خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این تاپیک را حذف کنید

لطفا تاپیک را حذف کنید بستن نه حذف کامل
      ؛ اگه خواستید پشت سرم حرف بزنید خودمم خبر کنید چون منم ازش متنفرم ؛
      ویرایش توسط Nakhasteh : 01 اردیبهشت 1403 در ساعت 14:31

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مدرسه میرم و بخاطر اون هر روز 6 و نیم بیدار میشم و ساعت 11 و نیم دوازده میخوابم. بعد از مدرسه هم یه چرت یه ساعته. پس روزم 16 ساعته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها
      روانپزشکم کار خاصی نمیتونه کنه خواهرم بخاطر خوابگاه خوابش خراب شده بود رفت دارو گرفت دکتره بش گفت اینارو دوره ای مصرف نکن وابستشون میشی.. حالا اون میتونه برگرده خونه منقطع مصرف کنه من چی که سر جای خودمم خوابم نمیبره): نخسته بیا یکم از خواباتو بده به من دیشب از ده تا سه شب درتلاش بودم خوابم ببره.. هم فعالیت ذهنی دارم هم فعالیت فیزیکی هم خورد و خوراکم درسته فقط موقع درس خوندن مغزم بیش فعال میشه یهو ساعت یک شب به خودم میام میبینم تو خواب و بیداری درگیر حل کردن تستم): مغز بی صابم خاموش نمیشه که نمیشه.. همین امروز ساعت پنج برا نماز صبح کوک کرده بودم تو خواب و بیداری هی به خودم می‌گفتم یکم دیگه مونده این مسئله رو حل کنم سه بار تعویقش انداختم): بعد بیدار شدم یادم نمیومد چجوری حلش کردم حالا ممکنه اصن سوال علمی درستیم نباشها مثلا ذهن مریضم شیمیو ریاضیو که تو یه روز خونده باهم میکس کرده باشه یه چیز عجیب غریب تحویلم داده باشه): اه نمیفمم دیگه چیکار کنم روز به روز له تر از قبل بیدار میشم انگار تو خواب فشار بیشتری رو متحمل میشم تا بیداری): ولی خب دیگه خودمو مجبور نمیکنم که سر شیش بیدار شم دیگه برام مهم اینه که هروقت بیدار شدم شروع کنم البته اگر این سردرد امانی بدهد): توام خیلی درگیر اینکه روزت چند ساعت بود نشو سعی کن حتی اگه ده ساعته پنج ساعتش مفید باشه موفق باشی♡
      من تابستون هفته ای شد که کلا دو سه ساعت میخوابیدم خوابم‌نمیبرد یا عمیق نمیشد رسما رد داده بودم
      مامانم برام دارو گیاهی گرفت یک قرص گیاهی از داروکده سفارش داد بنام ترانکی وال قشنگ خوابم رو تنظیم کرد شش هفته خوردم و بعد قطع کردم الان راحت میخوابم میتونید طولانی تر بخورید ترکیباتش کاملا گیاهی هست تقریبا بعد دو سه بار استفاده خوابم عمیق و خوب شد و الانم تثبیت شده
      اگر هم دمنوش میخوری افسنتین با بابونه و گل گاو زبان و اسطوخودوس دم کن مقدار افسنتین دوبرابر بقیه باشه دو شب بخوری شب سوم مثل چی راحت میخوابی
      هر چند من قرص ترانکی والی ترجیح میدم دمنوش بدمزه بود خوبیش اینکه وابستگی نداره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nakhasteh نمایش پست ها
      آره قرص خواب و اینا وابسته میشی منم واسه همین مصرف نمیکنم پس رفتن به روانپزشکم کنسله
      نیکو من خوابم افتضاحه شبا خوابم نمیره روزا خوابم میره شبا همش از خواب میپرم و خوابم شبا خیلی کمه واسه همین مجبور میشم روزا بخوابم
      پس این بخاطره فعالیت مغزه منم این شکلی میشم وقتی یه درسی رو میخونم ادامه ش رو توی خواب و بیداری میخونم آسایش ندارم واسه همین شبا نمیخونم
      برای دوستمون نوشتم اگر بدرد شما میخوره
      یک قرص دیگه هست بنام لاوندیپ اینو هنوزم دارم میخورم عصاره گل لاوندر هست استرسم رو کم میکنه فقط عصر میخورم چون صبح بخورم تا شب خمیازه میکشم
      من وضع خوابم خیلی خراب بود خواب عمیق نداشتم همش خسته و له بودم تابستون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام این روزشمار خیلی خوبه دانلود کنیدش و استفاده کنید

دانلود

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nakhasteh نمایش پست ها
      راستش دارم قرص مصرف میکنم البته با تجویز پزشک خداکنه جواب بده و خوابم درست شه منم یه قرص مصرف میکنم کل روز خمیازه میکشم
      من تابستون مامانم برد روانپزشک تمام اینها رو خوردم یک درد ب دردهام اضافه شد
      اخر باهمین‌گیاهی ها خوب شدم
      انشالله زود خوب بشید

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ساعت خواب من دقیق هست همبشه دو شب تا شش صبح

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن