خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

●کتاب موج آزمون یا فصل آزمون یا کتابای دیگه برای جمع بندی ؟

سلام دوستان
      برای هر ۴ تا درس اختصاصی موج آزمون بگیرم از همه بهتره ؟
      یعنی اگه بخواید از بین کتابای جمع بندی برای هر درس بهترینش رو بگید کدومه ؟
      ممنون میشم اگه تجربه داشتید به اشتراک بذارید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من برای رشته تجربی:

زیست: هزار تست دریافت (برای آزمون جامع) یا آزمون پلاس گاج (برای درس به درس و موضوعی) ---» ( با اینکه موج آزمون زیست کتاب خوبیه ولی من اصلا ازش خوشم نمیاد)
      فیزیک: آزمونیوم مهروماه یا موج آزمون (باجی به هم نمیدن و هر ۲ عالین، بعضی جاها موج سخت تره ولی پوشش تمرینات و متن کتاب و سوالهایی که توی ۶۳۳ جدیده توی آزمونیوم بهتره)
      شیمی: فصل آزمون (سخت تر و مفهومی تر و مطابق تر با سختی کنکور) یا آزمونیوم مهروماه ( پر از سوالات شمارشی و متنوع) ---» حجم هر ۲ تای اینها خیلی معقول تر از موج آزمونه
      ریاضی: جمع بندی ریاضی پرگار عباسپور( سوالات متنوع و ایده دار + سوالات کنکورهای اخیر ریاضی و تجربی) یا آزمونیوم مهروماه ( پوشش عالی و درجه سختی نسبتا بالا با آزمون های متنوع)
      زمین: طرح نو قلمچی (رقیب خاصی نداره، حجم خیلی کم و مناسب، تست های قوی و پوشش خوب مطالب، از نویسنده مهروماه جامع)

از بین ۲ تا مورد هر درس، نظر من بیشتر روی مورد های اول هست ولی کلا سلیقه ایه و همه این ها عالین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      پیشنهاد من برای رشته تجربی:

زیست: هزار تست دریافت (برای آزمون جامع) یا آزمون پلاس گاج (برای درس به درس و موضوعی) ---» ( با اینکه موج آزمون زیست کتاب خوبیه ولی من اصلا ازش خوشم نمیاد)
      فیزیک: آزمونیوم مهروماه یا موج آزمون (باجی به هم نمیدن و هر ۲ عالین، بعضی جاها موج سخت تره ولی پوشش تمرینات و متن کتاب و سوالهایی که توی ۶۳۳ جدیده توی آزمونیوم بهتره)
      شیمی: فصل آزمون (سخت تر و مفهومی تر و مطابق تر با سختی کنکور) یا آزمونیوم مهروماه ( پر از سوالات شمارشی و متنوع) ---» حجم هر ۲ تای اینها خیلی معقول تر از موج آزمونه
      ریاضی: جمع بندی ریاضی پرگار عباسپور( سوالات متنوع و ایده دار + سوالات کنکورهای اخیر ریاضی و تجربی) یا آزمونیوم مهروماه ( پوشش عالی و درجه سختی نسبتا بالا با آزمون های متنوع)
      زمین: طرح نو قلمچی (رقیب خاصی نداره، حجم خیلی کم و مناسب، تست های قوی و پوشش خوب مطالب، از نویسنده مهروماه جامع)

از بین ۲ تا مورد هر درس، نظر من بیشتر روی مورد های اول هست ولی کلا سلیقه ایه و همه این ها عالین.
      ممنونم از توضیحاتتون
      به نظرتون آدم میرسه برای هر درس دوتا منبع آزمونی بزنه ؟ البته برای کنکور تیر مدنظرم هست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها
      سلام دوستان
      برای هر ۴ تا درس اختصاصی موج آزمون بگیرم از همه بهتره ؟
      یعنی اگه بخواید از بین کتابای جمع بندی برای هر درس بهترینش رو بگید کدومه ؟
      ممنون میشم اگه تجربه داشتید به اشتراک بذارید
      سلام توی فیزیک بنظرم موج آزمون عالیه
      توی زیست ، شیمی و ریاضی بنظرم بهترین منبع آزمون شبیه سازهای کنکور هست و آزمونهای آزمایشی مثل قلم چی، سنجش، ماز، خیلی سبز و ...
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها
      ممنونم از توضیحاتتون
      به نظرتون آدم میرسه برای هر درس دوتا منبع آزمونی بزنه ؟ البته برای کنکور تیر مدنظرم هست
      یک منبع آزمونی کفایت میکنه. اگه وقت اضافه بیاد، استفاده از آزمونهای جامع موسسات خیلی موثر تر از کتاب آزمونی تک درسه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن