خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب بین رشته های علوم پایه

[FONT="Verdana"][SIZE="5"]سلام وقت بخیر
      از رشته های علوم پایه اطلاعاتی دارین؟ بین زیست فناوری و زیست سلولی مولکولی کدوم بهتره؟ هردو واسه مهاجرت اوکین؟ زیست فناوری مثل میکروبیولوژی یکی از زیر مجموعه های زیست سلولی مولکولی هم هست؟ کدوم دانشگاها خوبن؟میدونم کارو درآمدی واسشون وجود نداره اما من به این رشته ها بیشتر علاقه دارم و بین رفتن سمت علاقه و پشت کنکور موندن برای یه رشته تاپ موندم
      ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید تا بتونم بهتر انتخاب کنم

2. Top | #2
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniyann نمایش پست ها
      [FONT="Verdana"][SIZE="5"]سلام وقت بخیر
      از رشته های علوم پایه اطلاعاتی دارین؟ بین زیست فناوری و زیست سلولی مولکولی کدوم بهتره؟ هردو واسه مهاجرت اوکین؟ زیست فناوری مثل میکروبیولوژی یکی از زیر مجموعه های زیست سلولی مولکولی هم هست؟ کدوم دانشگاها خوبن؟میدونم کارو درآمدی واسشون وجود نداره اما من به این رشته ها بیشتر علاقه دارم و بین رفتن سمت علاقه و پشت کنکور موندن برای یه رشته تاپ موندم
      ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید تا بتونم بهتر انتخاب کنم
      سلام
      بهترین رشته علوم پایه برای مهاجرت شیمی هست. زیست سلولی ملکولی هم چون بر پایه تحقیقات هست مهاجرتش خوبه ولی شیمی باز بهتره و درساش راحت تر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. با توجه به پیشرفت زیاد و چشمگیر حوزه و فیلد پزشکی و ژنتیک و چشم انداز ایده آل تری که نسبت به رشته های مهندسی دارند رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی رشته خوبیه و شامل 5 گرایش ( میکروبیولوژی, علوم سلولی و ملکولی, ژنتیک, بیوشیمی, بیوفیزیک) هست برای مهاجرت عالیه .
      راجب زیست فناوری چیزی نمیدونم فقط میدونم با رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی که فقط دانشگاه تهران با مصاحبه قبول میکنه فرق داره.
      این سایت اتحاد زیست شناسان ایران اطلاعات خوبی راجب رشته زیست شناسی داره و تو اینستاگرام هم مصاحبه با افرادی که اپلای کردن و موفق بودن داره. من کلاس یادگیری زیست شناسی به زبان انگلیسی اردیبهشت ماه رایگان شرکت کردم برای اینکه بدونم به رشته زیست شناسی علاقه دارم یا نه.
      https://biologyevents.ir/course/442
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن