خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مبتکران؛آیکیو؛میکرو؟

سلام صبح بخیر
      من برای شیمی دهم منبع دوم(منبع اولم مبتکران دوجلدی بوده کامل کار کردم) شک دارم که آیکیو بگیرم یا میکرو یا اینکه همین مبتکران رو چندین بار تکرار کنم ؛سطح خوبی دارم نیاز خیلی زیادی به درسنامه ندارم
      میشه دوستانی که این منابع رو کار کردن نظرشون رو بگن؟و یا منبع بهتری می‌شناسند معرفی کنند؟
      متشکرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا بهمن بازرگان هست سراغ هیچ کتاب دیگه ای نرو

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم سوالم همینه مبتکران دهم و یازدهم رو کارکردم الان ک تابستونه موندم یه چیز دیگه بگیرم یا نه البته شنیدم میکرو خیلی هم سطحش بالا نیست من اگه بگیرم احتمالا نشر الگو پایه جامع رو بگیرم ولی واسه جمع بندی کتاب های دیگه ای هم هست ک خوب باشن؟دوستان ممنون میشم اگه می‌شناسین لطفاً معرفی کنید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من اطلاعی راجب بقیه کتابا ندارم ولی خودم دهم و یازدهم مبتکران رو کار کردم و چون تو مسایل دستم کند بود رفتم مسایل شیمی خیلی سبز رو گرفتم خیلی کمکم کرد مخصوصا که تیپ بندی کرده سوالا رو...
      به نظر من همون مبتکران رو دوباره بخون مخصوصا که دو جلدیش رو داری ...
      یه منبع رو چند دور خوندن بهتر از چند منبع رو یه دور خوندنه

5. Top | #5
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من میکرو دارم و به عنوان منبع اولم استفاده میکردم.به عنوان منبع اول سطح رو به بالایی داشت ولی برای شمایی که مبتکرانو کار کردی بنظرم ایکیو جامع رو بگیر و کار کنی بهتر باشه چون ایکیو هم همون میکروعه ولی سوالاتش یکم کمتره.اگه کلا تعداد اشتباهاتت موقع تست ها پایینه و درصد بالایی از مبتکرانو میزنی اصلا بنظرم کتاب نگیر.برا جمع بندی ازمون های ماز و قلمچیو و کزینه دو رو کار کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متشکرم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن