خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا1378 نمایش پست ها
      سلا م بچه ها من امسال اولین سالیه که واسه آزمون ها (قلمچی)ثبت نام کردم اونم با کلی بدبختی و سوم تجربیم
      به دوعلت خیلی واسم مهمه که آزمون 23 مهر رو تراز بابای 7000 بیارم(یکی این که تو خانواده خیلی تحت فشارم و دوم این که خودم زود دپ میشم ولی اگه یه نتیجه خوب ببینم تا آخر امیدوارم)
      میشه کسایی که ترازاشون بالایه بهم بگن تو 12 روز مونده چه جوری و از چه کتابی بخونم

سلام. شما هنوز به نظر من زوده که خودتون رو وابسته به تراز کنید میتونید با حدود تراز 6800 پیش برید و راضی باشید و از سال چهارم به صورت جدی برنامه بریزید واسه موفقیت توی کنکور

برای کسب یه تراز خوب و بالا شما باید اول برنامه ی ازمون رو شخصی سازی کنید واسه خودتون و به یه برنامه برسید واسه این بازه ی دو هفته ای خودتون و طبق اون برنامه ای که ریختید بیشتر اولویتتون رو به اموزش بدید البته باید بگم که نه هر اموزشی.بلکه اموزشتون باید کاملا دقیق و مفهومی باشه و به نظر من هروقت به این نتیجه رسیدید که واقعا مطالب رو خوب خوب یاد گرفتید میتونید شروع کنید به تست زدن در چارچوب مباحث ازمون و با تست زدن ایرادها یا مشکلات و نواقصی که توی یادگیریتون داشتید رو برطرف کنید

من خودم میانگین تراز پارسالم 7600 بوده و با این روش درس میخوندم

موفق باشید

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آزمون 9 مهر رو شرکت نکردم چون به خطر این که تو طول سال دوم رو خوب خوندم تابستون حوصله نداشتم بخونم و در نتیجه بعضی مطالب یادم رفته بود و نمیخواستم به روحیم لطمه بخوره
      منابعم
      زیست:فاگو و الگو
      ریاضی:الگو
      شیمی:مبتکران
      فیزیک:الگو و پایه گاج
      ادبیات و زبان فارسی:میکروگاج
      زبان:واسه سوم مبتکران ولی آزمون از دومه
      عربی:الگو
      دینی:ایات و نکات گاج
      برنامه ریزی نمیدونم بلدم یا نه
      درواقع برنامه میریزم ولی چون تا حالا آزمون ندادم نمیدونم جواب میده یا نه
      اگه روش خوبی بلدید بگید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا1378 نمایش پست ها
      آزمون 9 مهر رو شرکت نکردم چون به خطر این که تو طول سال دوم رو خوب خوندم تابستون حوصله نداشتم بخونم و در نتیجه بعضی مطالب یادم رفته بود و نمیخواستم به روحیم لطمه بخوره
      منابعم
      زیست:فاگو و الگو
      ریاضی:الگو
      شیمی:مبتکران
      فیزیک:الگو و پایه گاج
      ادبیات و زبان فارسی:میکروگاج
      زبان:واسه سوم مبتکران ولی آزمون از دومه
      عربی:الگو
      دینی:ایات و نکات گاج
      برنامه ریزی نمیدونم بلدم یا نه
      درواقع برنامه میریزم ولی چون تا حالا آزمون ندادم نمیدونم جواب میده یا نه
      اگه روش خوبی بلدید بگید
      ببین واقعا دوستمون تو نظر بالا حرف خوبی زد
      اصلا روحیتو به تراز وابسته نکن مخصوصا تو ازمونای کانون که ...
      دومم اینه که اگه قرار باشه با هر اتفاقی روحیت خراب شه به کنکور نمی رسی چون الان که سومی داری این جوری خودتو ازار می دی وای به حال اینکه برسی پیش
      تو پیش هزار تا استرس داری. استرس تموم شدن کتابا،استرس دوران جمع بندی،استرس فراموش نکردن مطالب و ...
      پس سعی کن امسال که کار سبک تری داری یکم رو روحیت کار کنی
      اما در مورد منابعت
      تو زیست کتاب فاگو رو بذا کنار چون به شدت وقتتو میگیره،همون کتاب الگو رو با درسنامه هاش قوی کار کن بیا جلو
      تو بحث دینی هم ایات و نکات گاج رو فعلا بذار کنار چون امسال امتحانت نهاییه باید بیش تر وقتتو بذاری رو قسمت پیام ایات خود کتاب درسی دینی که بتونی نمرشو تو نهایی بگیری
      در مورد برنامه ریزی هم یا میتونی سایت اقای علیرضا افشار بری یا تو همین انجمن اقای علیرضا اروین یه تاپیک خیلی مفید در مورد برنامه ریزی نوشته رو بخونی
      جفتش میتونه بهت کمک کنه

4. Top | #34
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من تراز اصلا مهم نیست مهم درصد تو هر درس من خودم درصدایه قلمچیم خیلی
      به کنکور نزدیک بود البته میانگینش ولی رتبه که مربوط به ترازه اصلا

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه قلمچی هستی و اولین باره میخوای بری و نمیدونی چطور سوال میدن باید حالا حالا ها بدویی
      خودت اماده کن واسه دیدن هر نوع سوالی

مثلا اگه دیدی تو دینی از قید سوال اومده تعجب نکن اینا تو قلم زیاده
      دیدم که میگم

کلا زیاد کاری به درصد وتراز نداشته باش
      دغدغت فهم یه موضوع باشه نه درصد و تراز اون درس

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز روک بهت میگم تراز مگه الکیه بیاید اولین ازمون تو اولین تجربه تراز هفت هزار بیارید باید حداقل ده ازمون تجربه کنید بتونید به این تراز برسید اونم خوب و با کیفیت بالا تو دو هفته اونم اولین تجربه نمیشه همچین ترازی اورد ولی خوبیش اینه چون از سوم جدی داری شروع میکنی راحت تو چهارم موفق میشی

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین من خودم 9 مهر شرکت کردم و ترازم هم 7500 شد تازه 2 روز اخرم درس نخوندم، البته من ریاضی ام ولی پارسال اولین ازمون ترازم 6200 شد، به جای فکر کردن به تراز بالای 7000 سعی کن یاد بگیری و کم کم ترازتو بالا ببری هر ازمون 100-150 تا بالا بری عالیه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      تراز بالا دو تا شرط داره
      اولیش اینه که دوز تستت بالا باشه یعنی برفرض برای زیست 1 فصل 1 تا 3 که اینبار قراره امتحان بگیره الگو و گاج کنار هم بیش تر از 1000 تا تست داره باید این 1000 تا رو کار کنی اگه نشد حداقل نصفش
      دوم آزمون جامع هست باید یه روز قبل آزمون سوالات سال قبل که میشه 24 مهر رو دانلود کنی و از خودت آزمون بگیری و مشخص کنی که فردا از چه درسی شروع می کنی چه سوالایی رو نمیزنی و ....
      دقیقا با این شرایط بالای 7800 میشه آورد
      و من الله توفیق

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کشف راز

سلام
      راز کسب تراز ۶۲۰۰ و...چیه؟
      من هرچی تلاشم رو میکنم(ساعت مطالعه روز تعطیل ۸ روز مدرسه ۵)ترازم از ۵۵۰۰ بالاتر نمیره!
      همه چی رو زود فراموش میکنم!!
      واقعا راز چیه؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا راز نداره
      اونایی هم که ترازای بالای 7000 دارن به چیزی غیر از درس اهمیت نمی دن موقع غذا خوردنم کتاب دستشونه
      دیدم که می گما
      یکم سفت بگیر عزیز ساعت مطالعتو ببر بالا از وقتت بهینه استفاده کن حواشی رو بزار کنار یه ساعت که می خونی یه ساعت مفید باشه بهتر از چهار ساعت الکی خوندنه
      خود من از جمله افرادی بودم که لالایی بلدم ولی خوابم نمی برد
      از لالایی ما استفاده کن داش

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا منم رو ٦٢٠٠ گير كردم بالا نميره
      هر كي رازش رو ميدونه بگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تعداد اشتباهاتتون رو تا حد امکان کم کنید. هرچی کمتر بهتر.
      اگه مطلبی یادتون رفته بود، سر جلسه آزمون وقت زیادی صرف نکنید براش یا شانسی نزنید.
      یه مورد دیگه. ملاک ساعت مطالعه نیست. در بند ساعت مطالعه نباشید. روی کیفیت کارتون تمرکز کنید. با یه تجدید نظر جزئی میتونید بالا ببرید ترازتون رو.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      والا منم رو ٦٢٠٠ گير كردم بالا نميره
      هر كي رازش رو ميدونه بگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اصلا این تراز ۶۲۰۰ خیلی مهمه ... من خودم روی این تراز سال اول گیر داشتم بد جور ..تراز ۶۲۰۰ یه جور مرزه .. من مطمعنم که شما از لحاظ دانش مشکلی ندارید شما روی تست و تکنیک های تست زنی مشکل دارین

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      اصلا این تراز ۶۲۰۰ خیلی مهمه ... من خودم روی این تراز سال اول گیر داشتم بد جور ..تراز ۶۲۰۰ یه جور مرزه .. من مطمعنم که شما از لحاظ دانش مشکلی ندارید شما روی تست و تکنیک های تست زنی مشکل دارین
      ميشه پياماتونو نگاه كنين؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه بگید چجوری میخونید وساعت مطالعتون چطوره واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)