خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاور بگیرم یا نه (کککککمکککک)

سلام کسی هست سارا همتی رتبه یک کنکور سال ۹۴ رو بشناسه ؟
      و اینکه آیا از پکیج های ایشون استفاده میکنید ؟
      در مورد موسسه راه بین که با مدیریت ایشون هست اطلاعی دارید؟ بنظرتون خوبه که با این موسسه پیش برم ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه خیلی اصرار داری مشاور بگیری به نظرم مشاورای سایت کنکور خیلی بی حاشیه کار میکنن
      از موسسه ای که گفتید اطلاعی ندارم البته
      ولی من از مشاورای سایت راضی بودم
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مشاور ۹۹ درصد حضوری اش بهتره ... ترجیحا حضوری بردار

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme902 نمایش پست ها
      سلام کسی هست سارا همتی رتبه یک کنکور سال ۹۴ رو بشناسه ؟
      و اینکه آیا از پکیج های ایشون استفاده میکنید ؟
      در مورد موسسه راه بین که با مدیریت ایشون هست اطلاعی دارید؟ بنظرتون خوبه که با این موسسه پیش برم ؟
      سلام
      من فکر میکنم دو دسته آدم داریم
      یک دسته به شدت نیاز دارن یکی بالاسرشون باشه گزارش کار بدن تا منظم بشن و درس بخونن پس مشاور می‌خوان یا اگه امکانش رو ندارن باید از پدر مادر دوست کمک بگیرن و گزارش بدن هر شب
      یه دسته خودشون میتونن برنامه خوب بنویسن اجرا کنن و پیوستگی حفظ بشه
      اگه شما جزوه دسته اولی و میتونین مشاور بگیرین که خب من پیرامید و دکتر بهمنی رو پیشنهاد میکنم بازم ولی تحقیق کنین. ولی کلا توی بحث کنکور صادقن و خیلی به من کمک کرد مطالب رایگان کانالشون و واقعا دنبال پول نیستن. حالا بازم تصمیم خودتون.
      با مشاوره های خانم سارا همتی آشنایی چندانی ندارم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی حسم به ایشون خوب نیست... البته خودشون که رتبه یک بودن.. ولی خودشون که براتون برنامه نمیریزن و چک که نمیکنن... میسپارنتون به زیر دست هاشون... به نظرم به خودتون متکی باشید.. میتونید کلیپ های روح الله ابو الحسنی رو ببینید.. رایگانن.. به منکه خیلی خیلی کمک کردن کلیپاشون... اسمشونو سرچ کنید.. سایتشون میاد براتون.. توی اپارات و یوتیوب و.. هستن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      مشاوره برای چی؟
      برنامه نمیتونید بنویسید؟
      ساعت مطالعه مشکل داره؟
      اگه اطمینان بهش نداری چرا سراغش رفتی؟
      نکته اول:
      کسی که مشاوره میگه نمیتونه خودش برنامه بریزه و مدیریت زمان رو کنترل کنه وگرنه واقعاً نیازی به مشاوره نیست الان تمام بچه ها از وضعیت کنکور و فلان درصد زدن آگاه هستن و نیازی به مشاور نیست ،شاید تهش اون مشاور با بررسی کردن ساعت مطالعت و چهارتا سرکوفت زدن تو رو وارد جاده کنه و هی بگه ترازت باید بالا باشه باید بیشتر بخونی خب اینارو من نوعی هم میتونم بهت بزنم ...
      رتبه یک ؟
      رتبه ده؟
      اینا هم یک زمانی دانش آموز بودن ...
      خبر نداشتن میشن رتبه یک !
      از سال ۹۴ تا به الان چه تغیرات عجیب و غریبی تو کنکور افتاده ...
      بنظرتون هنوز میتونن کمک کنن؟
      درس دانشگاه و گرفتن شاگرد برای مشاوره دادن؟
      نمیدونم کی تو ذهن تمام بچه ها مشاور رو غول ساخته ...
      اگه حضوری بگیری شرایط متفاوته شاید بخاطر اینکه حضوری میری دیدنش خجالت زده بشی و بیشتر بخونی ولی مجازی حتی میتونی فیک خودت باشی ...
      توصیه مبکنم اگه تو ذهنت سواله کارگاه های کلاسینو رو ببینی و سوال جواباتو بگیری اگرم مشکل در ثابت قدم بودن داری مشاور حضوری رو ترجیح بدی به آنلاین ...
      من با آنلاین راضی نبودم فقط چهارتا پیام الکی میداد حتی بهترین مشاوره آنلاین ...
      با حضوری یکم خوب بود وضعیتم ولی بازم بستگی به من داشت من برنامه رو باید بنویسم من باید بگم فلان درسم خوبه فلان درسم ضعیفه اون مشاور فقط چینش رو تغییر میده وگرنه کار خاصی نمیکنه ...
      که همه جا ریختس راه حل برنامه ریزی و فلان کار ...
      نمیدونم بازم فکراتو بکن هرکاری رو که درست میدونی انجام بده !
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سارا همتی الان امریکاست اصلا ایران نیست تو لینکدین و گوگل اسکولارشم مشخصه این موسسه هم فقط از اسمش داره استفاده میکنه و خبری از سارا همتی نیست ویدیو های توی سایتشونم یرای دوسال پیشه گول نخورید لطفا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن