خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

● پیش نیاز های فصل ۳ زیست دوازدهم ( ژنتیک )

سلام دوستان
      من پایه ضعیفی تو زیست دارم
      و متوجه شدم فصل سه زیست ۱۲ ام خیلی ترکیبیه با گیاهی ، تولید مثل و ..
      حالا اونطور ک خودم برداشت کردم باید فصل ۶ و ۷ دهم ، فصل ۶ و جانوری فصل ۷ و فصل ۸ یازدهم رو بخونم بعد برم سراغ فصل ۳ ۱۲ ام
      درسته ؟
      البته اینایی ک گفتمو در حد کتاب میخونم ک فقط مطلبو درک کنم چون مثلا تو فصل ۳ درمورد زنبور عسل و 2n اینا صحبت کرده .. یا ساختار های تتراد ک من نخوندم اینارو
      ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بله باید بخونی اینارو. البته خود فصل سه رو ب تنهایی بخونی میتونی حدود 60 یا 70 درصد سوالارو جواب بدی(البته از ازمون های آزمایشی منظورمه. نه کنکور)
      اون 40 درصد که از ترکیبی هاست معمولن ی سوال با جانوری یازدهم میدن یک یا دوسوال ترکیب باگیاهی یازدهم. ولی گیاهی دهم خیلی نیاز نیس
      برا فصل 6 یازدهم هم فقط درحد همون مفهوم مجموعه های کروموزومی و نحوه تقسیم کروموزوم ها در میتوز و میوز اطلاعات داشته باشی کافیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز شما باید اول فصل یک و دو دوازدهم رو به خوبی بلد باشین دوازدهم تمام فصل هاش داره ی مطلب رو پله پله توضیح میده اگه شما دو فصل قبل نخونده باشی اصلن متوجه نمیشی جریان چیه چه برسه بخوای ۶۰/۷۰درصد تو ازمونا جواب بدی توصیه میکنم برای این فصل اول ۶ یازدهم و بعد ۱و۲ دوازدهم رو بخونید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poppope نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز شما باید اول فصل یک و دو دوازدهم رو به خوبی بلد باشین دوازدهم تمام فصل هاش داره ی مطلب رو پله پله توضیح میده اگه شما دو فصل قبل نخونده باشی اصلن متوجه نمیشی جریان چیه چه برسه بخوای ۶۰/۷۰درصد تو ازمونا جواب بدی توصیه میکنم برای این فصل اول ۶ یازدهم و بعد ۱و۲ دوازدهم رو بخونید
      فصل ۱ و ۲ دوازدهم رو خوندم . ولی الان میبینم ک فصل ۳ رو نمیتونم بخونمش چون پیشنیاز داره
      ممنون دوستان

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها
      فصل ۱ و ۲ دوازدهم رو خوندم . ولی الان میبینم ک فصل ۳ رو نمیتونم بخونمش چون پیشنیاز داره
      ممنون دوستان
      سلام
      پیش نیازش، فصل ۷ زیست یازدهم هست. بعد مطالعه‌ی این فصل باید فصل ۳ زیست دوازدهم رو شروع کنید.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کل فصل ۷ یازدهم پیش نیازشه ؟ گفتار چهارش ( همون قسمت جانوریش ) رو فقط بخونم کافی نیست ؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کل فصل ۷ یازدهم پیش نیازشه ؟ گفتار چهارش ( همون قسمت جانوریش ) رو فقط بخونم کافی نیست ؟
      کلا پیش نیاز فصل ۳ زیست دوازدهم، کل فصل ۷ زیست یازدهم هست.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا نیازی نیست قبل فصل 3 مبحثی رو به صورت مستقل بخونی
      یه سری پیش نیاز داره که تقریبا همه اساتیدی که این فصل رو تدریس میکنن اون پیش نیاز هاروهم پوشش میدن
      به نظر من بهتره برای این فصل ویدئو ببینین که ترجیح من خیراندیشه واقعا خوب توضیح میده ژنتیک رو
      مثلا برای ژنتیگ گیاهی صرفا اینکه چرخه تولید مثل گیاهی از فصل 8 یازدهم رو بدونین کافیه
      برای ژنتیک جانوری باید بکرزایی مار و زنبور و تولید مثل کرم پهن رو بدونین
      یه سری مفاهیم پایه از کروموزوم های جنسی و غیرجنسی هم واسه بخش ژنتیک انسانی نیازه
      یه درسنامه یا تدریس خوب قطعا همه این بخش هارو توضیح میده
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن