خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GrandArcanist نمایش پست ها
      والا با اینکه میخان هرسال یه تراز بدن قاعدتاً و منطقاً باید هرسال فرصت ترمیم بدن ولی منطق کیلویی چنده تو سنجش و آموزش پرورش ؟
      حالا بیاین امبدوارم باشیم. ایشالله که فرصت میدن بلاخره انسانن درک دارن میدونن که با هم ترازی اونایی که قبلا ترمیم کردن ضرر میکنن

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tarannomm نمایش پست ها
      الان یعنی هنوز معلوم نشده عمومی برمیگرده یا نه ؟
      هنوز نه
      فعلا باید شورای نگهبان بررسیش کنه ؛ بررسی کردنش هم ۱۰ الی ۲۰ روز طول میکشه
      بهترین کار اینه که منتظر اعلام رسمی سایت سنجش باشیم ...
      ولی خب این که بعضیا میگن تغییرات به کنکور ۱۴۰۳ نمیرسه اشتباهه.
      بازم میگم تو این طرحِ مجلس، کنکور ۱۴۰۳ هم شامل میشه و اینو اگه اشتباه نکنم حتی تو اخبار تلویزیون هم رسما اعلام کردن.
      الان همه چیز بستگی به شورای نگهبان داره. اگه این طرحِ مجلسو تاییدش کنه دیگه تمومه ؛ واسه کنکور ۱۴۰۳ عمومیا برمیگرده و تاثیر معدل مثبت میشه و اون قضیه دو کنکور در سال هم کنکل میشه و ماهم خوشحال میشیم (:
      بازم اگه جایی از حرفم اشتباهه دوستان اصلاح کنن
      ویرایش توسط hosseyn : 01 مهر 1402 در ساعت 20:00

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه این قانون که اگر قرار بود کنکور تغییر کنه باید تا ۳۱ شهریور این تغییر انجام میشد رو یکی نشون بده؟ این رو کجا نوشته که مدام بهش استناد می کنند؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان تغییرات کاملا به کنکور 1403 میرسه.از همین الان بنظرم برید و کتاب های لازم رو به صورت دسته دو بخرید.کتاب های درسی عمومی تغییراتی نداشتن.کتاب ها توی این 1 سال و خورده ای خیلی گرون شدن.منظورم کتاب های تست هستش.من کتابای درسی دینی و ادبیات رو رفتم خریدم(منظورم کتاب اصلی هستش نه این که بدم چاپ کنن).شانس آوردم پارسال دی ماه برای هر 4 درس عمومی کتاب تست خریدم چون فکر میکردم ممکنه برگرده به کنکور(هرچند که کنکور 402 رو درنهایت شرکت نکردم).شک نکید که دروس عمومی برمیگردن.الان 9 ماه تا کنکور تیر ماه فرصت هست(اگه فقط یک کنکور بخواد برگزار بشه) و نگران زمان نباشید دوستان چون وقت کافیه
      ممکنه طرح یکسری تغییراتی بکنه ولی کلیتش همینه پس از همین امروز شروع کنید بنظرم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یه عالمه ازمون عمومی داشتم چون فکر میکردم عمومی کلا برداشتن هرچی جزوه عمومی و سوال بول ریختم رفت

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      دوستان تغییرات کاملا به کنکور 1403 میرسه.از همین الان بنظرم برید و کتاب های لازم رو به صورت دسته دو بخرید.کتاب های درسی عمومی تغییراتی نداشتن.کتاب ها توی این 1 سال و خورده ای خیلی گرون شدن.منظورم کتاب های تست هستش.من کتابای درسی دینی و ادبیات رو رفتم خریدم(منظورم کتاب اصلی هستش نه این که بدم چاپ کنن).شانس آوردم پارسال دی ماه برای هر 4 درس عمومی کتاب تست خریدم چون فکر میکردم ممکنه برگرده به کنکور(هرچند که کنکور 402 رو درنهایت شرکت نکردم).شک نکید که دروس عمومی برمیگردن.الان 9 ماه تا کنکور تیر ماه فرصت هست(اگه فقط یک کنکور بخواد برگزار بشه) و نگران زمان نباشید دوستان چون وقت کافیه
      ممکنه طرح یکسری تغییراتی بکنه ولی کلیتش همینه پس از همین امروز شروع کنید بنظرم
      من نمیفهمم از کجا میاد اینقد اطمینان؟چطور با این قطعیت میگید؟
      Legends Never Die

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش جان مجلس قانونگذاره.
      قبول دارم تو این مملکت شاید نشه با قطعیت صحبت کرد ولی خب وقتی مجلس یه طرحی رو تصویب میکنه، باید اجرا بشه ؛ نه سازمان سنجش، نه آموزش پرورش، نه شورای انقلاب فرهنگی، نه حتی خود رئیس جمهور و نه نهاد دیگه ای حق ندارن رو حرف مجلس حرف بزنن و باید اون چیزی که مجلس میگه اجرا بشه.
      سیاست این نظام اینه که مجلس در راس اموره. اینو دیگه شخص رهبری هم تایید کرده ...
      الانم که مجلس این طرحو واسه کنکور تصویب کرده و رسما توی رسانه ها هم اعلام کرده که کنکور ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ طبق شیوه ی سابق برگزار میشه.
      روال کار اینه که وقتی مجلس یه طرحی رو تصویب میکنه (حالا اون طرح راجع به هر مساله ای که هست) ، میفرسته شورای نگهبان تا بررسیش کنن.
      اگه شورای نگهبان بله رو بگه، دیگه تقریبا غیرممکنه که این طرح اجرا نشه چون نهادِ رسمیِ قانونگذارِ کشور اونو تصویب کرده و وظیفه دولته که اجراش کنه.
      بخاطر همینه بعضیا انقدر با پیامک و تماس و کارزار و ... سعی میکردن که نماینده های مجلس بحث کنکور رو بیارن تو صحن ؛ چون بهترین راه واسه لغو مصوبه ی شورای انقلاب فرهنگی همین بود که از طریق مجلس انجام بشه.
      بازم میگم فعلا باید صبر کنیم تا اعلامیه رسمیش بیاد تو سایت سنجش و همه رو از بلاتکلیفی دربیارن اما بطور کلی میشه گفت کفه ی ترازو به سمت لغو تاثیر قطعی معدل و برگشت کنکور به شیوه ی سابق سنگینی میکنه.
      خلاصه ببخشید اگه سرتونو درد آوردم. فکر کنم تو جملم یه ۶۰ باری از واژه ی " مجلس " استفاده کردم (:
      بازم اگه جایی از حرفام اشتباهه، دوستان بگن

والسلام
      و من الله التوفیق

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      داداش جان مجلس قانونگذاره.
      قبول دارم تو این مملکت شاید نشه با قطعیت صحبت کرد ولی خب وقتی مجلس یه طرحی رو تصویب میکنه، باید اجرا بشه ؛ نه سازمان سنجش، نه آموزش پرورش، نه شورای انقلاب فرهنگی، نه حتی خود رئیس جمهور و نه نهاد دیگه ای حق ندارن رو حرف مجلس حرف بزنن و باید اون چیزی که مجلس میگه اجرا بشه.
      سیاست این نظام اینه که مجلس در راس اموره. اینو دیگه شخص رهبری هم تایید کرده ...
      الانم که مجلس این طرحو واسه کنکور تصویب کرده و رسما توی رسانه ها هم اعلام کرده که کنکور ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ طبق شیوه ی سابق برگزار میشه.
      روال کار اینه که وقتی مجلس یه طرحی رو تصویب میکنه (حالا اون طرح راجع به هر مساله ای که هست) ، میفرسته شورای نگهبان تا بررسیش کنن.
      اگه شورای نگهبان بله رو بگه، دیگه تقریبا غیرممکنه که این طرح اجرا نشه چون نهادِ رسمیِ قانونگذارِ کشور اونو تصویب کرده و وظیفه دولته که اجراش کنه.
      بخاطر همینه بعضیا انقدر با پیامک و تماس و کارزار و ... سعی میکردن که نماینده های مجلس بحث کنکور رو بیارن تو صحن ؛ چون بهترین راه واسه لغو مصوبه ی شورای انقلاب فرهنگی همین بود که از طریق مجلس انجام بشه.
      بازم میگم فعلا باید صبر کنیم تا اعلامیه رسمیش بیاد تو سایت سنجش و همه رو از بلاتکلیفی دربیارن اما بطور کلی میشه گفت کفه ی ترازو به سمت لغو تاثیر قطعی معدل و برگشت کنکور به شیوه ی سابق سنگینی میکنه.
      خلاصه ببخشید اگه سرتونو درد آوردم. فکر کنم تو جملم یه ۶۰ باری از واژه ی " مجلس " استفاده کردم (:
      بازم اگه جایی از حرفام اشتباهه، دوستان بگن

والسلام
      و من الله التوفیق
      مجلس زمانی تو راس امور بود که نخست وزیر تعیین میکرد.
      جدای از اینکه بارها اثبات شده شورای نگهبان مصوبات مجلس رو سلیقه ای و بدون مغایرت با شرع و قانون رد کرده.
      مثالی صد برابر هولناک تر میزنم که عمق گرداب پوچی مجلس نمایان بشه..
      مجلس پیوستن ایران به fatf رو تصویب کرد..شورای نگهبان هم تایید ولی نهایی و اجرایی نشد..
      به دلیل مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام (قانونا حق دخالت در موردی که مجلس و شورای نگهبان تصویب و تایید کردن نداره)
      مجلس نمیتونه در مورد سیاست های کلان تصمیمی بگیره.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدطغانی نمایش پست ها
      مجلس زمانی تو راس امور بود که نخست وزیر تعیین میکرد.
      جدای از اینکه بارها اثبات شده شورای نگهبان مصوبات مجلس رو سلیقه ای و بدون مغایرت با شرع و قانون رد کرده.
      مثالی صد برابر هولناک تر میزنم که عمق گرداب پوچی مجلس نمایان بشه..
      مجلس پیوستن ایران به fatf رو تصویب کرد..شورای نگهبان هم تایید ولی نهایی و اجرایی نشد..
      به دلیل مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام (قانونا حق دخالت در موردی که مجلس و شورای نگهبان تصویب و تایید کردن نداره)
      مجلس نمیتونه در مورد سیاست های کلان تصمیمی بگیره.
      والا چی بگم
      منم حقیقتا خیلی درباره ی بحثای حقوقی اطلاعات زیادی ندارم. اینایی هم که میگم بیشتر بخاطر اینه که خیلی پیگیر لغو مصوبه بودم و یه اطلاعات دست و پا شکسته ای نصیبم شده.
      ولی خب اینم باید درنظر گرفت که یه چیزی مثل fatf خیلی کلان تر از مساله ای مثل کنکوره ...
      این مصوبه ای که مجلس واسه کنکور تصویب کرده نسبت به مصوبه ای که شورای انقلاب فرهنگی تصویب کرده قطعا حاشیه ها و دردسر هاش واسه دولت کمتره.
      مملکت به اندازه ی کافی درگیر کلی بحران و حاشیه هست. همینجوریشم درباره ی بحث سهمیه های کنکور خیلی از بچه ها اعتراض دارن ؛ حالا این وسط حاشیه های تاثیر قطعی معدلم میتونه قوز بالا قوز باشه.
      منطقیش اینه که شورای نگهبان و حکومت حتی بخاطر مصلحت خود نظام هم که شده مخالفتی با طرح مجلس نکنن

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان استرس عمومی خوندن باید داشته باشیم اخهگ

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      والا چی بگم
      منم حقیقتا خیلی درباره ی بحثای حقوقی اطلاعات زیادی ندارم. اینایی هم که میگم بیشتر بخاطر اینه که خیلی پیگیر لغو مصوبه بودم و یه اطلاعات دست و پا شکسته ای نصیبم شده.
      ولی خب اینم باید درنظر گرفت که یه چیزی مثل fatf خیلی کلان تر از مساله ای مثل کنکوره ...
      این مصوبه ای که مجلس واسه کنکور تصویب کرده نسبت به مصوبه ای که شورای انقلاب فرهنگی تصویب کرده قطعا حاشیه ها و دردسر هاش واسه دولت کمتره.
      مملکت به اندازه ی کافی درگیر کلی بحران و حاشیه هست. همینجوریشم درباره ی بحث سهمیه های کنکور خیلی از بچه ها اعتراض دارن ؛ حالا این وسط حاشیه های تاثیر قطعی معدلم میتونه قوز بالا قوز باشه.
      منطقیش اینه که شورای نگهبان و حکومت حتی بخاطر مصلحت خود نظام هم که شده مخالفتی با طرح مجلس نکنن
      موافقم حسین جان،صرفا خواستم بگم مجلس قدرت واقعی قانونگذاری رو نداره و اسمش رو یدک میکشه..ارادت.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N0body نمایش پست ها
      من نمیفهمم از کجا میاد اینقد اطمینان؟چطور با این قطعیت میگید؟
      این پاسخ صوتی آقای امرائی هستش راجب پروسه تایید و اجرا شدن مصوبه مجلس راجب کنکور(و کلا تمامی قوانین) حتما گوش کنن دوستان تا ابهاماتشون برطرف بشه
      فایل پاسخ امرائی
      دوستان عزیز وقت رو تلف نکنید.میتونید از حفظ واژگان یا قواعد ابتدایی دروسی مثل زبان و عربی شروع کنید.از پی دی اف های توی سایت ها هم میتونید استفاده کنید.فایل کتاب ادبیات رو دانلود کنید و مثلا واژگان آخر کتاب رو مرور یا حفظ کنید(حتما متن درس رو هم بخونید)

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امرایی خر کیه، پارسال خود سنجش اطلاعیه داد کنکور ۰۲ مثل ۰۱ هست، تهش چی شد؟ حالا حرف امرایی که بند ماده و قوانین شورای نگهبان که همه تو کتاب اجتماعی خوندن رو میگه ملاک شده؟!

رو حرف هیچکس حساب نکنید و پولی برای خرید کتاب عمومی ندید تا این قائله تهش معلوم بشه
      img_20230925_081452_313.jpg
      ویرایش توسط Friedrich : 03 مهر 1402 در ساعت 10:26

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب خودتم داری میگی سنجش اطلاعیه داد و نه اینکه مجلس تصویب کرده باشه! پارسال شورا خودسر اومد و شیوه برگزاری کنکور رو تغییر داد
      چیزی که امرائی میگه چیزی هست که در عمل اتفاق افتاده.لطفا اگه گوش نکردید برید و با دقت گوش کنید!
      خودتون رو گول نزنید عمومی ها حتما برمیگرده.من خودم به خیال اینکه سال پیش عمومی ها بر میگرده،آذر اون سال کتاب های سال قبلش رو خریدم(برای 1401 کتاب چاپ نکردن چون خبر لغو عمومی اومده بود و تو سایتشون فقط چاپ 1400 بود.اونم نه فقط گاج بلکه هیچ کدوم از نشرها پارسال عمومی هاشون رو چاپ مجدد نکردن)
      با قیمت پارسال 5 جلد کتاب از گاج خریدم :
      عربی میکرو طلایی جامع
      ادبیات جامع (2جلدی)
      دینی جامع میکرو طلایی 2جلدی(تست + درسنامه) .اینا رو از سایت خریدم 800 تومن.درواقع 1 میلیون بود که 200 تومن هم تخفیف خود سایت بود(رو هر کدوم 20 درصد تخفیف گذاشته بود).فقط زبان میکروطلایی رو تو سایتش نداشت که اونو از کتاب فروشی دسته دوم دقیق خریدم 100 هزار تومن(به همراه دفترچه لغات که همراهش بود).یعنی 900 تومن شد برام. الان اگه چاپ بشه فقط ادبیاتش بالای 1 میلیون میشه! ببینید کی گفتم.من دو هفته پیش رفتم و کتاب های درسی ادبیات و دینی رو هر کدوم جلدی 20 تومن خریدم که شیش تاش شد120 تومن. خلاصه الان موقع خوبی هستش که برید و کتاب های عمومی رو تهییه کنید(هم تست و هم درسی)

gaj.png

gaaaa.png

خیالتون راحت چیزی قرار نیست تو جیب من بره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      خوب خودتم داری میگی سنجش اطلاعیه داد و نه اینکه مجلس تصویب کرده باشه! پارسال شورا خودسر اومد و شیوه برگزاری کنکور رو تغییر داد
      چیزی که امرائی میگه چیزی هست که در عمل اتفاق افتاده.لطفا اگه گوش نکردید برید و با دقت گوش کنید!
      خودتون رو گول نزنید عمومی ها حتما برمیگرده.من خودم به خیال اینکه سال پیش عمومی ها بر میگرده،آذر اون سال کتاب های سال قبلش رو خریدم(برای 1401 کتاب چاپ نکردن چون خبر لغو عمومی اومده بود و تو سایتشون فقط چاپ 1400 بود.اونم نه فقط گاج بلکه هیچ کدوم از نشرها پارسال عمومی هاشون رو چاپ مجدد نکردن)
      با قیمت پارسال 5 جلد کتاب از گاج خریدم :
      عربی میکرو طلایی جامع
      ادبیات جامع (2جلدی)
      دینی جامع میکرو طلایی 2جلدی(تست + درسنامه) .اینا رو از سایت خریدم 800 تومن.درواقع 1 میلیون بود که 200 تومن هم تخفیف خود سایت بود(رو هر کدوم 20 درصد تخفیف گذاشته بود).فقط زبان میکروطلایی رو تو سایتش نداشت که اونو از کتاب فروشی دسته دوم دقیق خریدم 100 هزار تومن(به همراه دفترچه لغات که همراهش بود).یعنی 900 تومن شد برام. الان اگه چاپ بشه فقط ادبیاتش بالای 1 میلیون میشه! ببینید کی گفتم.من دو هفته پیش رفتم و کتاب های درسی ادبیات و دینی رو هر کدوم جلدی 20 تومن خریدم که شیش تاش شد120 تومن. خلاصه الان موقع خوبی هستش که برید و کتاب های عمومی رو تهییه کنید(هم تست و هم درسی)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gaj.png
مشاهده: 92
حجم: 78.8 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gaaaa.png
مشاهده: 92
حجم: 8.1 کیلو بایت

خیالتون راحت چیزی قرار نیست تو جیب من بره
      کسی نگفت چیزی قراره تو جیب شما بره! نمیدونم چرا همه تو این مملکت دنبال برچسب سازی اند!

من خودم پارسال همه کتابای عمومی رو خریدم و هنوز تو کتابخونم دست نخورده گذاشتم، پس برگشت عمومی صد در صد به نفع منه و برداشته شدن سوابق هم همینطور

ولی بحثی که هست اینه اینجا ایرانه، اینا هرجور دلشون بخواد قوانین رو تفسیر به رای و حتی نقض میکنن! همیشه حرف سنجش برای کنکوریا حجت بود، اینکه یه طرحی اومده مجلس و رای آورده به معنای اجرایی شدنش نیست! مخصوصا الان که دو تا نهاد مهم کشوری با هم اختلاف دارن و معلوم نیست ته این دعوا چی میشه.

من خودم کانال امرایی رو دارم و وویسشو قبل اینکه شما بزاری شنیدم

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن