خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      من متولد مرداد 74 هستم و پارسال کنکور دادم اما قبول نشدم و الان آزادم!
      واسه ورود به دانشگاه من معافیت موقت تحصیلی گرفتم.
      الان باید چند رو بزنم؟
      3-مشمولان دارای برگ معافیت موقت بدون غیبت (پزشکی، کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

5-فارغ التحصیلان دیپلم به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 22 سالگی و پیش دانشگاهی به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 24 سالگی به صورت پیوسته و حضوری (مدارس روزانه، بزرگسال و آموزش از راه دور) و مشروط به اینکه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی تا زمان قبولی قطعی و ثبت نام در دانشگاه بیش از یکسال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند

6-دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی به صورت حضوری یا غیر حضوری (داوطلب آزاد) شده باشند، به شرط نداشتن غیبت.

گیج شدم واقعا...
      طبق قانون من اول دی باید غیبت بخورم ولی معافیت موقت تحصیلی دارم که نمیخورم.یعنی 5 شامل من نیست؟
      کدومه واسه من.
      ممنون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به دوستان یه مشکل داشتم: من متولد 1373/9/7 هستم کنکور دادم قبول نشدم...بعدش دانشگاه ازاد رشته کامپیوتر بدون کنکور ثبت نام کردم الان معافیت تحصیلی دانشگاه ازاد رو دارم و تازه ترم یک هستم...میخوام الان کنکور سال 93 ثبت نام کنم...میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ کد نظام وظیفه باید چی بزنم؟ لطفا کمکم کنید .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا سایته سنجشم درستو درمون هم جواب نمیده آخه من پرسیدم گفت با سلام با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده یکی از بندهای 5 یا 6 و یا 8 را انتخاب نمایید با تشکر حالا یکی نیس یه جواب درست و دمون بده و خیال منو امسال منو که گیجن راحت کنه ثواب داره بخدا

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من الان دانش آموز پیش دانشگاهی ریاضی هستم و سال سوم ابتدایی رو جهشی خوندم و این یعنی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) مدرک دیپلمم رو گرفتم
      حالا خواهش میکنم یکی به من بگه کد نظام وظیفه ای که باید وارد کنم چنده؟؟؟؟؟؟
      نمیدونم 4 هست یا 6
      ین متن کد 4 : كد 4) دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه يا پيش دانشگاهي كه به صورت پيوسته مشغول به تحصيل بوده و تا تاريخ 93/06/31 در سنوات مجاز تحصيلي فارغالتحصیل میشوند
      این متن کد 6: دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت ( 18 سالگي تمام) موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي به صورت حضوري يا غير حضوري (داوطلب آزاد) شده
      باشند، به شرط نداشتن غيبت.
      توضيح: دانش آموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي مي شوند، چنانچه حداكثر تا شش ماه پس از رسيدن
      به سن مشموليت ( 18 سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل مي باشند؛ در غير اينصورت به دليل ورود به غيبت، مجاز به ادامه تحصيل
      نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+ 10 به وظيفه عمومي معرفي كرده و داراي برگ اعزام بدون غيبت
      باشند.
      خواهش میکنم کمک کنید.کدومو باید بزنم؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام من از مشاور مدرسه مون کد نظام وظیفه رو پرسیدم : اگه پیش دانشگاهی هستین کد 4 اگه پشت کنکوری هستین و قبل از 18 سال فارغ التحصیل شدین: کد 6 و اگه پشت کنکوری هستین و بعذ از 18 سال فارغ التحصیل شدین :کد 5
      تشکر یادتون نره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط UDK نمایش پست ها
      سلام.
      من متولد مرداد 74 هستم و پارسال کنکور دادم اما قبول نشدم و الان آزادم!
      واسه ورود به دانشگاه من معافیت موقت تحصیلی گرفتم.
      الان باید چند رو بزنم؟
      3-مشمولان دارای برگ معافیت موقت بدون غیبت (پزشکی، کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

5-فارغ التحصیلان دیپلم به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 22 سالگی و پیش دانشگاهی به شرط اتمام تحصیل حداکثر تا پایان 24 سالگی به صورت پیوسته و حضوری (مدارس روزانه، بزرگسال و آموزش از راه دور) و مشروط به اینکه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی تا زمان قبولی قطعی و ثبت نام در دانشگاه بیش از یکسال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند

6-دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی به صورت حضوری یا غیر حضوری (داوطلب آزاد) شده باشند، به شرط نداشتن غیبت.

گیج شدم واقعا...
      طبق قانون من اول دی باید غیبت بخورم ولی معافیت موقت تحصیلی دارم که نمیخورم.یعنی 5 شامل من نیست؟
      کدومه واسه من.
      ممنون
      6

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بچه ها یه سوال دارم مثلا اگه کد ها رو اشتباه زنیم و مثلا من که کد 6 میشم بزنم 5 چه اتفاقی میفده کسی اطلاع داره که استرس دار شدنمون بخاطر این چیزا الکیه یا واقعا یه چیزی هست با تشکر

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من الان دانش آموز پیش دانشگاهی ریاضی هستم و سال سوم ابتدایی رو جهشی خوندم و این یعنی که قبل از سن مشمولیت (18 سالگی تمام) مدرک دیپلمم رو گرفتم
      حالا خواهش میکنم یکی به من بگه کد نظام وظیفه ای که باید وارد کنم چنده؟؟؟؟؟؟
      نمیدونم 4 هست یا 6
      ین متن کد 4 : كد 4) دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه يا پيش دانشگاهي كه به صورت پيوسته مشغول به تحصيل بوده و تا تاريخ 93/06/31 در سنوات مجاز تحصيلي فارغالتحصیل میشوند
      این متن کد 6: دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت ( 18 سالگي تمام) موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي به صورت حضوري يا غير حضوري (داوطلب آزاد) شده
      باشند، به شرط نداشتن غيبت.
      توضيح: دانش آموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي مي شوند، چنانچه حداكثر تا شش ماه پس از رسيدن
      به سن مشموليت ( 18 سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل مي باشند؛ در غير اينصورت به دليل ورود به غيبت، مجاز به ادامه تحصيل
      نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+ 10 به وظيفه عمومي معرفي كرده و داراي برگ اعزام بدون غيبت
      باشند.
      خواهش میکنم کمک کنید.کدومو باید بزنم؟

تو گفتی الان پیش میخونی پس هنوز فارغ التحصیل نشدی و فقط کد 4 میشه مال تو چه 70سالم داشته باشی چه 15 سال پیش بخونی کد 4 میشه

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran74 نمایش پست ها
      حالا بچه ها یه سوال دارم مثلا اگه کد ها رو اشتباه زنیم و مثلا من که کد 6 میشم بزنم 5 چه اتفاقی میفده کسی اطلاع داره که استرس دار شدنمون بخاطر این چیزا الکیه یا واقعا یه چیزی هست با تشکر
      من که شنیدم زیاد مهم نی ولی مهم غیبته ست که نباید بخوری!!!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran74 نمایش پست ها
      سلام

بنده هم مثل شما متولد ۱۰ تیر ۷۴ هستم!:yahoo (1): یه کم شک داشتم تو این کد (بین ۵ و ۶) و هنوزم راستشو بخوای شک دارم! چون هردو با وضعیت ما هم خونی داره٬ در ضمن تو کد ۶ نوشته «دانش آموزان» و نه «فارغ التحصیلان» (تو همون صفحات اول دفترچه این دو تا اصطلاح رو متفاوت دونسته و تعریفشونم آورده).

اما نکته جالب اینه که هیچ «دانش آموزی» وضعیتی که تو کد ۶ توضیح داده رو نخواهد داشت! یعنی حتما طرف باید فارغ التحصیل شده باشه (چون گفته باید مدرک گرفته باشه که یعنی همون فارغ التحصیل! تازه گفته غیبتم نداشته باشه!!!! آخه دانش آموز و غیبت؟! به عبارتی پارادوکس کلامی داره...).

فاجعه بزرگتر زمانی رخ میده که تو همون بند ۶ گفته این افراد ۶ ماه بعد مشمولیت باید خودشونو معرفی کنن تا غیبت نخورن و بعد به طرز وحشتناکی در توضیحات مهم در پایین همون صفحه (بند ۸) این مسئله رو تکذیب میکنه و میگه همه فارغ التحصیلا یه سال فرصت دارن(تا آخر شهریور سال بعد از فارغ التحصیلی)!!!

ببخشید که یه کم (یا شایدم خیلی) گیج کننده توضیح دادم٬ ولی با این دلایلی که آوردم احتمالا باید کد ۶ رو بزنیم (یعنی باید به جای دانش آموز مینوشتن فارغ التحصیل٬ اونوقت دیگه شکی نبود) اگه من اشتباه فهمیدم بگید.

خلاصه سازمان سنجش با این توضیح گنگ و نا مفهومی که این دفترچه داره نبایدم انتظار داشته باشه که همه ما حتما کد درست رو وارد کنیم! ... پس فکر کنم نگرانش نباشیم بهتره...

اگرم تا اسفند متوجه شدیم که منظورشون دقیقا(!) چیه و کدو اشتباه رد کرده بودیم٬ میریم ویرایش میکنیم! ولی مسئله اصلی اینه که غیبت نخوریم که دیگه نمیشه کاریش کرد و حتی تو دفترچه تهدید کرده اگه غیبت بخوری٬ حتی اگه بری دانشگاه میان بیخ خرتو میگیرن میبرنت! (البته بعضیا میگن اینم یه راه هایی داره!!!!!!). امسالم که خدارو شکر قانون عوض شد و تا آخر شهریور غیبت نمیخوریم پس بیخیال کد! من که ۶ زدم...
      موفق باشیم!
      در عجبم که چرا...؟
      دنیا، برای نماندن... بهشت، برای نرفتن... آرزوها، برای نرسیدن...
      و این‌ها حرف‌هایی برای نگفتن
      و دل نوشته‌هایی برای نخواندن هستند!

یک جای کار می‌لنگد!... در کتاب "دین و زندگی" این را فهمیدم

--------------------------------------

سلام! ما اومدیم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من متولد آذر ماه 74هستم و زدم گزینه ی 4

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توروووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووو خدا یکی به من کمکم کنه بگه کد نظام وظیفه من چنده؟

من متولد 11/12/73 هستم و خرداد 92 فارغ التحصیل شدم ............حالا کد من چنده؟؟.............موقع ثبت نام رفتم کافینت و کد 8 رو واسه من زده خواستم بدونم درست زده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟هر کی چیزی میگی یکی میگه مالتو پنجه یکی میگه هشته................دیگه دارم دیووووووووووووووووووووووو وونه میشم حالا یکی کمکم کن بگخ چنده تا فرصت ویرایش کنکور تموم نشده

اینم ادرس کد سازمان سنجش یکی بردارانه بره نگاه به این صفحه بندازه و با توجه به اطلاعات من بگه کدم چنده من از بدبختب در بیاره..............
      جستجوی کدهای مورد نیاز کارت آزمون سراسری سال 1392

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin128 نمایش پست ها
      توروووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووو خدا یکی به من کمکم کنه بگه کد نظام وظیفه من چنده؟

من متولد 11/12/73 هستم و خرداد 92 فارغ التحصیل شدم ............حالا کد من چنده؟؟.............موقع ثبت نام رفتم کافینت و کد 8 رو واسه من زده خواستم بدونم درست زده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟هر کی چیزی میگی یکی میگه مالتو پنجه یکی میگه هشته................دیگه دارم دیووووووووووووووووووووووو وونه میشم حالا یکی کمکم کن بگخ چنده تا فرصت ویرایش کنکور تموم نشده

اینم ادرس کد سازمان سنجش یکی بردارانه بره نگاه به این صفحه بندازه و با توجه به اطلاعات من بگه کدم چنده من از بدبختب در بیاره..............
      جستجوی کدهای مورد نیاز کارت آزمون سراسری سال 1392
      منم مثل تو نیمه دوم 73 هستم خرداد 92 فارغ شدم. همون کد 8 رو زدم.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی یکی نیست جوایب ما رو بده

محض رضای خدااااااااااااااااااااااا اااااااا یکی کمکم کنننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونی بیشتر توضیح بدی ...........................مطمئنی که کد ما اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟به صفحه ای که گفتم سر زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن