خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کسی از شرایط دانشگاه امام صادق اطلاع داره؟ ممنون میشم اگه کمک کنین

سلام دوستان
      خسته نباشین
      کسی میدونه امسال با چه رتبه و معدلی میشه توی این دانشگاه قبول شد؟
      رشته ریاضی هستم
      از یکی دانشجوهای این دانشگاه پرسیدم گفت قبلا تا رتبه 17 هزارم دانشجو پذیرفته
      ممنون میشم اگه جوابمو بدین

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چادری هستی ؟
      به رشته های مذهبی علاقه داری ؟
      http://forum.konkur.in/thread4883.html
      می شود....
      شورش را دربیاوری..
      من به این دوست داشتن ها
      قانع ......
      نیستم ....
      ویرایش توسط h.m2010 : 16 مرداد 1395 در ساعت 19:55

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فارغ التحصیلان این دانشگاه از مسئولان و سیاستمداران آینده حاکمیت خواهند بود .

درس های مذهبی هم به طور عمده ای در کنار دروس تخصصی هر رشته تدریس می شن

بیشتر مصاحبه و گزینش مهمه تا رتبه کنکور .

اگر به دروس مذهبی و فضای سیاسی علاقه دارید می تونه براتون خوب باشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دانشگاه امام صادق برای یه سری افراده خیلی خاص اگر چادری و خیلیییییییییییییی مذهبی و طرفدار رهبری و حکومت و این داستانا هستی این دانشگاه عالیه چون بازار کارش قطعیه .اما اگه جزو دسته های بالا نیستی تی فکر رفتن به این دانشگاه رو هم نکن .اگه صرفا چادری هستی فکر نکن میتونی فضای این دانشگاه رو تحمل کنی
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گزینش امام صادق

سلام.امروز از دانشگاه امام صادق با من تماس گرفتن که واسه مصاحبه دعوت شدم.منم گفتم بعدا بهشون خبر میدم..
      به نظرتون خوبه.؟.البت خودم خیلی به رشته هاش علاقه ندارم.
      فقط اگه برم مصاحبه و قبول شم اون وقت رو لیست انتخاب رشتمم تاثیر داره یا نه؟ینی مثلا یه رشته دیگ قبول شم نمیتونم برم؟چون ثبت نام امام صادق جدا بود و اصلا به انتخاب رشته ربطی نداشت.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara prs نمایش پست ها
      سلام.امروز از دانشگاه امام صادق با من تماس گرفتن که واسه مصاحبه دعوت شدم.منم گفتم بعدا بهشون خبر میدم..
      فقط اگه برم مصاحبه و قبول شم اون وقت رو لیست انتخاب رشتمم تاثیر داره یا نه؟ینی مثلا یه رشته دیگ قبول شم نمیتونم برم؟چون ثبت نام امام صادق جدا بود و اصلا به انتخاب رشته ربطی نداشت.
      اگه میتونین با شرایطش کنار بیاین برین...جو فوق العاده مذهبی هم داره.ــسوالای سختی هم میپرسن..
      اگه نرین مشکلی توی انتخاب رشتشون به وجود نمیادـــچون کلا بحثش جداست...
      قبل از رفتن خوب فکر کنین حتما..
      منم مصاحبشو رفتم سال پیش...خیلی ترسناک بود

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.z1997 نمایش پست ها
      اگه میتونین با شرایطش کنار بیاین برین...جو فوق العاده مذهبی هم داره.ــسوالای سختی هم میپرسن..
      اگه نرین مشکلی توی انتخاب رشتشون به وجود نمیادـــچون کلا بحثش جداست...
      قبل از رفتن خوب فکر کنین حتما..
      منم مصاحبشو رفتم سال پیش...خیلی ترسناک بود
      با جوش ک بعید میتونم بتونم کنار بیام
      جدی؟چه جوری بود؟میشه یکم توضیح بدی؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با جوش ک بعید میتونم بتونم کنار بیام
      جدی؟چه جوری بود؟میشه یکم توضیح بدی؟
      کلاساشون خیلی سنگینه..ـاز صب تا ۴ بعد از ظهر...بعدش میرن خوابگاه و درس میخونن...اوقات فراغت هم باید قرآن حفظ کنن..
      جاسوس زیاد هست..یک سال ک بگذره شوهرتون میدن..ـ
      شرکت در همه مراسم اجباریست..
      من از در ک رفتم تو ساعت ۷‌ صب بود...ی خانومه رو دیدم فقط چشماش معلوم بود...شوک شدم‌..فشارم افتاد
      همین ک رفتم فهمیدم من آدم اونجانیستم.ـــ
      هزینه خوابگاه و ...با خودتونه...ینی بورس نیستین...
      سوالاشونم ک دیگه بماند...نیم ساعت مصاحبه من طول کشید...

9. Top | #39
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دانشگاه امام صادق در صورتی که میخواین در آینده شغل دولتی داشته باشید یا حتی بیشتر ازون خودتونو وصل کنید به نظام عالیه...
      تقریبا همه فارغ التحصیل های امام صادق جزیی از جمهوری اسلامی میشن
      اگه غیر این میخواین باشین خب اقدام نکنین برا امام صادق
      When will those dark clouds all disappear

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشاپیش بابت لحنم عذر می خواهم ولی خداوکیلی وقتی از یه دانشگاه خوشتون نمی آید هدفتون چیه که انتخابش می کنید؟
      مثل اینایی که می گن پردیس بزنیم بعد نریم!!خب مگه بیکاری؟نزن از اول اگه نمی خوای بری یا پولشو نداری.
      امام صادق هم دانشگاه الکی نیست خیلیا آرزوشو دارن شماها الکی انتخاب می کنید شانس یکی دیگه رو ضایع می کنید.درباره جو هم بچه پنج ساله هم می دونه جوش مذهبی و اصولگرایانه و سیاسی است یعنی شماها که انتخابش می کنید اینو نمی دونید؟؟
      جالبه که یه عده از امام صادق خوششون نمی آید،انتخاب می کنند،مصاحبه رو شرکت می کنند،رشته هاش هم می زنند بعد که تو تحقیقات محلی رد می شن مشغول آه و ناله می شن که "آره امام صادق خوب نیست به من گیر داد گفت باید این کار رو بکنی اون کار رو نکنی..."
      تو خواب انتخابش کردی؟مجبورت کرده بودن بزنی؟خوشت نمی آید تشریف نبر به همین سادگی.اینقدر رتبه های پایین پشت درش صف کشیدن که نوبت به دوهزار و سه هزار نمی رسه.دوست خودم سال پیش با چهارصد رفت حقوق امام صادق،یکی دیگه هم با رتبه هفتاد کشور رفت اونجا.
      ملت فکر کردن امام صادق دانشگاه آزاد رودهنه که دخترا فقط یه چادر سرشون کنن و پسرا هم شلوار پارچه ای بپوشن حله دیگه!!! می گن بفرما تو!هیچ گزینش علمی ای هم نداره....گذشت اون دوران که این دانشگاها خالی می موند و با رتبه سه چهار هزار می رفتن توش.
      آدم رو کلافه می کنن هرجا می ری یه کنکوری با تردید می گه امام صادق برم یا نه...انگار امام صادق لنگ این مونده.نخیر اونجا جای عشق و حال نیست،باید شب و روز درس بخونی.شصت واحد از دانشگاههای عادی درسش بیشتره.نصف رتبه های تک رقمی دکترای حقوق و علوم سیاسی از این دانشگاهن بعد مردم ناز می کنن.خیلی جالبه.
      امیدوارم کسی ناراحت نشه اینا واقعیته.
      ویرایش توسط susba : 25 مرداد 1396 در ساعت 23:58

11. Top | #41
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      خداوکیلی وقتی از یه دانشگاه خوشتون نمی آید هدفتون چیه که انتخابش می کنید؟
      مثل اینایی که می گن پردیس بزنیم بعد نریم!!خب مگه بیکاری؟نزن از اول اگه نمی خوای بری یا پولشو نداری.
      امام صادق هم دانشگاه الکی نیست خیلیا آرزوشو دارن شماها الکی انتخاب می کنید شانس یکی دیگه رو ضایع می کنید.درباره جو هم بچه پنج ساله هم می دونه جوش مذهبی و اصولگرایانه و سیاسی است یعنی شماها که انتخابش می کنید اینو نمی دونید؟؟
      جالبه که یه عده از امام صادق خوششون نمی آید،انتخاب می کنند،مصاحبه رو شرکت می کنند،رشته هاش هم می زنند بعد که تو تحقیقات محلی رد می شن مشغول آه و ناله می شن که "آره امام صادق خوب نیست به من گیر داد گفت باید این کار رو بکنی اون کار رو نکنی..."
      تو خواب انتخابش کردی؟مجبورت کرده بودن بزنی؟خوشت نمی آید تشریف نبر به همین سادگی.اینقدر رتبه های پایین پشت درش صف کشیدن که نوبت به دوهزار و سه هزار نمی رسه.دوست خودم سال پیش با چهارصد رفت حقوق امام صادق،یکی دیگه هم با رتبه هفتاد کشور رفت اونجا.
      ملت فکر کردن امام صادق دانشگاه آزاد رودهنه که دخترا فقط یه چادر سرشون کنن و پسرا هم شلوار پارچه ای بپوشن حله دیگه!!! می گن بفرما تو!هیچ گزینش علمی ای هم نداره....گذشت اون دوران که این دانشگاها خالی می موند و با رتبه سه چهار هزار می رفتن توش.
      come down sir
      When will those dark clouds all disappear

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ازسیاست خوشت نمیاد به دردت نمی خوره

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به منم زنگ زدن گفتن بیا خانواده میگن برو لاقل اونجا سوالات مصاحبه رو یاد بگیر برای گزینش دانشگاه دیگه مشکل نداشته باشی ولی خوب اگه بخوام برم هزینه داره درباره این دانشگاه هم وقتی تو نت سرچ میکنم اطلاعات درستی پیدا نمیشه یه جا نوشته رایگانه یه جا نوشته گرانترین دانشگاه ایرانه جالبه یه جا هم نوشته جریمت میکنن اینا بر چه اساسی گزینش میکنن آخه زنگ زدیم به دانشگاه میگه اطلاعات عمومی میپرسیم بعدا آدم میزنه تو نت میبینه خیلی سخته سوالاتش حالا میگن دوست دبیرستان معرفی کن من اگه این دوست هایی رو که من میشناسم معرفی کنم از من بد میگن تا بیان خوب بگن به نظرتون منی که شانس حداقلی برای دانشگاه علوم قضایی یا دانشگاه فرهنگیان که هردو بورسیه هستن دارم حالا برای گزینش این دانشگاه شرکت کنم یا نه؟؟؟ چون به قول دوستمون که بالا گفتن اینا منتظر من نیستن که با رخش بیام

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین اما صادق ... متفاوته اما چیزی برا از دست دادن نداری برو ... اما دیگه تو زندگیت تنها نیستی

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه امام صادق

سلام به من زنگ زدن گفتن بیابرای مصاحبه سوال من اینه اگه قبول بشم خوابگاه و غذا رایگانه یا نه باید با پول خودم تهیه کنم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن