خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی سبرتا پیاز خوبه؟واسه سطح ضعیف

سلام دوستان...بنده از درس دور بودم و الان میخوام از صفر شروع کنم.
      شیمی رو در حد کتاب درسی هم بلد نیستم و ویدیوهای استاد فراهانیو میخوام ببینم...
      اما مشکلم سر منبعه...میخوام از منبعی شروع کنم ک ترجیحا تشریحی و تستای نسبتا اسون داشته باشه و در کنارش از منابعه سطح بالاتر مثل خیلی سبز یا مبتکران و...استفاده کنم.
      حالا بنظرتون کتاب سیر تا پیاز تک پایه خوبه؟ولی حس میکنم یه کم تو پاسخنامه مختصر توضیح دادن‌
      کتاب نشر الگو تک پایه چطوره؟(میدونم تشریحی نداره اما اگه سطح تستاش خوب و‌نسبتا اسون باشه واسم خوبه)
      خلاصه بنطرتون کدوم بهتره؟ خودتون منبع بهتری هم سراغ داشتین ممنون میشم بگین.
      دوستان دقت کنید ک درسنامه برام مهم نیست جون از حزوه ی دبیر میخونم .چیزی ک مهمه اینه ک سطح سوالات نسبتا اسون و خوب باشه جورری ک مفهوم واسم جا بیوفته و تست رو از ی سطح اسون شروع کنم و بعد برم سراغ منابع سطح بالاتر..

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگر دنبال منبع سطح پایین هستین نشر الگو سطحش پایین نیست
      همون سیر تا پیاز فکر کنم مناسب باشه براتون چون دنبال تشریحی و تست هستین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نظریه یک :سیر تا پیاز منبع بسیار خوبی برای سطح شماست
      البته چون دبیر از روی خیلی سبز تدریس میکنن حتما خیلی سبز هم حل کنید
      نظریه دو : من خودم سال دهم تماما بخاطر کرونا تعطیل بودم و هیچی شیمی بارم نبود و همش تقلب میکردم سال یازدهم کلاس ایشونو دیدم واقعا از صفر شروع کردن ساختن منو و سال یازدهم واقعا مشکل نداشت جامع ایشونم دیدم واقعا همه مطالب از صفر مطلق تدریس میشد بنظرم اگه کلاسشونو دیدید و بعد سوال های خیلی سبز سخت بود براتون خب سیر تا پیاز بعدش خیلی سبز اگه نه خیلی سبزو حل کن بعد برو رو آزمون ! چون دو تا منبع کار کردن خیلی سخته اگه تونستی آزمون های قلمچی و آزمون های معروف هم عالین برای سطح بالاتر ! بالاخره سر جلسه کنکور نمیگن شما ضعیفی شما قوی ای شما باید با بهترین عملکرد خودتون برید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم موقع شروع شرایط شما رو داشتم

درسنامه مبتکران برای سطح ضعیف عالیه و اصلا دقیقا به خاطر همین حجیم نوشته شده که شیمی رو آب بکنه تو مغز دانش آموز

البته مبتکران ها یه مقدار زیادی گرون شدن برای همین پیشنهاد میکنم یا از pdf بخونید یا دسته دوم بگیرید (مال دو سه سال پیش هم باشه ایرادی نداره)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله خوبه. سلام می رسونن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تست آسون و سخت داریم ولی درسنامه آسون و سخت نداریم. اونقدرها با هم تفاوتی ندارن درسنامه ها.
      اگر خیلی ضعیف هستید باید از کلاس آموزشی استفاده کنید. حالا چه ویدئوهای سایت آلا چه کلاس های آنلاین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mahdavi نمایش پست ها
      اما مشکلم سر منبعه...میخوام از منبعی شروع کنم ک ترجیحا تشریحی و تستای نسبتا اسون داشته باشه و در کنارش از منابعه سطح بالاتر مثل خیلی سبز یا مبتکران و...استفاده کنم.
      حالا بنظرتون کتاب سیر تا پیاز تک پایه خوبه؟ولی حس میکنم یه کم تو پاسخنامه مختصر توضیح دادن‌
      کتاب نشر الگو تک پایه چطوره؟(میدونم تشریحی نداره اما اگه سطح تستاش خوب و‌نسبتا اسون باشه واسم خوبه)
      دوستان دقت کنید ک درسنامه برام مهم نیست جون از حزوه ی دبیر میخونم .چیزی ک مهمه اینه ک سطح سوالات نسبتا اسون و خوب باشه جورری ک مفهوم واسم جا بیوفته و تست رو از ی سطح اسون شروع کنم و بعد برم سراغ منابع سطح بالاتر..
      سلام.

کتاب‌های مناسب آموزش پایه، سه تا کتاب اصلی داریم، میکرو تک‌پایه، خیلی سبز تک‌پایه و مبتکران. میکرو تک‌پایه به نسبت سطحش بالاست و کلا برای فاز آموزش، خصوصا برای دانش‌آموز ضعیف و متوسط اصلا توصیه نمیشه. البته درسنامه خوبی داره به نسبت. روند آموزشی مبتکران خیلی عالیه، فقط دو تا مشکل نسبت به خیلی سبز داره؛ یکی اینکه حجمش تقریباً دو برابره و اگه فرصت زیادی ندارین، تک‌پایه‌های خیلی سبز توصیه میشن. مبتکران از نظر جذابیت آموزش و درسنامه بهتره ولی خیلی سبز از نظر تست‌ها آپدیت‌تره و حجم کمتری داره و درسنامه قابل قبولی داره، خصوصا اگه کمبود وقت وجود داره. اگه انتخابت مبتکران باشه؛ بین دو جلدی و تک جلدی، تک‌جلدی منطقی‌تره.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلم دیدن و دو منبع استفاده کردن؟! شیمی مبتکران بهمن بازرگانی، تک جلدی دهمش اشتباه نکنم 1035 تسته. همین حدود هم برای تک جلدی یازدهم که فرضا بشه 2000 تست پایه. دوازدهمم که دو جلدیه و چاپ دو سال قبل من، دقیقا 2186 تست داره ینی جمعا هر سه پایه 4000 تست. اصلا نمیشه ینی راه نداره که شما دو منبع داشته باشی اونم برای شروع از صفر و پایه ی ضعیف. سیر تا پیاز کتاب کنکوری ای نیست به نظرم. حالا دیگه خود دانی
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بنظرم با توجه به کلاس دیدن دیگه نیاز خاصی به آموزش و شگفت انگیز ندارید اگر ترمیم معدل هم دارید پیشنهادم استفاده از من و درسام شیمی ۳ هست اگر نمره تون خوبه بنظرم کتاب تک جلدی بگیرید خیلی سبز تک جلدی خوبه فقط یکم تست هاش قدیمیه برای جا افتادن درس خوبه در کنارش تست های کنکورو یه آزمون آزمایشی بزنید و خیلی دچار وسواس منابع و تعدد نشید همینزدن تست های خیلی سبز و یک آزمون تنها کلی زمان میبره سعیتون به یادگیریباشه.
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش من که مطالعه داشتم بنظم سبز ساده تر باشه..اما خب یک مشکلی که هست اینه کهبیشتر مطلب شاما چرسشنامه چهار گزینه ای و پاسخنامه به همان سوالات است و درسنامه کمی دارد..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن