خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 87
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان موقع ثبت نام، وقتی تاریخ تولد پدرمو میخوام‌ وارد کنم، اصلن تاریخش میلادیه و اینکه کلن صفحه بعد نمیره! کسی همچین مشکلی داشته؟ صبر کنم تا باگ سایت برطرف شه؟ آیا این اصلن باگه؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها
      بچه ها چرا گفتن بعد اینکه نتایج فرهنگیان اعلام شد باید بگیم فرهنگیان میخوایم یا نه ؟ مثلا من کنکور تیر هدف اصلیمه قصد داشتم فرهنگیانم شرکت کنم اولویت دومم باشه تو انتخاب رشته ، حالا نوشته نتایج کنکور فرهنگیان خرداد میاد و تو باید در طی چند روز اعلام کنی ک فدهنگیان رو میخوای یا نه . خب من از کجا بدونم کنکور تیر رو چجوری میدم از کجا بدونم اگه فرهنگیان رو انتخاب کردم مصاحبه قبول میشم یا نه . چقدر سختش کردن خدایی
      شت
      جدن همچین چیزی هس؟
      منم میخواسم فرهنگیانو برا محکم کاریش شرکت کنم با این حساب بی فایده میشه خب!
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      شت
      جدن همچین چیزی هس؟
      منم میخواسم فرهنگیانو برا محکم کاریش شرکت کنم با این حساب بی فایده میشه خب!
      آره دفترچه رو بخون .. حالا نمیدونم چیزی ک برداشت کردم این بود . من فکر میکنم خرداد مثلا درصدای فرهنگیان و کنکور اولو میدن . بعد کنکور تیر مصاحبه میگیرن . بعد نتایج نهایی فرهنگیانو با درصدای تیر و رتبه و تراز نهایی کنکور سراسری ، مثلا مرداد ، همزمان اعلام میکنن و مثلا اگ یه شخصی فرهنگیان قبول شده باشه ، دوراه داره .. اینکه فرهنگیانو انتخاب کنه و تمام . و یا از فرهنگیان انصراف بدهو با رتبه کنکورش انتخاب رشته کنه . یعنی ابنطوری باشه عقلانیه بنظرم . وگرنه من تا ندونم رتبه کنکورم چند شده ، چجوری ریسک کنم بگم فرهنکیان میخوام یا نمیخوام!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره دفترچه رو بخون .. حالا نمیدونم چیزی ک برداشت کردم این بود . من فکر میکنم خرداد مثلا درصدای فرهنگیان و کنکور اولو میدن . بعد کنکور تیر مصاحبه میگیرن . بعد نتایج نهایی فرهنگیانو با درصدای تیر و رتبه و تراز نهایی کنکور سراسری ، مثلا مرداد ، همزمان اعلام میکنن و مثلا اگ یه شخصی فرهنگیان قبول شده باشه ، دوراه داره .. اینکه فرهنگیانو انتخاب کنه و تمام . و یا از فرهنگیان انصراف بدهو با رتبه کنکورش انتخاب رشته کنه . یعنی ابنطوری باشه عقلانیه بنظرم . وگرنه من تا ندونم رتبه کنکورم چند شده ، چجوری ریسک کنم بگم فرهنکیان میخوام یا نمیخوام!
      فکر کنم لااقل وقتی قبولیو فرهنگیانو بدن درصد و تراز کنکورم میدن انوقت اگه تراز و درصدا اوکی بود طرف بخواد میتونه انصراف بده ادم درصد و ترازشو ببینه یه چیزایی دستش میاد ولی خداکنه تغییرش بدن چرا انقدر ما رو تحت فشار میزارن اخه
      اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی
      فلک آن پند را روزی به تلخی ات بیاموزد
      پایان فعالیت در ۱۴۰۳/۲/۳

5. Top | #20
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از یه مشاور پرسیدم، گفت اینطوره که نتایج نهایی فرهنگیان تا قبل کنکور اصلی میاد و اگه قبول شده باشی حق اینو نداری انتخاب رشته کنی ولی یه تایمی مشخص میکنن که اگه کسی برا فرهنگیان پشیمون شده، انصراف بده فقط یادم رفت بپرسم این تایمه قبل انتخاب رشته‌‌س یا بعد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aytay نمایش پست ها
      فکر کنم لااقل وقتی قبولیو فرهنگیانو بدن درصد و تراز کنکورم میدن انوقت اگه تراز و درصدا اوکی بود طرف بخواد میتونه انصراف بده ادم درصد و ترازشو ببینه یه چیزایی دستش میاد ولی خداکنه تغییرش بدن چرا انقدر ما رو تحت فشار میزارن اخه
      الان نگاه کردم، چیزی که من متوجه شدم اینه که نتایج نهایی فرهنگیان قبل از اومدن رتبه و انتخاب رشته سراسری میاد و اگه فرهنگیان قبول شی دیگه نمیتونی با نتیجه کنکور سراسری انتخاب رشته کنی و برا انتخاب رشته کنکور باید انصراف بدی از فرهنگیان قبل از اینکه رتبت رو دیده باشی حتی!
      چقد بد:/

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      از یه مشاور پرسیدم، گفت اینطوره که نتایج نهایی فرهنگیان تا قبل کنکور اصلی میاد و اگه قبول شده باشی حق اینو نداری انتخاب رشته کنی ولی یه تایمی مشخص میکنن که اگه کسی برا فرهنگیان پشیمون شده، انصراف بده فقط یادم رفت بپرسم این تایمه قبل انتخاب رشته‌‌س یا بعد
      فایل پیوست 107452

قبل انتخاب رشته باید انصراف بدی که اجازه انتخاب رشته بدن برات..!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله قبل شروع انتخاب رشته سراسری ، باید اعلام کنی فرهنگیان میخوای یا ن . ولی من نظدم اینه ک نتایح نهایی فرهنگیانو ( یعنی بعد مصاحبه ) همزمان با رتبه کنکور سراسری اعلام میکنن و میگن مثلا یه هفتع فرصت دارید بگید فرهنگیانو میخواید یا کنکور .. حالا اگ شخص کنکور رو انتخاب کنه ، بعد یه هفته انتخاب رشته ک شروع میشه ، میتونه انتخاب رشته کنه . اگر هم مثلا طرف دید رتبه کنکورش باب میلش نیست ، فرهنگیانو انتخابدمیکنه و تمام

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      الان نگاه کردم، چیزی که من متوجه شدم اینه که نتایج نهایی فرهنگیان قبل از اومدن رتبه و انتخاب رشته سراسری میاد و اگه فرهنگیان قبول شی دیگه نمیتونی با نتیجه کنکور سراسری انتخاب رشته کنی و برا انتخاب رشته کنکور باید انصراف بدی از فرهنگیان قبل از اینکه رتبت رو دیده باشی حتی!
      چقد بد:/
      اگ اینجوری باشه خیلی بد میشع و بی معنی :/

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه یعنی چی طرف از فرهنگیان قبول شد. شاید تو کنکور سراسری از پزشکی قبول بشه. تکلیف چیه باید پزشکی رو رها کنه بره فرهنگیان؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازم یه مسخره بازی جدید.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارکیده_ نمایش پست ها
      دوستان بنظرتون راهی هست برای اعتراض به شرط سنی فرهنگیان ، واقعا بی انصافیه بخاطر چند روز تلاش چند ماهه ام به هدر بره
      واقعا چرا باید شرط سنی داشته باشه،چه فرقی می کنه سن و سال.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی میدونه فرم صفحه آخر(صفحه ۸۵) برای چیه؟ ظاهرا باید ببریم اداره آموزش و پرورش تایید کنه.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      کسی میدونه فرم صفحه آخر(صفحه ۸۵) برای چیه؟ ظاهرا باید ببریم اداره آموزش و پرورش تایید کنه.
      الان دیدم دقت نکرده بودم بهش! اگه لازمه همچین کاری چرا مشاورا و ... جایی نگفتن درموردش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط قاتل بروسلی نمایش پست ها
      ثبت نام کنکور از خودش پیچیده تر شده

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن