خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 71
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مریمم نمایش پست ها
      سلام
      دوستان برای داوطلب دیپلم سال 86 رشته ریاضی که می خواد تجربی شرکت کنه سوابق تحصیلی می دونید که چطوری تاثیر میگذاره. یعنی برای همه دروس باید ترمیم معدل انجام بشه؟
      شما باید ایجاد سابقه کنید تو دروسی ک نداشتید و فک کنم ترمیم دروس مشترک
      میتونید هم دیپلم جدید بگیرید

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      شما باید ایجاد سابقه کنید تو دروسی ک نداشتید و فک کنم ترمیم دروس مشترک
      میتونید هم دیپلم جدید بگیرید
      سلام . ببخشید اگه کسی نتونه ۴۰۳ کنکور بده و ن قدیمی باشه و ۴۰۴ بخواد شرکت کنه نهایی یازدهم رو که نداره چه جوری باید ایجاد سوابق کنه ؟

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Imnotok نمایش پست ها
      سلام . ببخشید اگه کسی نتونه ۴۰۳ کنکور بده و ن قدیمی باشه و ۴۰۴ بخواد شرکت کنه نهایی یازدهم رو که نداره چه جوری باید ایجاد سوابق کنه ؟
      در رابطه با کنکورهای بعد از ۴۰۳ هنوز راجع ب نظام قدیم چیزی مشخص نیست
      بعدا بخشنامه میزنن واسش

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در رابطه با کنکورهای بعد از ۴۰۳ هنوز راجع ب نظام قدیم چیزی مشخص نیست
      بعدا بخشنامه میزنن واسش
      امکانش هست که حذفمون کنن ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azad05 نمایش پست ها
      خودتو ناراحت نکن قدیمی فقط آنا داریم الان سرشو سربالایی گرفته هوا نکشه مماغش
      فقط یکی میمونه ک همه رو جواب میده خصوصیم پرسیدم اگه آن شه @Sari_Sheri@
      اتفاقا اکثریت کنکوریای فعال در انجمن نظام قدیمی اند ولی مساله اینه جواب سوال رو مطمن نیستیم

من خودم ترمیم زدم از نمره پیش دانشگاهیم نمرم بیشتر و از نمره سوم کمتره، حالا گفته میشه نمره پیش ترمیم شده و نمره سوم همون که بود !

ولی خب کسی چه میدونه؟ تو کدوم قانون یا مصاحبه مسوولا اینو زده؟

یه سریا میگن برید ساهت متوجه میشید نمره اومده جای پیش دانشگاهی! ولی تو ساهت شما همه نمرات رو میبینید چه ترمیمی های اعمال شده و چه ترمیمی های کمتر و اعمال نشده، ربطی نداره اصلا! مهم نمره ای هست که به سنجش ارسال شده و معلوم نیست داستان چی بوده!

یا حتی همین بحث اعمال کردن نمره بیشتر یا نمره کمتر با تراز بیشتر در مورد اینم شما نمیتونی بفهمی که مثلا ۱۹ سال ۹۶ که تراز مثلا به فرض ۷۷۰۰ بوده اعمال شده یا ترمیمی که زدی شدی ۱۸ سال ۰۲ با تراز مثلا ۸۶۰۰ اعمال شده؟ آخرش معیار تراز یا نمره؟! اینا رو واقعا هیچکس نمیدونه ! چون قانون مشخصی وجود نداره و کلا همه چیز یک آش شله قلمکار شده، بخشنامشون که کاملا مبهم بود، الانم که نتایج اومده باز یه چیزایی مشخص شده ولی هنوز مسائل زیادی مبهمه! و همین مبهم بودن بازار داغ شایعات رو دامن زده

لطفا نفرمایید برید از آموزش و پرورش و بزرگسالان بپرسید، که مرغ پخته خندش میگیره. فکر میکنی اونا میدونن؟ صرفا یه جوابی میدن که از سرشون باز کنن، چون به اونا فقط بخشنامه شده بچه ها رو برای ترمیم ثبت نام کنید و امتحانات رو در حوزه فلان جا برگزار کنید، همین، اونا فقط اجراکننده قانون هستند. مطمن باشید مدیر بزرگسالان و کارشناس امتحانات آموزش پرورش اطلاعی از جزئیات ترمیم و اینکه چه نمره ای جای پیش دانشگاهی و سوم دبیرستان اعمال میشه ندارن! یه جواب کلی بهتون میدن یا میگن سایت سنجش رو چک کن !
      ویرایش توسط Friedrich : 05 مهر 1402 در ساعت 14:25

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masomi نمایش پست ها

خیالت تخت جایگزین میشه فقط شرطش اینه که نمره ای که میگیری از نمره ای داری بالاتر باشه و اگه پایینتر باشه برات حساب نمیکنن
      مثلا زیست سومت شده 15 زیست پیش شدی 18 و تو زیست دوازدهم میگیری 17. حالا اون 17 ات جایگزین زیست سوم میشه که پایین تره ولی جایگزین زیست پیش که 18 گرفتی نمیشه
      حالا اگه فرضا زیست پیش رو 16 گرفته بودی جایگزین هم زیست سوم میشد هم زیست پیش

پس در نتیجه سعی کن وقتی ترمیم میکنی جوری بخونی که جایگزین هردو نمرت بشه چون نمره حتی 20 سال دیپلم ما تراز بسیار بسیار پایین تری داره تا 18 امسال
      از این مطمئن هستین؟ چطور یه نمره جایگزین پیش میشه اما جایگزین دیپلم نمیشه؟
      مگه نمیان بگن مثلا زیست در مجموع ۵۰ درصد تاثیر داره در کنکور و همترازی با امتحان نهایی زیست ۱۴۰۳ ؟
      چطور با پیش دانشگاهی قدیم همتراز میشه ولی با دیپلم قدیم همتراز نمیشه؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

اتفاقا اکثریت کنکوریای فعال در انجمن نظام قدیمی اند ولی مساله اینه جواب سوال رو مطمن نیستیم

من خودم ترمیم زدم از نمره پیش دانشگاهیم نمرم بیشتر و از نمره سوم کمتره، حالا گفته میشه نمره پیش ترمیم شده و نمره سوم همون که بود !

من با توجه ب حرفهای امیر معصومی ک بالا توضیح داد اینجور فهمیدم باید نمره ی ترمیمت
      از نمره ی سال سوم و پیش دانشگاهیت بیشتر باشه تا برای هردو اعمال شه

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Imnotok نمایش پست ها
      امکانش هست که حذفمون کنن ؟
      ن نمیتونن اجازه ندن کسی از نظام قدیم شرکت نکنه
      فقط ممکنه تراز کمتری بدن ولی خب احتمالا بعدا بخشنامه میزنن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یه سریا میگن برید ساهت متوجه میشید نمره اومده جای پیش دانشگاهی! ولی تو ساهت شما همه نمرات رو میبینید چه ترمیمی های اعمال شده و چه ترمیمی های کمتر و اعمال نشده، ربطی نداره اصلا! مهم نمره ای هست که به سنجش ارسال شده و معلوم نیست داستان چی بوده!

یا حتی همین بحث اعمال کردن نمره بیشتر یا نمره کمتر با تراز بیشتر در مورد اینم شما نمیتونی بفهمی که مثلا ۱۹ سال ۹۶ که تراز مثلا به فرض ۷۷۰۰ بوده اعمال شده یا ترمیمی که زدی شدی ۱۸ سال ۰۲ با تراز مثلا ۸۶۰۰ اعمال شده؟ آخرش معیار تراز یا نمره؟! اینا رو واقعا هیچکس نمیدونه ! چون قانون مشخصی وجود نداره و کلا همه چیز یک آش شله قلمکار شده، بخشنامشون که کاملا مبهم بود، الانم که نتایج اومده باز یه چیزایی مشخص شده ولی هنوز مسائل زیادی مبهمه! و همین مبهم بودن بازار داغ شایعات رو دامن زده

لطفا نفرمایید برید از آموزش و پرورش و بزرگسالان بپرسید، که مرغ پخته خندش میگیره. فکر میکنی اونا میدونن؟ صرفا یه جوابی میدن که از سرشون باز کنن، چون به اونا فقط بخشنامه شده بچه ها رو برای ترمیم ثبت نام کنید و امتحانات رو در حوزه فلان جا برگزار کنید، همین، اونا فقط اجراکننده قانون هستند. مطمن باشید مدیر بزرگسالان و کارشناس امتحانات آموزش پرورش اطلاعی از جزئیات ترمیم و اینکه چه نمره ای جای پیش دانشگاهی و سوم دبیرستان اعمال میشه ندارن! یه جواب کلی بهتون میدن یا میگن سایت سنجش رو چک کن !
      یه سوالی که من داشتم اینکه اگه نمره ترمیمی فرضا جای پیش دانشگاهی قرار میگیره و جای نمره دیپلم قرار نمیگیره پس چطور قرارهست همترازی اتفاق بیوفته؟
      یعنی نمره پیش دانشگاهی ما که تغییر کرده با تراز جدید مقایسه میشه نمره دیپلم با تراز قدیمی بعد همترازی میانگین بینشون میشه؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن نمیتونن اجازه ندن کسی از نظام قدیم شرکت نکنه
      فقط ممکنه تراز کمتری بدن ولی خب احتمالا بعدا بخشنامه میزنن
      اینی ک دوستان میگن کارنامه ی شما برای هردو اعمال شدن نمره ی ترمیمتون؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من با توجه ب حرفهای امیر معصومی ک بالا توضیح داد اینجور فهمیدم باید نمره ی ترمیمت
      از نمره ی سال سوم و پیش دانشگاهیت بیشتر باشه تا برای هردو اعمال شه
      سندی هست بر این ادعا؟ وقتی میگم سند یعنی بخشنامه یا مصاحبه این مرتیکه زارعی رئیس ارزشیابی آموزش پرورش!

وگرنه هیچکس به نمره ارسال شده خودش به سنجش و ترازدهی و افمالش اطلاعی نداره که بتونه در این مورد فکت بده

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سندی هست بر این ادعا؟ وقتی میگم سند یعنی بخشنامه یا مصاحبه این مرتیکه زارعی رئیس ارزشیابی آموزش پرورش!

وگرنه هیچکس به نمره ارسال شده خودش به سنجش و ترازدهی و افمالش اطلاعی نداره که بتونه در این مورد فکت بده
      سند ک باید ببینی از بچه ها کدوم نمره ی ترمیمشون از سال سومو پیش دانشگاهیش بالاتره اینجا چند نفر هستن ترمیم کردن من سوالم همین بود ک برای هردو اعمال شده یا نه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه اتشی نمایش پست ها
      یه سوالی که من داشتم اینکه اگه نمره ترمیمی فرضا جای پیش دانشگاهی قرار میگیره و جای نمره دیپلم قرار نمیگیره پس چطور قرارهست همترازی اتفاق بیوفته؟
      یعنی نمره پیش دانشگاهی ما که تغییر کرده با تراز جدید مقایسه میشه نمره دیپلم با تراز قدیمی بعد همترازی میانگین بینشون میشه؟
      همون پستی که ریپلای کردی رو لطفا یه بار دیگه بخون، اینایی که شما فرمودی رو عرض کردم اینا جزو مسائلی هست که با وجود اعلام نتایج هنوز در هاله ای از ابهام هست و منجر به ایجاد شایعات خود ساخته از طرف کانال فلان مشاور و فلان کاسبکار شده که قوانین من در آوردی رو به دانش آموز ساده بگن. همینا قبل کنکور میگفتن همترازی ممکن نیست ، اصلا سنجش و آموزش پرورش بی در و پیکرتر از این حرفاست که بین سالای مختلف همترازی کنه و فلان !!!! که تهش هم دیدیم چه گندی بعد اعلام ترازا بالا اومد

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سند ک باید ببینی از بچه ها کدوم نمره ی ترمیمشون از سال سومو پیش دانشگاهیش بالاتره اینجا چند نفر هستن ترمیم کردن من سوالم همین بود ک برای هردو اعمال شده یا نه
      عرض کردم از کجا معلوم اعمال شده؟ من خودم یکی از همین افرادم که ترمیم کردم و نمره ترمیمی کمتر از سوم و نمره ترمیمی بیشتر از پیش دانشگاهی هست، خب حرف من اینه از کجا معلوم نمره ترمیمی اومده جای پیش دانشگاهی؟! مگه کسی خبر داره چجوری و کدوم نمراتش تو سنجش اعمال شده و ترازدهی شده؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

همون پستی که ریپلای کردی رو لطفا یه بار دیگه بخون، اینایی که شما فرمودی رو عرض کردم اینا جزو مسائلی هست که با وجود اعلام نتایج هنوز در هاله ای از ابهام هست و منجر به ایجاد شایعات خود ساخته از طرف کانال فلان مشاور و فلان کاسبکار شده که قوانین من در آوردی رو به دانش آموز ساده بگن. همینا قبل کنکور میگفتن همترازی ممکن نیست ، اصلا سنجش و آموزش پرورش بی در و پیکرتر از این حرفاست که بین سالای مختلف همترازی کنه و فلان !!!! که تهش هم دیدیم چه گندی بعد اعلام ترازا بالا اومد
      اها راست میگین حق باشماست

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)