سلام خدمتتون من امسال مجبورم که بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم و معدل خیلی پایینی دارم و محل زندگیم رشته .
بر اساس تحقیق و شنینده ها که سطح علمی دانشگاه ازاد نسبت به دانشگاه دولتی زیاد چیزی کم نداره رفتم انتخاب رشته کردم و الان برای اطمینان که احتمال اینکه ازاد قبول نشم جایی داشته باشم برم اومدم که 150 کد رشته سازمان سنجش رو پر کنم 15 تا انتخاب اولم دانشگاه دولتی بود رشته های که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش میکنن میرسیم به بقیه انتخاب ها :
بنظرتون اگه بخوایم دانشگاه پیام نور رشت و موسسه های غیرانتفاعی مثل احرار رشت یا راهبرد شمال و.. به طور کلی از نظر سطح علمی چون من میخام واقعا درس بخونم نه اینکه از سربازی فرار کنم یا مرخصی بگیرم برای سال بعد چجوریه؟ استادهاشون من شنیدم که توی موسسه ها استادها میان کلی از مباحث رو حذف میکنن و ناقص درس میدن و چیزهای مهم رو نمیگن از طرف دیگه شنیدم پیام نور کلا غیرحضوریه و کلاس حضوری نداره که من اصلا یکی از دلایلی که میخام برم دانشگاه اینه که روابط اجتماعیم بهتر شه در کل اگه همش غیرحضوری باشه نمیپسندم.
نظر نهایتتون چی هست؟ طبق اولویت اول پیام نور شهرمون یا غیرانتفاعی شهرمون؟ بعد حالا پیام نور شهر های دیگه و غیرانتفاعی شهر های دیگه