خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شیمی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

شیمی

سلام دوستان
      من برای شیمی دهم میکرو قرن جدید گرفتم پارسال کتاب خوبی هست ولی خیلی ریز شده ، یعنی تو تست خیلی خیلی حفظیات رو ریز به ریز گرفته و فقط می خواهد اشتباه بزنی و بگه دیدی مچتو گرفتم. حالا ی سوال بنظرتون درصد ۵۰ تا ۷۰ عادیه توی این کتاب ؟
      و برای یازدهم چطور ؟
      چه کتابی بگیرم ، همین میکرو خوبه؟
      به درسنامه خاصی احتیاج ندارم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خودت هم زیاد داری در مورد درصد چیزای کلیشع ای ریز میشی ولش
      فقط مطلبو خوب یاد بگیر و حتما حتما حتما آزمون بزن حتی اگه بتونی ۲ تا یا ۳ تا آزمون مختلف بزن ببین من ۴ ساله برای کنکور میخونم تو این چهار سال فهمیدم که از کتاب های کمک آموزشی مهم تر آزمون دادنه ن اینکه فقط ازمونو بطنی و تحلیل کنی اینکه تو هر شرایطی چطور آزمون بدی و وقتتو تنظیم کنی و ..... یه منبع بزن بعد سوالاتش رو‌گلچین کن بعد سوالات گلچین رو‌مرور کن و آزمون بزن آزمون آزمون آزمون
      حالا شاید بگی که خیلی از رتبه برترا چند منبعی حتی خیلی‌هاشون ۸ تا منبع واسه یه کتاب داشتن ببین یه مثال میزنم مثلا امسال ریاضی کنکور سخت بود اونایی که حتی ۸ تا منبع زده بودن حتی یکی از رتبه ها منابع ریاضی حسابان رو هم کار کرده بود ولی زده بود ۴۰ درصد این چیو نشون میده؟ دقیقا یعنی اینکه خیلی از منابع بازار تا ۸۰ درصد و بیشتر شبیه همن رتبه ها فقط با زدن چند منبع درسارو مرور میکنن بهترین روش فقط داشتن یه منبع آموزشی خوب و یه منبع سخت حالا به اختیار خودتون ولی مهم تر از اون دو تا آزمون زدنه مخصوصا آزمون قلم چی و ماز و زیستاز
      در مورد شیمی میکرو من که استفاده نگردم ولی یه چیزی رو خوب میدونم اونم اینکه برای شیمی مبتکران کار کنی کنارش آزمون ها رو بزنی درصدت تا ۸۰ ۹۰ هم بالا میبره مبتکران شیمی عین رفرنس ها میمونه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      اگر کسی جزوه و یا نمونه سوالایی داره که فقط تیپ تیتهای مخلوط استوکیومتری که معادله دو مجهولی و سه مجهولی تشکیل میده برای حل برام بفرسته ممنون از همتون
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن