خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهر می‌رم یازدهم

خب سلاام من اولین باره دارم این‌جا پیام می‌دم و زیاد وارد نیستم حتی نمی‌دونم دارم جای درست سوالمو می‌نویسم یا نه
      راستش من مهر می‌رم یازدهم و مشکل خیلی بزرگی که دارم اینه که کل دهم رو تشریحی خوندم تست خیلی کم زدم
      حالا یه هفته‌ای هست کتاب تست تهیه کردم برا درسای اختصاصیم ولی تو برنامه ریزی کردن خیلی مشکل دارم:/
      و اینکه یه سوالم داشتم به نظرتون تک تک تستای کتابامو باید کار کنم چون راستش حس می‌کنم اگه اینکارو کنم تا آخر شهریور نمی‌تونم دهمو تموم کنم الان یه هفته‌س دارم فصل یک ریاضی مجموعه ها رو می‌خونم درسای دیگه‌م هر کدوم چند صفه بیشتر نخوندم(
      به نظرتون درسنامه هارم بخونم یا نه؟ چون تو درسنامه‌ها یه سری فرمول هست که مسئله ها با اونا راحت تر حل می‌شه ولی خب درسنامه می‌خونم خیلی وقتم می‌ره
      از ۲۴ هم کلاسای مدرسه‌م شروع می‌شه وقتی که برا دهم می‌تونم بذارم نصف می‌شه قشنگ

با درس زیستم خیلی مشکل دارم دبیر مدرسه‌مون هم خیلی سطح بالا درس می‌ده به نظرتون برا یازدهم کلاس ببینم؟

خلاصه سوالام اینه من چیکار کنم بتونم دهمو تا آخر شهریور جمع بندی کنم؟ پیشاپیش مرسی^^
      ویرایش توسط atena gray : 04 تیر 1402 در ساعت 16:50

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena gray نمایش پست ها
      خب سلاام من اولین باره دارم این‌جا پیام می‌دم و زیاد وارد نیستم حتی نمی‌دونم دارم جای درست سوالمو می‌نویسم یا نه
      راستش من مهر می‌رم یازدهم و مشکل خیلی بزرگی که دارم اینه که کل دهم رو تشریحی خوندم تست خیلی کم زدم
      حالا یه هفته‌ای هست کتاب تست تهیه کردم برا درسای اختصاصیم ولی تو برنامه ریزی کردن خیلی مشکل دارم:/
      و اینکه یه سوالم داشتم به نظرتون تک تک تستای کتابامو باید کار کنم چون راستش حس می‌کنم اگه اینکارو کنم تا آخر شهریور نمی‌تونم دهمو تموم کنم الان یه هفته‌س دارم فصل یک ریاضی مجموعه ها رو می‌خونم درسای دیگه‌م هر کدوم چند صفه بیشتر نخوندم(
      به نظرتون درسنامه هارم بخونم یا نه؟ چون تو درسنامه‌ها یه سری فرمول هست که مسئله ها با اونا راحت تر حل می‌شه ولی خب درسنامه می‌خونم خیلی وقتم می‌ره

خلاصه سوالام اینه من چیکار کنم بتونم دهمو تا آخر شهریور جمع بندی کنم؟ پیشاپیش مرسی^^
      سلام ، مگه تشریحی نخوندی خب دیگه نیازی به درسنامه نیست نکات هم تو خود تست ها میان دستت اگه فکر میکنی احتیاج به خوندن درسنامه داری میتونی قبل تست زدن یه نگاه به درسنامه بندازی اما نیاز به خوندن دقیق نیست
      برای تست ها هم میتونی اول زوج ها رو بزنی بعد برگردی از اول فرد ها رو بزنی اینجوری انگار دوبار کتابو کار کردی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با درس زیستم خیلی مشکل دارم دبیر مدرسه‌مون هم خیلی سطح بالا درس می‌ده به نظرتون برا یازدهم کلاس ببینم؟

بدون اینکه استرس خاصی بگیری کاری ک میگمو بکن
      برو تلگرام کلاس دبیر هایی ک میگم دانلود کن
      ریاضی ملاکپور
      فیزیک یحیوی / ذهبی
      شیمی بابایی / فراهانی
      زیست حنیف عظیمی
      کلاس مخصوص کنکور دی دانلود کن ک دهم یازدهم دوازدهم داره
      این تابستون بخش دهمشون ببین + تست بزن
      راحت تو سه ماه میتونی تموم کنی
      رفتی یازدهم همین کارو واس یازدهم کن
      یعنی فیلم این دبیر هارو ببین تست بزن + دهم هم دوره کن چ جزوه چ تست
      تابستونی ک میری دوازدهم
      پایه کامل خوندی قبلن
      یبار دیگ تو تابستون میخونی از جزوه هات و تست میزنی
      رفتی دوازدهم هم همین کار مجددن میکنی
      یعنی دبیر برای دوازدهم + تست
      برای پایه هم باز کتاب تست بگیر بزن چون روش سواری جزوه سریع دوره میکنی بعدش تست
      اینکارو کنی واقعا هر شهری و هر رشته‌ای بخوای قبولی
      همین
      کلاس های مدرستم بنظرم هرجوری میتونی یکاری کن ک نری
      چون بنظرم قطعا دبیر های مدرست مقابل این دبیر ها حرفی واس گفتن ندارن
      جدا ازین پیش خوانی هم خواستی کنی میتونی کلاس های نکته تست ببینی واس یازدهم صرفا برای آشنایی
      هرچند ک لازم نیست چون در طول سال تایم داری ب اندازه کافی
      پس فقط این تابستون تمرکزتو بذار رو دهم
      مدرسه هم نرو چون فقط تایم میگیره و خسته‌ت میکنه
      ویرایش توسط Mahdi.JCHH : 04 تیر 1402 در ساعت 17:33

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      ریاضی ملاکپور
      فیزیک یحیوی / ذهبی
      شیمی بابایی / فراهانی
      زیست حنیف عظیمی
      تابستونی ک میری دوازدهم
      پایه کامل خوندی قبلن
      همین
      جدا ازین پیش خوانی هم خواستی کنی میتونی کلاس های نکته تست ببینی واس یازدهم صرفا برای آشنایی
      من حرف خاصی ندارم جز اینکه تدریس حنیف عظیمی برای کسی که از سطح بالا بودن تدریس دبیرش شاکیه اصلا مناسب نیست
      به نظرم همدانی رو بهتر میتونه ارتباط بگیره باهاش
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri1404 نمایش پست ها
      سلام ، مگه تشریحی نخوندی خب دیگه نیازی به درسنامه نیست نکات هم تو خود تست ها میان دستت اگه فکر میکنی احتیاج به خوندن درسنامه داری میتونی قبل تست زدن یه نگاه به درسنامه بندازی اما نیاز به خوندن دقیق نیست
      برای تست ها هم میتونی اول زوج ها رو بزنی بعد برگردی از اول فرد ها رو بزنی اینجوری انگار دوبار کتابو کار کردی
      مرسی ازین که وقت گذاشتید و توضیح کامل دادید)
      پس درسنامه رو اگه نیاز بود می‌خونم فقط

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی ملاکپور
      فیزیک یحیوی / ذهبی
      شیمی بابایی / فراهانی
      زیست حنیف عظیمی
      تابستونی ک میری دوازدهم
      پایه کامل خوندی قبلن
      همین
      مرسی ازین که جواب دادید لطف کردید^^
      چنلی رو می‌شناسید که فیلم‌های این اساتیدو داشته باشه؟
      مدرسه‌مو مجبورم برم کلاسامونو اجباری گذاشتن می‌گن هر کی نره به منزله‌ی انصراف از مدرسه س
      ویرایش توسط atena gray : 04 تیر 1402 در ساعت 18:03

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Firnadly نمایش پست ها
      من حرف خاصی ندارم جز اینکه تدریس حنیف عظیمی برای کسی که از سطح بالا بودن تدریس دبیرش شاکیه اصلا مناسب نیست
      به نظرم همدانی رو بهتر میتونه ارتباط بگیره باهاش
      آخر نفهمیدم کلاسو چی‌کار کنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخر نفهمیدم کلاسو چی‌کار کنم
      به نظر من یه جلسه از هر دو رو ببین اونوقت میفهمی درس دادن کدوم رو بهتر متوجه میشی
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی ازین که جواب دادید لطف کردید^^
      چنلی رو می‌شناسید که فیلم‌های این اساتیدو داشته باشه؟
      مدرسه‌مو مجبورم برم کلاسامونو اجباری گذاشتن می‌گن هر کی نره به منزله‌ی انصراف از مدرسه س������
      توی تلگرام
      اسم درس ( ریاضی فیزیک شیمی ... ) + اسم دبیر ( حیدری بابایی ... ) سرچ کن
      چندتا چنل میاره بگرد توشون لینکاش هست
      واس هردرس با همین فرمول پیدا کن
      اسم درس + اسم دبیر
      مثلا : زیست حنیف
      شیمی مصلایی ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی تلگرام
      اسم درس ( ریاضی فیزیک شیمی ... ) + اسم دبیر ( حیدری بابایی ... ) سرچ کن
      چندتا چنل میاره بگرد توشون لینکاش هست
      واس هردرس با همین فرمول پیدا کن
      اسم درس + اسم دبیر
      مثلا : زیست حنیف
      شیمی مصلایی ...
      مرسی مرسی^^

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      کلاس هایی که بچه ها گفتن رو دانلود کن. ولی نه به شکلی گه الان میخوایی پیش بری!

کلا تو این تابستون، نیاز نیس تموم درسارو صفر تا صد ببندی!

زیست شناسی 5 تا فصل مهم(فصل1 2 3 4 6) رو میخونی، ولی به صورت تستی و خوب.. تست هم نیاز نیس تموم تستای یه مبحثیو بزنی، تا جایی بزن که احساس کنی مفهوم کامل درس رو فهمیدی
      ریاضی 4 تا فصل مهم رو تو 3 ماه تابستون بخون(فصل معادله نامعادله، تابع، مثلثات و شمارش) فیلم ببین. استاد های خوبی وجود دارن. من به شخصه معین کرمی دیدم و نظم و دقتی که داره رو درس دادن رو دوس داشتم
      شیمی فقط مباحث استوکیومتری 3 تا فصل رو به ترتیب بخون بره جلو.. حدالامکان با درسنامه مبتکران برو جلو . ولی اگه دیدی تست خوب نمیتونی بزنی، فیلم ببین
      فیزیک هم فصل 1 و 2 و 3 رو بخونی هم عالیه!!!

در کل تا الان هیچی از دست ندادی! حتی اگه این تابستون هم هییچی نخونی، باز از یازدهم میتونی جبران کنی.. ولی اگر این تابستونتو جدی بگیری، خیلی سال کنکور سبک تر میخونی و راحت تر قبول میشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amigo نمایش پست ها
      کلاس هایی که بچه ها گفتن رو دانلود کن. ولی نه به شکلی گه الان میخوایی پیش بری!

کلا تو این تابستون، نیاز نیس تموم درسارو صفر تا صد ببندی!

زیست شناسی 5 تا فصل مهم(فصل1 2 3 4 6) رو میخونی، ولی به صورت تستی و خوب.. تست هم نیاز نیس تموم تستای یه مبحثیو بزنی، تا جایی بزن که احساس کنی مفهوم کامل درس رو فهمیدی
      ریاضی 4 تا فصل مهم رو تو 3 ماه تابستون بخون(فصل معادله نامعادله، تابع، مثلثات و شمارش) فیلم ببین. استاد های خوبی وجود دارن. من به شخصه معین کرمی دیدم و نظم و دقتی که داره رو درس دادن رو دوس داشتم
      شیمی فقط مباحث استوکیومتری 3 تا فصل رو به ترتیب بخون بره جلو.. حدالامکان با درسنامه مبتکران برو جلو . ولی اگه دیدی تست خوب نمیتونی بزنی، فیلم ببین
      فیزیک هم فصل 1 و 2 و 3 رو بخونی هم عالیه!!!

در کل تا الان هیچی از دست ندادی! حتی اگه این تابستون هم هییچی نخونی، باز از یازدهم میتونی جبران کنی.. ولی اگر این تابستونتو جدی بگیری، خیلی سال کنکور سبک تر میخونی و راحت تر قبول میشی
      ممنون از توضیح کامل و وقتی که گذاشتید^^ خیلی از نگرانیم کم کردید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن