زیستمو واقعا نمیدونم!!!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من برای درسه زیست شناسیم 2سال کلاس رفتم پیش بهترین معلم تهران...ولی احساس کردم معلم نمیتونه خیلی تو این درس کمکم کنه...برای درس فیزیکم پسرخالم کمکم میکنه.معلم فیزیکه...ام زیستمو واقعا نمیدونم!!!
      سعی کنید زیست رو طبق سیستم گردشی بخونید. یعنی برای مثال امروز مبحث 1 . فردا 1و2 . روز بعد 2و3 . و ...
      در ضمن پس از خواندن هر 5 مبحث(درس)، یک دوره کامل بر آنها داشته باشید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنون اقای محمودی!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن