خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

توجه توجه ... رسانه ای کردن اعتراضات

تعدادی از دوستان
      پیشنهادی ارائه کردن مبنی بر رسانه ای کردن خواسته هامون. فک میکنم رسانه
      ای کردن موضوع و سین جیم شدن مسولین سازمان سنجش و وزارت علوم توسط خبرنگار
      ها ، میتونه پیش زمینه خیلی خوبی برای این باشه که ما سازمان سنجش رو در
      موضع ضعف قرار بدیم. به همین جهت و در راستای رسانه ای کردن موضوع ، ما به
      صورت هماهنگ به چند تا از رسانه ها ایمیل میزنیم و ازشون میخایم که سازمان سنجش رو در مقام پاسخگویی قرار بدن.

در متن ایمیل بعد از اینکه براشون گفتین
      که قراره تاثیر نمرات امتحان نهایی تو کنکور بصورت قطعی بشه ، برای توضیح
      نا عادلانه بودن و ظالمانه بودن این کار به چند نکته حتما اشاره کنین و
      ازشون بخاین اینا رو از مسولین سازمان سنجش بپرسن :

1- تقلب سر جلسه امتحان نهایی به طور
      گسترده رخ میده و خیلیا با همین تقلب به نمرات بالا میرسن (اگه شخصا شاهد
      مواردی از این قبیل بودین ، اونو رو هم بهشون بگین)

2- با توجه به اینکه امکان جبران نمرات
      امتحان نهایی وجود نداره ، اگه احیانا دانش آموزی در موقع امتحان نهایی با
      مشکل یا بیماری مواجه شد و نتونست نمرات خوبی بگیره تکلیفش چیه؟

آیا باید آیندش به خاطر همین تباه بشه؟

عنوان موضوع رو اعتراض به نحوه برگزاری کنکور یا اعتراض به تاثیر معدل در کنکور یا همچین چیزایی بنویسین.سعی کنید به چند تا رسانه ایمیل بزنین. آدرس چند تاشون رو اینجا مینویسم:

(ضمنا تو متن اسم رسانه خاصی ذکر نکنین تا بتونین کپی کنین و واسه هر 3 تا رسانه بفرستین )
      اخبار 20:30 2030@iribnews.ir (دقت شود از چپ به راست این مورد خوانده شود ..
      تابناک karbar@tabnak.ir
      خبر آنلاین info@khabaronline.ir
      eteraz.jpg
      [IMG]file:///F:/%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87%20%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%8 7%20...%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D8%A7% DB%8C%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D8%A7%D8%B9%D8 %AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA_files/eteraz.jpg[/IMG] همچنین با مراجعه به این وبلاگ از نحوه ی اعتراض از طریق دیوان عدالت مطلع شوید...کمپین اعتراض به نحوه تاثیر سوابق تحصیلی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فرستادم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منم فرستادم
      خدابزرگه
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

یکی از گزارش هایی که بخوبی پیگیری میکنه ذره بین 2030 هست.
      همگی بیایید تو این لینک اعتراض رو بنویسید. خیلی از مواقع زیر نظر هم خبرنگاران جواب میدن.
      مشخصه که پیگیری میکنن حتما.

سوژه هاي ذره بینی خود را اينجا وارد کنيد

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      از ما که گذشت ولی به نظرم واقعا این قانون خیلی ظلمه

به قول دوستمون یکی شاید موقع امتحانات نهایی حالش بد شه اونوقت چی؟؟
      یه شهر ممکنه مصحح هاش خیلی تو نمره دادن سخت نگیرن و یه شهر دیگه ممکنه واو به واو تصحیح کنن پوست بچه ها رو بکنن اونوقت چی!!
      تو امتحانات نهایی شاید تقلب کردن یکم دشوار باشه ولی بازم با این حال انجام میشه حالا تکلیف چیه؟؟؟

تو بعضی از حوزه ها!!!((مخصوصا حوزه هایی که دانش آموزا تو مدرسه خودشون امتحان میدن))پیش اومده دبیرایی از خود اون مدرسه رو میزارن به عنوان مراقب که بچه ها ازش میتونن راحت سوال بپرسن و....((که شاید فراگیریش کمتر از بقیه باشه ولی با این حال هست...))

هر چند چشمم آب نمیخوره این قانون رو واسه امسال بردارن ولی باز هم شما سعی خودتو رو بکنید
      کشور ما که هیچ چیزش سر حساب و کتاب نیست دیروز میگفتن تاثیر مثبت امروز میگن تاثیر قطعی خدا میدونه بعدا چی بشه...

ماجرای جداسازی کنکور آزاد ودولتی رو که یادتونه خخخخ

شاد باشیـــــــــــد...
      :yahoo (3):

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به هرسه تا فرستادم و به بقیه دوستان هم اطلاع دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط adel نمایش پست ها
      سلام دوستان

یکی از گزارش هایی که بخوبی پیگیری میکنه ذره بین 2030 هست.
      همگی بیایید تو این لینک اعتراض رو بنویسید. خیلی از مواقع زیر نظر هم خبرنگاران جواب میدن.
      مشخصه که پیگیری میکنن حتما.

سوژه هاي ذره بینی خود را اينجا وارد کنيد
      واسه این هم اعتراض فرستادم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها شکایت به صورت کتبی از طریق دیوان عدالت اداری اولین و مهمترین راهه.این راهو حتما باید بریم اولویت دوممون رسانه ای کردنه اونه
      امضامو بخونین

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      متن اعتراض من:

بسمی تعالی
      با سلام
      وقتتون بخیر باشه
      ازتون یک خواهش دارم. عاجزانه تقاضا میکنم داد ما کنکوری های امسال رو به مسئولین برسونین.
      این که قرار شده امسال تاثیر قطعی داشته باشه ، به خدا ظلمه.
      چرا ؟
      چون قرار بود فقط تاثیر مثبت داشته باشه. الان اگه یک نفر بخاطر مشکلاتی نتونسته باشه امتحان نهایی رو خوب بده ، حالا تمام امیدش بر باد میره. یک سال هم درس بخونه که کنکور رو حتی 100 درصد بزه ، بخاطر تاثیر 75 درصد ، میشه 75 درصد. و اگه مثلا درسی رو 10 گرفته باشه ، میشه 12 و نیم درصد. 75+12.5 = 87.5 درصد
      این واسه کسی هست که 100 درصد زده باشه. پس میبینیم که یک شب امتحان رو به یک سال کنکور ترجیه دادن
      ازتون میخوام اینا رو از مسئولین سنجش بپرسید
      1- تقلب سر جلسه امتحان نهایی به طور
      گسترده رخ میده و خیلیا با همین تقلب به نمرات بالا میرسن. نمونش رو توی حوزه امتحانی شاهد امام مشهد ، دیدم با چشمای خودم.
      2- با توجه به اینکه امکان جبران نمرات
      امتحان نهایی وجود نداره ، اگه احیانا دانش آموزی در موقع امتحان نهایی با
      مشکل یا بیماری مواجه شد و نتونست نمرات خوبی بگیره تکلیفش چیه؟ یعنی یک شب به یک سال درس خوندن مقدم هست ؟
      آیا باید آیندش به خاطر همین اشتباه یا مشکل تباه بشه ؟

ازتون خواهش میکنم این موضوع رو رسیدگی کنین. چون با این حساب قشر فراوانی از داوطلبان کنکور 93 نگران هستن ( بهتره یک سری به انجمن های کنکور بزنین )

والسلام
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

9. Top | #9
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم فرستادم امیدوارم فایده داشته باشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهم

بچها من الان رفتم واسه ثبت نام کنکور توی سایت سنجش در مورد سوابق تحصیلی یه اطلاعیه زده بود به این صورت :
      داوطلب گرامي با توجه به آنكه سال اخذ ديپلم شما يكي از سالهاي 84 تا 91 مي‌باشد و داراي ديپلم در رشته رياضي و فيزيك يا علوم تجربي يا ادبيات و علوم انساني يا علوم و معارف اسلامي مي‌باشيد لذا سوابق تحصيلي شما براساس نمرات ذيل حداكثر تا 25 درصد با تاثير مثبت پس از تراز در نمره كل نهايي شما اعمال خواهد شد. در صورت هر گونه مشكل راجع به نمرات دروس يا اطلاعات فردي و دانش آموزي با در اختيار داشتن مدرك ديپلم متوسطه، كارنامه فارغ التحصيلي، به سايت dipcode.medu.ir مراجعه نماييد.

اینم لینکش : www.sanjesh.org

حالا این مربوط به پارسال میشه که هنوز ویرایشش نکردن یا واقعا مثبت شده دوباره ؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کجاش اینو پیدا کردی؟؟؟

12. Top | #12

Romantic
      نمایش مشخصات
      چرا خودتونو گول میزنید؟

چه اعتراضی؟ چه شکایتی؟

خودتونم میدونید دیگه امکان پذیر نیست! الکی زور نزنید

خخخخخخخخخخخخخخ. دیگه تصویب شده!
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      مهم

بچها من الان رفتم واسه ثبت نام کنکور توی سایت سنجش در مورد سوابق تحصیلی یه اطلاعیه زده بود به این صورت :
      داوطلب گرامي با توجه به آنكه سال اخذ ديپلم شما يكي از سالهاي 84 تا 91 مي‌باشد و داراي ديپلم در رشته رياضي و فيزيك يا علوم تجربي يا ادبيات و علوم انساني يا علوم و معارف اسلامي مي‌باشيد لذا سوابق تحصيلي شما براساس نمرات ذيل حداكثر تا 25 درصد با تاثير مثبت پس از تراز در نمره كل نهايي شما اعمال خواهد شد. در صورت هر گونه مشكل راجع به نمرات دروس يا اطلاعات فردي و دانش آموزي با در اختيار داشتن مدرك ديپلم متوسطه، كارنامه فارغ التحصيلي، به سايت dipcode.medu.ir مراجعه نماييد.

داداش واقعا دمت گرم!!! هیچ چیزی نمیتونست مثل این خوشحالم کنه!!!!!!! پشت کنکوریااااا واسشون هنوز تاثیر مثبت هه!!!! وای ممنون!!!!!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این صحفه هم ارسال کنم تا بچها ببینن

مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط gen2zsr نمایش پست ها
      کجاش اینو پیدا کردی؟؟؟
      بخشی که نوشته بررسی سوابق تحصیلی میری : www.sanjesh.org
      بعد اطلاعاتت رو که وارد کردی نوشته تذکرات مهم روش کلیک کن این مطلب میاد
      خدا کنه مثبت شده باشه !!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من تو کیش زندگی میکنم،کیش دیوان عالی اداری نداره من چیکار کنم؟
      سر امتحان نهایی دوست من رو دست و پاش تقلب نوشته بود مراقبا فهمیدن ولی هیچی نشد!!!!!!!!!!!
      حوزه تصحیح ما بندر عباس بود انقدر بد تصحیح شده بود که حد واندازه نداشت من که حسابان رو خورده بودم از سر امتان بلند شدم گفتم 19 اما تو کارنامه 14 بود اعتراض کردم هیچی نشد!!!!!!!
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن