خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای شیمی فیلم ببینم یا درسنامه مبتکران

چندسال از درس دور بودم برای شیمی فیلم اموزشی علمداری کاد چند جلسه دیدم خیلییییی از بیان و تدریسش خوشم اومد....حالا تردید دارم اون رو در یک سال نگاه کنم یا همون درسنامه مبتکران؟؟از لحاظ زمان یه حساب سرانگشتی کردم تقریبا یکی هستن...فیلم یکم بیشتره فقط....لطفا تحربیاتتون رو بگین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه وقت داری درس نامه مبتکران . منتها خلاصش کن گوشه کتابت بنویس و دیگه واسه درس نامه به مبتکران برنگرد .
      اینم بگم مبتکران خیلی جاها اطلاعات خیلی اضافه داده که کلا از چهار چوب کتاب خارج شده - گاهی این اطلاعات لازمه البته مثلا الکترونگاتیوی - اما بیشتر این اطلاعات اضافیه و نیازی به دونستنش نیست .
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      اگه وقت داری درس نامه مبتکران . منتها خلاصش کن گوشه کتابت بنویس و دیگه واسه درس نامه به مبتکران برنگرد .
      اینم بگم مبتکران خیلی جاها اطلاعات خیلی اضافه داده که کلا از چهار چوب کتاب خارج شده - گاهی این اطلاعات لازمه البته مثلا الکترونگاتیوی - اما بیشتر این اطلاعات اضافیه و نیازی به دونستنش نیست .
      مبتکران همه نکات کتاب داره؟؟؟اکه فقط درسنامه مبتکران بدون کتاب درسی بخونم همه مطالب پوشش میده؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      مبتکران همه نکات کتاب داره؟؟؟اکه فقط درسنامه مبتکران بدون کتاب درسی بخونم همه مطالب پوشش میده؟
      بعد این که فصل رو تموم کردی بد نیست یه سر به همون فصل از کتاب درسی بزنی(زیاد طول نمیکشه چون بلدی همه چیو)...خود بازرگانی گفته

5. Top | #5
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peter نمایش پست ها
      بعد این که فصل رو تموم کردی بد نیست یه سر به همون فصل از کتاب درسی بزنی(زیاد طول نمیکشه چون بلدی همه چیو)...خود بازرگانی گفته
      پس دیگه فیلم نبینم..؟؟چند جلیه دیدم خیلیییی کامل توضیح میداد.خیلی فکرم مونده پیشش نکنه فیلم بهتر باشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پس دیگه فیلم نبینم..؟؟چند جلیه دیدم خیلیییی کامل توضیح میداد.خیلی فکرم مونده پیشش نکنه فیلم بهتر باشه
      نظر منو بخوای هیچ فرقی ندارن ... هم کتاب بازرگانی هم کلاس علمداری جفتشون کاملن. میتونی کلاس علمداری رو ببینی و بعد بیای تست های مبتکران رو بزنی. بازرگانی هرچی ایده داشته تو تست های مبتکران خرج کرده (یعنی نکته ای نیست تو درسنامه که تو تست ها ازش استفاده نکرده باشه، اگه تست ها رو مسلط باشی تمومه)
      البته از اونجایی که مبتکران 6 جلدی هست و یکم حجیم، برای کسی که کلاس شرکت کرده من توصیه ام آیکیو جامع هست...دو جلدی و شامل تمام تیپ ها
      ویرایش توسط Peter : 02 تیر 1402 در ساعت 02:31

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مبتکران کامل و فراتر از کامله. اما کتاب درسی واجبه واجب واجبه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چندسال از درس دور بودم برای شیمی فیلم اموزشی علمداری کاد چند جلسه دیدم خیلییییی از بیان و تدریسش خوشم اومد....حالا تردید دارم اون رو در یک سال نگاه کنم یا همون درسنامه مبتکران؟؟از لحاظ زمان یه حساب سرانگشتی کردم تقریبا یکی هستن...فیلم یکم بیشتره فقط....لطفا تحربیاتتون رو بگین
      حتما فیلم آموزشی رو هم ببینید.این که یک معلم درس بده بنظرم سرعت یادگیری رو خیلی بیشتر میکنه.بدون معلم خیلی سخته یادگیری.شک نکنید حتما کلاس ها رو ببینید(از هرجایی و هر معلمی که میخواد باشه) مخصوصا برای من و شما که چند سال از درس دور بودیم. نمیخوام توهین کنم ولی به حرف اونایی که میگن فیلم نمیخواد گوش نده. یا خیلی خوب خودشون خوندن و شرایط مارو متوجه نمیشن یا اصلا وضعیت جالبی ندارن و خیلی کوشا نیستن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای شیمی قسمت های تئوری و حفظی فلش کارت درست کن با جعبه لایتنر مرور کن برای قسمت های مسائل مثل استوکیومتری و یا مفاهیم مثل لوییس فقط فیلمشو ببین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من تا قبل از اشنایی فک میکردم مبتکران بهترین کتابه اما از وقتی با خیلی سبز اشنا شدم نظرم برگشت
      بچه ها درسنامه یی خوبه ک بدون اضافه گویی خیلی کوتاه و مختصر درسو واست جا بندازه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تازه ی چیزی ک امسال متوج شدم اینه ک میگن تست زیاد خوبه ن لزوما اینطور نیست
      بستگی داره تست کم بزنین ولی تست خوب بزنین
      خوبارو چند بار بزنین
      حالا تست کم منظورم ۱۰،۲۰تا نیستا
      مخصوصا هم سوالای ازمونا خیلی خوبن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن