خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تخمین حدودی رتبه با این درصدها

سلام بچه ها. کسی که کنکور دی این درصدا رو زده بنظرتون حدودن توی چه بازه ای رتبه میاره؟ دیپلم ریاضی داشته ولی کنکور تجربی داده. ترمیم هم نکرده معدلشو. فارغ التحصیل 95ه. درصدای کنکور دی: ریاضی 96 درصد/ زیست 95 درصد/ شیمی نزده کلن/ زمین 40 درصد/ فیزیک 100 درصد. بنظرتون این رتبه ش خوب میشه؟ نمیتونه تیر کنکور بده. معدلشم 17 ست.
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچکی نمیدونه معدل چجوری و چقدر قراره تاثیر بزاره باید صبر کرد کارنامه ی کنکور بیاد ببینیم چجوری تا کردن باهامون ولی اگه فرض کنیم معدلی در کار نیست حدودا رتبه 100 باید بشه ولی نمیدونیم معدل 17 چقد قراره تاثیر بزاره
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmi نمایش پست ها
      هیچکی نمیدونه معدل چجوری و چقدر قراره تاثیر بزاره باید صبر کرد کارنامه ی کنکور بیاد ببینیم چجوری تا کردن باهامون ولی اگه فرض کنیم معدلی در کار نیست حدودا رتبه 100 باید بشه ولی نمیدونیم معدل 17 چقد قراره تاثیر بزاره
      مرسی عزیزم که جواب دادی.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودم فکر میکنم حدود 300 اینا بشه. سهمیه پنج درصد هم داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یا خدااا این درصدا دگ چیه
      دوربین مخفیه؟ توروخدا بم بگین من قلبم ضعیفه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sar1 نمایش پست ها
      یا خدااا این درصدا دگ چیه
      دوربین مخفیه؟ توروخدا بم بگین من قلبم ضعیفه
      نه مهندسه. زیست و زمین فقط خوند

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titimousavi نمایش پست ها
      سلام بچه ها. کسی که کنکور دی این درصدا رو زده بنظرتون حدودن توی چه بازه ای رتبه میاره؟ دیپلم ریاضی داشته ولی کنکور تجربی داده. ترمیم هم نکرده معدلشو. فارغ التحصیل 95ه. درصدای کنکور دی: ریاضی 96 درصد/ زیست 95 درصد/ شیمی نزده کلن/ زمین 40 درصد/ فیزیک 100 درصد. بنظرتون این رتبه ش خوب میشه؟ نمیتونه تیر کنکور بده. معدلشم 17 ست.
      ببین فکر نمیکنم چون شیمی رو خالی زده رتبه ی خوبی و کسب کنه چون شیمی خیلی خیلی تاثیر گذار هست بعد از زیست و دوست عزیز فکر میکنم برای اینکه از رشته ای به رشته ی دیگه ای رفته باید ترمیم میکرده حتما حتما چون توی ترمیم معدل درصد زیست شناسی رو چطور میخوام حساب کنن در حالی ک نمره رو نداره ؟
      واقعا امسال معلوم نیست معدل هارو چطور حساب کنن واقعا همین الان خودم دارم واسه ی معدل گریه میکنم امیدوارم اصلا حساب نکنن یا خیلی کم حساب کنن واقعا میترسم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط curlyAida نمایش پست ها
      ببین فکر نمیکنم چون شیمی رو خالی زده رتبه ی خوبی و کسب کنه چون شیمی خیلی خیلی تاثیر گذار هست بعد از زیست و دوست عزیز فکر میکنم برای اینکه از رشته ای به رشته ی دیگه ای رفته باید ترمیم میکرده حتما حتما چون توی ترمیم معدل درصد زیست شناسی رو چطور میخوام حساب کنن در حالی ک نمره رو نداره ؟
      واقعا امسال معلوم نیست معدل هارو چطور حساب کنن واقعا همین الان خودم دارم واسه ی معدل گریه میکنم امیدوارم اصلا حساب نکنن یا خیلی کم حساب کنن واقعا میترسم
      اره سابقه ایجاد کرده. این فقط میخواد قبول شه. خیلی براش مهم نیست چند شه رتبه ش. میگه پردیس هم باشه میرم. ینی مثلن رتبه 2000 اینا هم اوکیه براش.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط curlyAida نمایش پست ها
      کاری به زیست 95 ندارم ولی ریاضی رو 96 زدههههههه. میدونی ریاضی 96 درصد ینی چی؟ اونم کنکور سختی مثل دی.
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیییلی خوب زده...
      زیست رو خودش خونده یا کلاس رفته؟ راز موفیقتش رو بگید لطفا

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره سابقه ایجاد کرده. این فقط میخواد قبول شه. خیلی براش مهم نیست چند شه رتبه ش. میگه پردیس هم باشه میرم. ینی مثلن رتبه 2000 اینا هم اوکیه براش.
      امیدوارم که چنین رتبه ای رو بیاره راستش رو بخواید بازم فکر نمیکنم با شیمی صفر بتونه ۲۰۰۰ بیاره ...و معدل۱۷ البته نمیدونم امسال بازم دوباره نشستن نشستن فکر کردن چی کار کنیم پول دربیاریم گفتن نهایی هارو تاثیر مستقیم باشه امسال واقعا معلوم نیست چی پیش بیاد ولی واقعا از صمیم قلبم دعا میکنم ۲۰۰۰ شه چون درصد های درس های دیگ عالی بوده خدایی بیین شیمی رو ۵۰ هم میزد رتبه ی ۱ میشد باور کن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _MOon_ نمایش پست ها
      اه بابا اينا رو يه هفته قبل كنكور ننويسيد اينجا
      اخه ٩٥ و ٩٦ و ١٠٠ ؟!

خدايا منو نارنگى كن راحت شم
      ببین بهت حق میدم منم از دیروز تو شوکم چیز های عجیبی میبینم‌اون از تخمین ها با ۲۵ درصد سال ۹۴ اینم از این .نمیدونم واقعا احتمالا این دوستمدن شیمی رو هم میده رتبه ی ۱ میشده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmi نمایش پست ها
      کاری به زیست 95 ندارم ولی ریاضی رو 96 زدههههههه. میدونی ریاضی 96 درصد ینی چی؟ اونم کنکور سختی مثل دی.
      اره واقعا عجیبه ...ای کاش راز موفقیت اون دوستمون رو بدونیم چی بوده !؟چطوری درس هارو خونده کل درصد هاش ۱۰۰ و ۹۵ و ۹۶ بوده افرین داره واقعا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا این شیمیش درصدش صفر نمیشه که. 40 درصد نمره ست دیگه. مثلن فیزییکو با اینکه 100 زده ولی بخاطر نمره فیزیکش میاد پایین.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تازه امسال به من اجازه ترمیم ندادن! گفتن نمیشه. تقصیر منه؟ یا قوانینشون؟ اینو یادتون نره که اینجا ایرانه و خالی از متخصص. متخصصا همه یا دارن میرن یا زندانن یا در انزوان یا رفتن! آموزش و پرورش یک مشت بی سواد توش ریخته شده. از بالاترین مقام تا پایین ترینشون. میری اونجا، هرکی یه چیز میگه. خودشونم نمیدونن. بعد بهشون میگی پس من از کی بپرسم؟ شونه میندازه بالا میگه نمیدونم. اینارو مینویسم که بخونید و بدونید. باید کاری کرد. اینا ما رو به فاک میدن با برنامه ریزیای بی پایه و اساسشون. حالا هم که کار از کار گذشته. اینا به کنار. فروش و لو رفتن سوالات هم یه طرف. سهمیه ها هم یه طرف

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن