خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

*فیلم آموزشی دیدن نابودم کرده*

سلام به همگی. خب همونطور که گفتم فیلم دیدن واقعا وقتمو نابود کرده. بزارید براتون بگم که چجوریاس وضعیتم
      من برای زیست، فیزیک و ریاضی سالیانه های پارسال رو میبینم. از نیمه تابستون شروع کردم به این فیلما و رفته رفته شروع کردن به نابود کردن ساعت مطالعم. من هر روز تقریبا ۱۰ ساعت میخوندم ولی بعد از فیلما افت کردم. نگاه کردن یک جلسه فیلم مثل خوندن نیست و باید حتما مرور شه مثلا من درسنامه میخوندم تو ۲ ساعت همشو کامل کامل میفهمیدم و نیازی به مرور و اینا نبود و بعدش کلی تست میزدم ولی از نیمه تابستون هر جلسه که بالای ۴ ساعت هست رو که تموم میکردم انگار یه تریلی روم رد شده و باید بعد فیلمم ۲ ساعت مرور میکردم و تازه برم تست بزنم.
      الان که به این زمان رسیدم واقعا فهمیدم فیلم واسه زیست وقت تلف کردن بود و اون ابتکار و خوبی که تو درسنامه خوندن بود رو عمرا داشته باشه و دیگه نمی خوام ببینم البته پایه رو با حنیف تموم کردم باهاش ولی واقعا وقت تلف کردن بود من خودم همش رو خونده بودم و باید خیلی زیاد تست میزدم ولی متاسفانه چون منطقه ۳ ای هستم گفتم شاید این موسسات خیلی خفنن و رتبه برترا و سمپادی اینا اینجور معلما دارن و... و شروع کردم به دیدن.
      ولی برای فیزیک و ریاضی واقعا به دبیرا نیاز دارم چون خیلی از درسنامه بهترن واسه زیستم که فکر میکنم تازه چجوری برم کتاب کمک آموزشی واسه درسنامه بخرم و...
      برای فیزیک با درسنامه خیلی خوب راه میفتم ولی واقعا نمی تونم از میر حسینی دل بکنم چون خیلی پاسخش از درسنامه اینا بهتره و مفهومیه. ریاضی هم که ملاک پور قطعا به دیدنش ادامه میدم چون درسنامه های کتابای ریاضی آشغالن. شیمی هم که مبتکران خداست و چند جلسه بابایی و آقاجانی دیدم واقعا همون درسنامه مبتکران بود که خیلی بدترم از اون بود.
      تو دو راهی موندم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید. به بودجه بندیا هم نمیرسم واسه قلم چی چون برای دوهفته باید ۴ جلسه ۶ ساعتی فقط اونم ریاضی ببینم حالا تستشم که بماند... این فیلما واقعا ذهن رو تنبل میکنن و اصلا مثل اینکه خودت بخونی نیست.
      ویرایش توسط Zhilwan : 21 آبان 1402 در ساعت 15:33

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhilwan نمایش پست ها
      سلام به همگی. خب همونطور که گفتم فیلم دیدن واقعا وقتمو نابود کرده. بزارید براتون بگم که چجوریاس وضعیتم
      من برای زیست، فیزیک و ریاضی سالیانه های پارسال رو میبینم. از نیمه تابستون شروع کردم به این فیلما و رفته رفته شروع کردن به نابود کردن ساعت مطالعم. من هر روز تقریبا ۱۰ ساعت میخوندم ولی بعد از فیلما افت کردم. نگاه کردن یک جلسه فیلم مثل خوندن نیست و باید حتما مرور شه مثلا من درسنامه میخوندم تو ۲ ساعت همشو کامل کامل میفهمیدم و نیازی به مرور و اینا نبود و بعدش کلی تست میزدم ولی از نیمه تابستون هر جلسه که بالای ۴ ساعت هست رو که تموم میکردم انگار یه تریلی روم رد شده و باید بعد فیلمم ۲ ساعت مرور میکردم و تازه برم تست بزنم.
      الان که به این زمان رسیدم واقعا فهمیدم فیلم واسه زیست وقت تلف کردن بود و اون ابتکار و خوبی که تو درسنامه خوندن بود رو عمرا داشته باشه و دیگه نمی خوام ببینم البته پایه رو با حنیف تموم کردم باهاش ولی واقعا وقت تلف کردن بود من خودم همش رو خونده بودم و باید خیلی زیاد تست میزدم ولی متاسفانه چون منطقه ۳ ای هستم گفتم شاید این موسسات خیلی خفنن و رتبه برترا و سمپادی اینا اینجور معلما دارن و... و شروع کردم به دیدن.
      ولی برای فیزیک و ریاضی واقعا به دبیرا نیاز دارم چون خیلی از درسنامه بهترن واسه زیستم که فکر میکنم تازه چجوری برم کتاب کمک آموزشی واسه درسنامه بخرم و...
      برای فیزیک با درسنامه خیلی خوب راه میفتم ولی واقعا نمی تونم از میر حسینی دل بکنم چون خیلی پاسخش از درسنامه اینا بهتره و مفهومیه. ریاضی هم که ملاک پور قطعا به دیدنش ادامه میدم چون درسنامه های کتابای ریاضی آشغالن. شیمی هم که مبتکران خداست و چند جلسه بابایی و آقاجانی دیدم واقعا همون درسنامه مبتکران بود که خیلی بدترم از اون بود.
      تو دو راهی موندم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید. به بودجه بندیا هم نمیرسم واسه قلم چی چون برای دوهفته باید ۴ جلسه ۶ ساعتی فقط اونم ریاضی ببینم حالا تستشم که بماند... این فیلما واقعا ذهن رو تنبل میکنن و اصلا مثل اینکه خودت بخونی نیست.
      سلام رفیق متوجه نشدم چه راهنمایی می‌خوای، چون اولش گفتی با فیلم مشکل داری ولی آخرش گفتی چاره‌ای نداری و باید ببینی. برای زیست به نظرم فرهمند نیا بهتره، عظیمی هم خوبه من دیدم ولی خیلی حاشیه داره و نکات به درد نخور زیادی می‌گه، فرهمندنیا نکات مورد نیاز رو عالی توضیح می‌ده و هیچ حاشیه‌ای هم نداره، خوبی دیگه‌اش هم اینه که کلاس‌های چند تیکه هستند و وقت کم‌تری ازت می‌گیرن، مثلاً تو می‌گی پایه رو تموم کردی خب الآن می‌تونی فقط کلاس‌های دوازدهم فرهمندنیا رو ببینی که بین یک ساعت تا یک ساعت نیم هستند مثل حنیف نیست که 4 ساعت، 4 ساعت و نیم کل وقت روزت رو بگیره و آخر کلاس اصلاً بازدهی نداشته باشی.

برای فیزیک هم که گفتی میرحسینی رو ترجیح می‌دی و راحتی پس حرفی باقی نمی‌مونه، برای مشکل زمان تنها گزینه‌ات اینه که رو دور تند ببینی که من پیشنهاد نمی‌کنم.

برای ریاضی اما ما من استاد مقدم نیا رو پیشنهاد می‌کنم، چون کلاسش روند بهتری داره نسبت به استاد ملاک پور، همچنین مقدم نیا کلاس‌هاش خیلی انرژی بالایی دارن و باعث می‌شن علاقه‌مند بشی به ریاضی، تایم کلاس‌ها یکیه ولی مقدم نیا خیلی تکرار نمی‌کنه مثل ملاک پور و روی یک مبحث توضیح اضافه نمی‌ده، فکر کنم این موضوع برای تو که دغدغه زمان داری خوب باشه.

شیمی هم که گفتی با مبتکران جلو می‌ری و خوب بوده برات. اما اگر برای مسائل خواستی فیلم ببینی من فراهانی رو پیشنهاد می‌کنم، خودم جلسه استوکیومتری فراهانی رو دیدم حقیقتاً شگفت زده شدم از سرعت محاسباتش و خیلی عالی توضیح داد برای منی که ریاضی ضعیفم باورنکردنی بود این توضیحاتش.

امیدوارم مفید بوده باشن توضیحاتم و به کارت بیان، موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موقع فیلم دیدن باید حتما خلاصه برداری کنی بعدشم مستقیم بری سراغ حل سوالات مربوط بهش
      کاری ک من نمیکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن