خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط u=mgh نمایش پست ها
      اقای خرسند

به نظر من حرف شما کاملا درست هست . ولی همین طور که میبینی ، خیلی از افراد از اون آدمایی هستن که فرق حرف دوستانه رو با بقیه حرف ها نمیدونن. به نظر من وقت گذاشتن واسه اینطور آدما و نصیحت کردنشون ، یعنی ظلم به خودت.
      ایشون ها اگه ادب داشتن ، جواب پست شما رو با لحن تمسخر وار نمیگفتن. ایشون ها از اون آدمایی هستن که وقتی نصیحت یا حرفی رو میشنون ، میگن به خودم ربط داره.
      باز هم من از دلسوزی شما تشکر میکنم...
      سلام

دوست عزیز ، از حمایت شما متشکرم.
      ولی
      لطف کنین و لحن حرف زدن خودتون رو عوض کنین. اینجا یک جمع دوستانه هست ، و من اومدم مثلا یک ریش سفید گذاشتم واسه خودم

من خودم وقت استراحت رو سعی میکنم توی مباحث غیر درسی برم. هه
      چون آدمم دیگه . :yahoo (3):
      منظور من این بود که وقت درس رو به این طور چیزا ندیم.
      که دوستان ناراحت شدن...

اگر صحبتی در رابطه با کامنت من هست ، لطف کنید و پ خ کنید. بحث رو منحرف نکنین.
      واسه عوض کردن بحث :

میگن مسی وقتی دیده ایرانی ها اینا رو گفتن ، زنگ زده به اوباما ، که اوباما جون ، اینا جنبه ندارن . یک فکری به حالشون بکن
      اوباما هم سیبیل های نداشتش رو دست کشیده
      بعد اومده سخنرانی کرده که
      آهای زمینی ها. ما حق کامل به ایران دادیم و الان هم ازشون ناراحتیم. نمیخوایم طبق ژنو بریم.

هه هه . (چقدر بی مزه )
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طرف شوته شوته . فک کرده داره میره پیج رفیقش کامنت میزاره . نمیدونه پیج (( لیونل مسی )) ستاره بزرگ (( بارسلونا )) هس که همین ملت هم واسش سر و دس میشکنن اگه بیاد ایران . ملت بلد نیستن ابراز احساسات کنن چیکار کنیم ؟ مشکل همینجاست . جال اینه اونایی هم که به فینگیلیش اومدن عذرخواهی کردن و این کامنتا رو فقط یه شوخی تلقی کردن بقیه ی مردم تا تونستن فوش و فوش کاری انجام میدن . صبح که بلند میشم یه سر به پیجش میزنم میبینم اصلا دست بردار نیسن به جایی میرسه یا خوده لئو یا مارک مجبور میشن پیج و بن کنن .
      حالا تنها مسی نیس ؛ پیج هیگواین هم همین مشکل و داره ! تا ما با این ملت داریم زندگی میکنیم حق داره بگه من نمیدونم ایران کجاست ! طرف نمیدونه پایتخت آرژانتین کجاست بعد میاد شور ایرانی میگرتش میگه تو غلط کردی نمیدونی ایران کجاست ! یه سوال از آرژانتین از من و تو بپرسن توش میمونیم بنه ی خدا کجای کارین ؟
      بهتره در کل واقع بین باشیم . مسی رو اوج باشه میاد دوتا گل بهتیمای گنده مثه رئال میزنه حالا بخواد بیاد جلوی هاشم بیگ زاده ؟ هه ببخشید خندم گرفت !
      بهتره برای تضعیف روحیه یا بهتر بگم ، جدال بین هاشم و مسی این عکس و توی کامنتاش بزاریم :

1467240_592195770846923_206847720_n.jpg
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #48
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حالا بگذریم از اونایی که توهین کردن ولی کری هایی که خوندن اصلا کار بدی نبود اتفاقا خیلی هم خوب کاری کردن من قشنگ یادمه هرچی مسی رو میبینم اون صحنه جلو چشم میاد که با حالت تحقیر گفت من ایرانو نمیشناسم و با غرور راشا کشید و رفت . درضمن دوست گلم انقد راحت قهرمانای خودمونو به این بازیکنا نفروش اینا هیچی نیسن فقط پارامتر غیرت ما برا همه پارامترای خوب اینا کافیه درضمن درکل ورزش ما خیلی از ورزش آرژانتین بالاتره نمونش المپیک 2012 لندن
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

4. Top | #49
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جام جهانی قطر چی بشه !!! عجب حالی میده مثلا بازی های ایران تو ورزشگاه آزادی یا نقش جهان برگزار بشه !!!
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

5. Top | #50

نمایش مشخصات
      صفحه فیسبوک مسی شده چت روم ایرونیا!!!

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این عکسه دیگه چی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1465317_1457343624492493_990367591_n.jpg

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم یه کامنت انگلیسی فرستادم که بابا اینا که میان کامنت میزارن قصد توهین ندارند.ایرانی جماعت با همه شوخی دارند.
      بعد 4-5 ساعت مسی اومده رو والش نوشته که "من برای این مردم متاسفم.زیرا گفتن این واژه ها بسیار غیر دوستانه است".
      کلی شکست عشقی خوردم...

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      متاسفانه توی کشور ما تفریح برای ما جوونا خیلی کمه بخاطر همینم عقده ای شدیم
      ما بی فرهنگ نبودیم بی فرهنگ شدیم

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها مسی رو ول کنید برید تو صفحه Ivan Rakitić (ایوان راکیتیچ) برای تیم ملی کری خونده .گفته ایران هیچ شانسی نداره

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      متاسفانه توی کشور ما تفریح برای ما جوونا خیلی کمه بخاطر همینم عقده ای شدیم
      ما بی فرهنگ نبودیم بی فرهنگ شدیم
      چی شد؟تفریح کمه؟
      منظورتون از اینکه تفریح کمه دقیقاً چیه؟مثلاً بقیه مردم جهان چیکار میکنند؟
      حالا فرض کنیم که این جوریه!باید بریم به مسی فحش بدیم؟این دیگه چه منطقیه!

A SONG OF ICE AND FIRE

11. Top | #56
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله دیگه مثلا اینجا سایت کنکوری هست

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن