خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب اساتید تمامی دروس پایه دهم رشته انسانی

سلام به همه دوستان گرامی.
      من میخواستم ازتون کمک بگیرم تا اساتید همه ی دروس خودم رو تو رشته انسانی پایه دهم تو موسسه کلاسینو و تاملند انتخاب کنم و موندم که کدوما رو انتخاب کنم.

اساتید ریاضی

خسرو محمدزاده
      مرتضی محمدی نژاد
      محمدرضا امیری

اساتید ادبیات و علوم و فنون
      فراز توکلی
      علی عطری
      علیرضا عبدالمحمدی

اساتید اقتصاد
      پویا بهشتی
      حسین خاکساری
      فیروز کریمی

اساتید جامعه شناسی
      حمید اثباتی
      علیرضا مختاری

اساتید فلسفه و منطق
      علی اکبر آخوندی
      محسن بهادر
      علی فروغی نیا

اساتید عربی

وهاب اصغری
      میثم فلاح

اساتید دین و زندگی

محمد کریمی
      روزبه فکری

اساتید زبان انگلیسی
      میلاد قریشی
      مرتضی زینعلی

لطفا دوستانی که از این اساتید نتیجه گرفتن لطف کنن کامنت بزارن و بگن کدوم خفن تر و پایه ای تر درس میده.باتشکر. ببخشید اگه طولانی شد. واقعا یه دوراهی و دودلی برام ایجاد شده . میترسم اگه انتخابم درست نباشه . پول و زمانی که صرف اون دوره میکنم هدر بره خدایی ناکرده.بازم ممنون از همتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      8 تا کلاس اونم با وجود مدرسه فکر نکنم ترکیب جالبی باشه...هیچوقت بیشتر از دو تا درس رو توصیه نمیکنم تو یه سال برای شرکت تو کلاس...مخصوصا که پایه دهم هم هستید، اصلا...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون دوتا درس منظورتون چه درسایی هستن که کلاس باید برم؟میشه اسم اساتیدش رو هم بگین؟

4. Top | #4
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Mrn نمایش پست ها
      اون دوتا درس منظورتون چه درسایی هستن که کلاس باید برم؟میشه اسم اساتیدش رو هم بگین؟
      سلام
      فکر می‌کنم شما اسیر تبلیغات شدین، چون خودتون هم نمیدونید اصلا چرا میخوایین کلاس برین... کلاس رفتن زمانی درسته که تو یه درسی ضعف دارین و این ضعف بصورت خودخوان یا از طریق دبیر مدرسه رفع نمیشه و نیازمند یه کلاس تخصصی‌تره، حالا شاید بگین دبیرای مدرسه‌مون خوب نیستن و فلان ولی مطمئنم اکثر اون دبیرا در حد کتاب درسی میگن، میمونه مطالعه در حد کنکور که اون زحمتش رو دوش خودته و لازمه‌ش تست و تمرینِ زیاده، خلاصه میخوام بگم این همه کلاس قطعاً اشتباهه؛ الان دینی که کلاس نمیخواد واقعا، دبیری که برای دینی کلاس تشکیل میده، میخواد فقط جیب شما رو خالی کنه...
      بازم میگم کلاس و دبیر در حد ۲۰ ۳۰ درصده، بقیه‌‌ش فقط تست و تمرین.
      ویرایش توسط RHM : 29 شهریور 1402 در ساعت 12:35

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      سلام
      فکر می‌کنم شما اسیر تبلیغات شدین، چون خودتون هم نمیدونید اصلا چرا میخوایین کلاس برین... کلاس رفتن زمانی درسته که تو یه درسی ضعف دارین و این ضعف بصورت خودخوان یا از طریق دبیر مدرسه رفع نمیشه و نیازمند یه کلاس تخصصی‌تره، حالا شاید بگین دبیرای مدرسه‌مون خوب نیستن و فلان ولی مطمئنم اکثر اون دبیرا در حد کتاب درسی میگن، میمونه مطالعه در حد کنکور که اون زحمتش رو دوش خودته و لازمه‌ش تست و تمرینِ زیاده، خلاصه میخوام بگم این همه کلاس قطعاً اشتباهه؛ الان دینی که کلاس نمیخواد واقعا، دبیری که برای دینی کلاس تشکیل میده، میخواد فقط جیب شما رو خالی کنه...
      بازم میگم کلاس و دبیر در حد ۲۰ ۳۰ درصده، بقیه‌‌ش فقط تست و تمرین.
      بله خیلی ممنونم. هنوز چیزی رو به اون صورت انتخاب نکردم .ولی انصافا برای این دروس از نظر خودم کلاس لازمه حداقل .مثل زبان،عربی،ادبیات و علوم و فنون ،ریاضی انسانی و منطق. این درسا رو لطفا راهنمایی کنید که کدوم اساتید رو انتخاب کنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عربی فلاح برای ما تجربیا که واقعا خوبه ولی برای انسانی رو راستش نمیدونمد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme86 نمایش پست ها
      عربی فلاح برای ما تجربیا که واقعا خوبه ولی برای انسانی رو راستش نمیدونمد
      راجع به ادبیات و زبان که جزو دروس عمومی هستن چه استادی رو پیشنهاد میدید؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Mrn نمایش پست ها
      بستگی به خودتون داره ... که چه درسایی رو نمیخوایید خودخوان بخونید
      و اینکه تو رشته ی انسانی کدوم درسا مهمتره...که من اطلاعی ندارم راستش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام رفیق
      بنظرم بهتره که برای الان اول بری مدرسه ببینی اصلا دبیرات چطورین میتونن درس بدن نمیتونن یا چی
      بعدش برای تست زدن یا درسنامه آموزشیتم برو pdf کتاب های معرفی شده بچه ها رو یه نگاهی بنداز ببین از لحاظ درسنامه و تست چطورین
      حالا من با رشته انسانی اشنایی ندارم ولی میدونم که کتابی که برات خوب باشه کتابیه که با استفاده از مطالبش لذت ببری مثلا درسنامه برات قابل فهم باشه و تستا هم متناسب با سطحت باشن(از 10 تست کمتر از 5 6 غلط بزنی اونم به شرطی که خود سوال قابل فهم نباشه نه که بی دقتی توی خوندن و حل کردن یا جزوه و درسنامه خونی کرده باشی) و سعی کن کلاس گذاشتن رو بذاری برای اخرین راه حلت ینی وقت که نه درس رو با دبیر مفهمی نه با هر درسنامه و کتابی چون تجربه ثابت کرده ادم هرچی بیشتر توی مسیر خودخوان بودن قرار بگیره از خیلیا جلو تره و خواهشا این استدلال سمی رو هم از مسیرت حذف کن
      (فلانی داره کلاس میره نمرشم توی کلاس و ازمونا بالاست پس منم باید کلاس برم تا بتونم خودمو بکشم بالا و ازش جلو بزنم)
      به جرئت میگم که تمام بچه ها توی دبیرستان برای یه بارم که شده این فکر از ذهنشون رد شده بعضیام تا خرخره توی کلاس گیر میکنن و تا به خودشون میان میبینن وقت هیچکاریو ندارن و افت تراز مداوم...
      فکر کنم زیادی طولانی شد ببخشید

در آخر امیدوارم که سال تحصیلی خوبی رو داشته باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ازت خیلی راهنماییم کردی.فقط منظورت رو از پی دی اف رو که بچه ها معرفی کردن متوجه نشدم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادبیات جعفری خوبه برای زبان هم نمیشناسم واقعیتش

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ادبیات جعفری خوبه برای زبان نمیشناسم حقیقتا

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی تلگرام یه سری کانال ها هستن که از کتاب های کمک درسی اسکن میگیرن و فایل اون کتاب رو به صورت رایگان قرار میدن(فرمت این فایل pdf هستش) شما میتونی با نگاهی به فایل این کتاب ها مقایسشون کنی تا ببینی کدوم بیشتر به کارت میاد

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرت راجع به ادبیات توکلی چیه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن