خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای هوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااار یکی بیاد درست و حسابی جواب منو بده

راستی شما چه اقدامی واسه دفترچه سربازی انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟مشکلی واسمون پیش نمیاد واسه دانشگه غیبیت نمیخوریم؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما تا شهریور 93 وقت داریم که خودمونو معرفی کنیم. یعنی بعد کنکور میریم و تو شهریور دفترچه آماده به خدمت میگیریم، تاریخ اعزام میفته ماه بعد که مهر ماهه و قبل از تاریخ اعزام میریم دانشگاه و فرم اشتغال به تحصیل میگیریم و اینو میدیم بهشون تا بزارن لای پرونده! تموم ! حالا با کد 8 مقایسه کن! تقریبا مطمئنم کد 8 درسته!

3. Top | #33
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من رفتم سایت سنجش یک چیزی رو چک کنم بعد که تایید میزنم و اطلاعات رو نشون میده عکسم رو نشون نمیده!!! چکار کنم؟؟؟ما که دیگه نمیتونیم عکس را ویرایش کنیم؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها بزنید ببینید عکس شما هم مشکل داره؟؟؟

ثبت نام آزمون سراسری سال 1393توی قسمت مشاهده و پرینت برید.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      من رفتم سایت سنجش یک چیزی رو چک کنم بعد که تایید میزنم و اطلاعات رو نشون میده عکسم رو نشون نمیده!!! چکار کنم؟؟؟ما که دیگه نمیتونیم عکس را ویرایش کنیم؟؟؟
      مشکلی نیست...اگه عکستون آپلود شده و در فرم ثبت نام پرینت شده قابل مشاهده بود که حتما همین طوره،نگران نباشید
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 03 اسفند 1392 در ساعت 19:41

6. Top | #36
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها
      مشکلی میست...اگه عکستون آپلود شده و در فرم ثبت نام پرینت شده قابل مشاهده بود که حتما همین طوره،نگران نباشید
      بله دفعه قبل که ثبت نام کردم و ... تموم شد،عکسم رو نشون داد،پس مشکلی نیست؟؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin128 نمایش پست ها
      ای هوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااار یکی بیاد درست و حسابی جواب منو بده

راستی شما چه اقدامی واسه دفترچه سربازی انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟مشکلی واسمون پیش نمیاد واسه دانشگه غیبیت نمیخوریم؟

دوست عزیز چون شما در تاریخ 92/3/30 فارغ التحصیل شدید،پس تا تاریخ 93/3/30 یعنی به مدت یک سال از تاریخ فراغت از تحصیلتون فرصت معرفی خودتون رو دارید.که در این صورت تیرماه 93 مشمول حساب میشید و غیبت میخورید.بهتره سریعا بری حوزه نظام وظیفه شهرتون و مسئله رو باهاشون در میون بگذاری که بهت وقت بدن و مشکلی واست ایجاد نشه،چون اگه دانشگاه قبول بشی و مشمول باشی،اجازه تحصیل نداری.

اون دوستی هم که فرمودند توی شهریور مشمولید،اگه تاریخ دیپلم تون 92/6/30 باشه درسته وگرنه اون دسته از افرادی که در خردادماه فارغ التحصیل شدند تا خرداد ماه بعدی فرصت معرفی دارند.
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله دفعه قبل که ثبت نام کردم و ... تموم شد،عکسم رو نشون داد،پس مشکلی نیست؟؟
      خیر....چون اگه عکس آپلود نشه که اصلا اجازه ورود به مرحله بعدی داده نمیشه.یک بار هم واسه یکی از دوستان من رفتم اطلاعاتشو ویرایش کنم،عکسش نبود مثل شما
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 03 اسفند 1392 در ساعت 19:49

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا به خدا دیوونه شدم میشه واضح تر بگی باید برم نظام وظیفه چی بهشون بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.من دانشگاه ازاد هستم و میخوام امسال کنکور بدم و اگه دولتی درومدم انصراف بدم و برم دولتی...حالا کد نظام وظیفه چند باید بزنم؟

11. Top | #41

نمایش مشخصات
      بچه ها بزنید ببینید عکس شما هم مشکل داره؟؟؟

ثبت نام آزمون سراسری سال 1393توی قسمت مشاهده و پرینت برید.
      عکس منم نیس
      در واقع لُود نمیشه
      نگران نباش

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط UDK نمایش پست ها
      سلام.
      من متولد مرداد 74 هستم و پارسال کنکور دادم اما قبول نشدم و الان آزادم!
      واسه ورود به دانشگاه من معافیت موقت تحصیلی گرفتم.
      الان باید چند رو بزنم؟
      3-مشمولان دارای برگ معافیت موقت بدون غیبت (پزشکی، کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

5-فارغ التحصیلان دیپلم به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 22 سالگی و پیش دانشگاهی به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 24 سالگی به صورت پیوسته و حضوری (مدارس روزانه، بزرگسال و آموزش از راه دور) و مشروط به اینکه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی تا زمان قبولی قطعی و ثبت نام در دانشگاه بیش از یکسال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند

6-دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی به صورت حضوری یا غیر حضوری (داوطلب آزاد) شده باشند، به شرط نداشتن غیبت.

گیج شدم واقعا...
      طبق قانون من اول دی باید غیبت بخورم ولی معافیت موقت تحصیلی دارم که نمیخورم.یعنی 5 شامل من نیست؟
      کدومه واسه من.
      ممنون
      منم وضعیت مشابه شما رو دارم
      14 باید بزنی یعنی انصرافی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaiser نمایش پست ها
      سلام به دوستان یه مشکل داشتم: من متولد 1373/9/7 هستم کنکور دادم قبول نشدم...بعدش دانشگاه ازاد رشته کامپیوتر بدون کنکور ثبت نام کردم الان معافیت تحصیلی دانشگاه ازاد رو دارم و تازه ترم یک هستم...میخوام الان کنکور سال 93 ثبت نام کنم...میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ کد نظام وظیفه باید چی بزنم؟ لطفا کمکم کنید .
      مشکلی نداری منم مثل شمام
      کد 14
      فقط قبل ثیت نام در داتشگاه جدید باید انصراف بدین

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها

دوست عزیز چون شما در تاریخ 92/3/30 فارغ التحصیل شدید،پس تا تاریخ 93/3/30 یعنی به مدت یک سال از تاریخ فراغت از تحصیلتون فرصت معرفی خودتون رو دارید.که در این صورت تیرماه 93 مشمول حساب میشید و غیبت میخورید.بهتره سریعا بری حوزه نظام وظیفه شهرتون و مسئله رو باهاشون در میون بگذاری که بهت وقت بدن و مشکلی واست ایجاد نشه،چون اگه دانشگاه قبول بشی و مشمول باشی،اجازه تحصیل نداری.

اون دوستی هم که فرمودند توی شهریور مشمولید،اگه تاریخ دیپلم تون 92/6/30 باشه درسته وگرنه اون دسته از افرادی که در خردادماه فارغ التحصیل شدند تا خرداد ماه بعدی فرصت معرفی دارند.
      من از مشاوره های سایت نظام وظیفه پرسیدم و گفتند که تا شهریور وقت داریم. با این حال فرقی نمیکنه همون خرداد هم میریم معرفی میکنیم و تاریخ اعزام رو میندازیم عقب. خلاصه کد 8 درسته !

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم رفتم نظام وظیفه هم سازمان سنجش !!!!!!!!!!!!! اوون کد اصلا مهم نیست !!!!!!!!!!!! نه نظام وظیفه چکش میکونه .......نه سازمان سنجش .....نه دانشگاهی که قبول می شی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوون کد فقط برا اینه که .فقط اوون کسایی ک شرایط اوون کدا رو دارند می تونند تو کنکور شرکت کنند !!!!!!!! همین........یعنی اگر تذکرات و تبصره ها رو خوندی دیدی مشکلی نداری حله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ا زیاد روش گیر ندین..........................خلاصه اوون کدا اینا که : فقط تو غیبت نری !!!!!!!!!!!!!! یعنی کسایی که غیبت دارند نمی تونند کنکور شرکت کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی ککور ام می تونند شرکت کنند .................دانشگاه ثبت نام نمی کنندشون .................

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن