خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question سوالات کتاب دین و زندگی ۳

سلام سوالات کتاب دین و زندگی ۳ رو میخوام اگه کسی سوالاتش رو داره بفرسته
      ممنون

2. Top | #2
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تاپیکای دیگه تون رو هم دیدم؛ اگه برای نهایی میخواین، بهترین حالت اینه کل درس رو مطالعه کنید بعد از مطالعه سوالای نهایی یا تالیفی مربوط به اون درس رو بررسی کنید و بعد که ایده گرفتین برگردین و دوباره از اول درس رو بخونید، برای زیست هم گفتار به گفتار میتونید این کار رو انجام بدین + مرور رو هم حتماً کنارش داشته باشین مثلا بعد از درس دو، دوباره یک و دو رو با هم مرور کنید و به همین منوال برین جلو.
      بعد برای سوالات تشریحی منابع مختلفی هست، مثلا شب امتحان، فرمول بیست، سیر تا پیاز و... اینطور نیست که یه سری سوالای واحد باشه و مسلما متفاوته.
      ویرایش توسط RHM : 10 آبان 1402 در ساعت 13:56

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      سلام
      تاپیکای دیگه تون رو هم دیدم؛ اگه برای نهایی میخواین، بهترین حالت اینه کل درس رو مطالعه کنید بعد از مطالعه سوالای نهایی یا تالیفی مربوط به اون درس رو بررسی کنید و بعد که ایده گرفتین برگردین و دوباره از اول درس رو بخونید، برای زیست هم گفتار به گفتار میتونید این کار رو انجام بدین + مرور رو هم حتماً کنارش داشته باشین مثلا بعد از درس دو، دوباره یک و دو رو با هم مرور کنید و به همین منوال برین جلو.
      بعد برای سوالات تشریحی منابع مختلفی هست، مثلا شب امتحان، فرمول بیست، سیر تا پیاز و... اینطور نیست که یه سری سوالای واحد باشه و مسلما متفاوته.
      درود
      درسته حرفتون اما من زمانم کمه وقت زیادی ندارم
      چون هم باید برای کنکور بخونم هم برای نهایی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HUNDRED نمایش پست ها
    6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dani_ نمایش پست ها
      سلام سوالات کتاب دین و زندگی ۳ رو میخوام اگه کسی سوالاتش رو داره بفرسته
      ممنون
      سلام ببینید توصیه میکنم کتاب رو کامل بخونید من سال گذشته اصلا در طول سال دینی نخونده بودم دو روز مونده به امتحان خوندم شدم ۱۸.۵ در صورتی که داخل شهر ما هیچکس اینقدر نشده بود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme82 نمایش پست ها
      سلام ببینید توصیه میکنم کتاب رو کامل بخونید من سال گذشته اصلا در طول سال دینی نخونده بودم دو روز مونده به امتحان خوندم شدم ۱۸.۵ در صورتی که داخل شهر ما هیچکس اینقدر نشده بود
      درود فقط همین کتاب دینی که نیست یه سری کتاب دیگه هم هستش مثل زیست زمین عمومی های ۱۲

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن