خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 153
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یعنی چی تغیرات به کنکور ۱۴۰۳نمیرسه

وایی خدا بچه ها اینا مارو ایسگا کردن خدا وکیلی؟یعنی چی تغیرات به کنکور ۱۴۰۳نمیرسه. اصلا مگه قرار نبود تا قبل از سی و یکم بگن چی میشه چرا خبری نیست ؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezagh19k نمایش پست ها
      وایی خدا بچه ها اینا مارو ایسگا کردن خدا وکیلی؟یعنی چی تغیرات به کنکور ۱۴۰۳نمیرسه. اصلا مگه قرار نبود تا قبل از سی و یکم بگن چی میشه چرا خبری نیست ؟؟؟
      خدایی این کاراشون حساب کتاب نداره تو انتظار داری با دقت ناسا کارکنن ولادیمیر؟:/
      ویرایش توسط GrandArcanist : 01 مهر 1402 در ساعت 01:36

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم احساس میکنم تغییرات به امسال نمی‌رسه
      شکرت خدای من (: که زیباترینی بی انتهایی بخشنده ای

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی گفته تغییرات به کنکور ۰۳ نمیرسه؟ شورای نگهبان تایید کنه تمومه.
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی بهم بگه شما خبرارو از کجا میارین :/
      اصلا کجا رو باید نگاه کرد تا بفهمیم چی داره میشه ؟!
      هر سایتی رو نگاه میکنم که هیچی نگفته ...

5 ماه و 5 روز برای 5 سال و 5 ماه
      Mon 22 1 2024
      ˙ᵕ˙

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر نمیرسید که همون 12 شب 1 مهر پورعباس میداد با فونت 84 bold قرمز تو سایت سنجش اطلاعیه بزنن " کنکور 1403 بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب و تاثیر قطعی معدل برگزار میشود " اگر نزده پس نمی تونسته که نزده و هر موقع شورای نگهبان تایید کنه کنکور برای 1403 به حالت قبل بر میگرده

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا دیشب تو پیج امیر مسعودی میگفت نمیرسه
      من خدا خدا میکنم برسه حاضرم صد تا کتاب عمومی بخونم استرس تصحیح نهایی نداشته باشم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      اگر نمیرسید که همون 12 شب 1 مهر پورعباس میداد با فونت 84 bold قرمز تو سایت سنجش اطلاعیه بزنن " کنکور 1403 بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب و تاثیر قطعی معدل برگزار میشود " اگر نزده پس نمی تونسته که نزده و هر موقع شورای نگهبان تایید کنه کنکور برای 1403 به حالت قبل بر میگرده
      عاااالی بود.
      کلی خندیدم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      احسنت برآدم دانا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz.♡ نمایش پست ها
      یکی بهم بگه شما خبرارو از کجا میارین :/
      اصلا کجا رو باید نگاه کرد تا بفهمیم چی داره میشه ؟!
      هر سایتی رو نگاه میکنم که هیچی نگفته ...
      من کانال تلگرام اخبار وزارت آموزش و پرورش نگاه میکنم.
      https://t.me/moallemannews
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حواشی دسته به دسته، حاشیه با نظم نشسته
      باهام تکرار کنید بچه ها
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بذارید این اتفاقایی که راجع به کنکور تو این چندروز اخیر افتاد رو یه توضیحی دربارش بدم. البته احتمالا خیلیاتون در جریانش هستین ...
      ببینید مجلسیا اومدن خارج از نوبت بحث کنکور رو تو صحن پیگیری کردن و قرار شد اصلاحش کنن. بعضی نماینده ها پیشنهادای مختلفی درباره اصلاح کنکور داده بودن ولی با رای گیری هایی که انجام شد، نهایتا تصویب شد که کنکور ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ طبق روال سابق (یعنی تاثیر مثبت معدل، برگشت عمومیا، برگشت زیر گروه ها، برگزاری ۱ بار کنکور در سال و ... ) برگزار بشه و اگه از ۱۴۰۶ زیر ساخت های تاثیر قطعی معدل و این داستانا فراهم بشه، کنکور ۱۴۰۶ طبق مصوبه ی شورای انقلاب فرهنگی برگزار میشه.
      حالا ظاهرا خبرگزاری ایسنا به نقل از یکی از نماینده های مجلس نوشته این طرح مجلس به کنکور ۱۴۰۳ نمیرسه. بعضی بچه ها هم با این آقای نماینده تماس گرفتن و ایشون این مصاحبه رو تکذیب کردن ؛ حالا نمیدونم این ایسنا واسه ی چی همچین چیزی تو سایتش گذاشته. شایدم اشتباه کردن ...
      اما درکل این طرح مجلس توش کنکور ۱۴۰۳ هم صریحا قید شده و قراره توسط شورای نگهبان ظرف ۱۰ الی ۲۰ روز بررسی بشه.
      اگه شورای نگهبان تایید کنه قطعا و بدون شک کنکور ۱۴۰۳ هم طبق روال سابق برگزار میشه ولی اگه تایید نکنه بازم کلی دنگ و فنگ داریم و احتمالا مغزمون قراره از حاشیه ها سوراخ بشه. ولی خب اینجور که از شواهد پیداست به احتمال خیلی زیاد شورای نگهبان مخالفتی با این طرح نمیکنه و شاهد برگشت عمومیا و مثبت شدن تاثیر معدل خواهیم بود.
      بعضیا هم گفتن چون شورای نگهبان ۱۰ روز طول میکشه تا تایید کنه و چون تا ۳۱ شهریور باید نحوه ی برگزاری کنکور توسط سنجش اعلام بشه، این طرح مجلس به امسال نمیرسه ؛ اما این فرضیه بعیده درست باشه چون طبیعتا باید دیشب که ۳۱ شهریور بود، تو سایت سنجش بطور رسمی خبر میدادن که کنکور ۱۴۰۳ چجوری قراره برگزار میشه. وقتی ۱ مهر شده و هنوز چیزی تو سایت سنجش نیومده، پس یعنی احتمالا همه منتظر اعلام‌ شورای نگهبان هستن.
      درکل فعلا یه هف هشت ده روزی دندون رو جیگر بذارید تا جواب شورای نگهبان بیاد به هرحال تو این مملکت هیچ چیز بعید نیست ؛ فقط دعا کنید که تاییدش کنه دیگه تکلیفمون مشخص بشه.
      این چیزیه که من تاحالا تو این بلبشو دستگیرم شده (: حالا اگه جایی رو اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنن
      ویرایش توسط hosseyn : 01 مهر 1402 در ساعت 16:30

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      دوستان بذارید این اتفاقایی که راجع به کنکور تو این چندروز اخیر افتاد رو یه توضیحی دربارش بدم. البته احتمالا خیلیاتون در جریانش هستین ...
      ببینید مجلسیا اومدن خارج از نوبت بحث کنکور رو تو صحن پیگیری کردن و قرار شد اصلاحش کنن. بعضی نماینده ها پیشنهادای مختلفی درباره اصلاح کنکور داده بودن ولی با رای گیری هایی که انجام شد، نهایتا تصویب شد که کنکور ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ طبق روال سابق (یعنی تاثیر مثبت معدل، برگشت عمومیا، برگشت زیر گروه ها، برگزاری ۱ بار کنکور در سال و ... ) برگزار بشه و اگه از ۱۴۰۶ زیر ساخت های تاثیر قطعی معدل و این داستانا فراهم بشه، کنکور ۱۴۰۶ طبق مصوبه ی شورای انقلاب فرهنگی برگزار میشه.
      حالا ظاهرا خبرگزاری ایسنا به نقل از یکی از نماینده های مجلس نوشته این طرح مجلس به کنکور ۱۴۰۳ نمیرسه. بعضی بچه ها هم با این آقای نماینده تماس گرفتن و ایشون این مصاحبه رو تکذیب کردن ؛ حالا نمیدونم این ایسنا واسه ی چی همچین چیزی تو سایتش گذاشته. شایدم اشتباه کردن ...
      اما درکل این طرح مجلس توش کنکور ۱۴۰۳ هم صریحا قید شده و قراره توسط شورای نگهبان ظرف ۱۰ الی ۲۰ روز بررسی بشه.
      اگه شورای نگهبان تایید کنه قطعا و بدون شک کنکور ۱۴۰۳ هم طبق روال سابق برگزار میشه ولی اگه تایید نکنه بازم کلی دنگ و فنگ داریم و احتمالا مغزمون قراره از حاشیه ها سوراخ بشه. ولی خب اینجور که از شواهد پیداست به احتمال خیلی زیاد شورای نگهبان مخالفتی با این طرح نمیکنه و شاهد برگشت عمومیا و مثبت شدن تاثیر معدل خواهیم بود.
      بعضیا هم گفتن چون شورای نگهبان ۱۰ روز طول میکشه تا تایید کنه و چون تا ۳۱ شهریور باید نحوه ی برگزاری کنکور توسط سنجش اعلام بشه، این طرح مجلس به امسال نمیرسه ؛ اما این فرضیه بعیده درست باشه چون طبیعتا باید دیشب که ۳۱ شهریور بود، تو سایت سنجش بطور رسمی خبر میدادن که کنکور ۱۴۰۳ چجوری قراره برگزار میشه. وقتی ۱ مهر شده و هنوز چیزی تو سایت سنجش نیومده، پس یعنی احتمالا همه منتظر اعلام‌ شورای نگهبان هستن.
      درکل فعلا یه هف هشت ده روزی دندون رو جیگر بذارید تا جواب شورای نگهبان بیاد به هرحال تو این مملکت هیچ چیز بعید نیست ؛ فقط دعا کنید که تاییدش کنه دیگه تکلیفمون مشخص بشه.
      این چیزیه که من تاحالا تو این بلبشو دستگیرم شده (: حالا اگه جایی رو اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنن
      الان یعنی هنوز معلوم نشده عمومی برمیگرده یا نه ؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها منم یه جا دیدم که تازه امروز آقای قالیباف مصوبه رو برای شورای نگهبان فرستاده و قید شده بود ۱۴۰۳. خدا کنه برگرده که اگه معدل قطعی بشه و فرصت ترمیم مجدد ندن بیچاره ایم

حالا اینا به کنار، چرا هیچ کس ناراحت نیست که فرصت ترمیم بیشتر از یک بار نمیدن؟ فقط منم که با این قصیه مشکل دارم؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nelofar نمایش پست ها
      بچه ها منم یه جا دیدم که تازه امروز آقای قالیباف مصوبه رو برای شورای نگهبان فرستاده و قید شده بود ۱۴۰۳. خدا کنه برگرده که اگه معدل قطعی بشه و فرصت ترمیم مجدد ندن بیچاره ایم

حالا اینا به کنار، چرا هیچ کس ناراحت نیست که فرصت ترمیم بیشتر از یک بار نمیدن؟ فقط منم که با این قصیه مشکل دارم؟
      والا با اینکه میخان هرسال یه تراز بدن قاعدتاً و منطقاً باید هرسال فرصت ترمیم بدن ولی منطق کیلویی چنده تو سنجش و آموزش پرورش ؟

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن