خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: .17more days left

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

.17more days left

از اول سال تا الان هزار بار برنامه‌ریزی کردم ولی وسطش کم آوردمو جا زدم، امشب برای هزار و یکمین بار دوباره برنامه‌ریزی کردم.
      این‌بار می‌خوام نترسم و جلو برم تا این‌که بعدها وقتی دیر شد حسرتشو بخورم.
      این‌بار دیگه به واژه‌ی "نشدن" فکر نمی‌کنم می‌گم "باید بشه".
      تموم توان خودمو می‌ذارم رتبه زیر 10 هزار بيارم، می‌خوام این چند روزو در حد مرگ بخونم. بعد اومدن نتایج می‌آم و نتیجه رو بهتون می‌گم. 3>
      Take the Risk, or lose the Chance

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم رتبه زیر ۷ هزار تجربی منطقه دو خیلییی سخته؟
      من خوندما اما خب اصلا دیدگاهی نسبت به رتبه ها ندارم نمیدونم راحته سخته واقع بینانه اس واسه کسی که تلاش کرده واقعا؟ سالای گذشته چطور بوده حدود ۵هزار ۶ هزار چه میانگین درصدی داشتن؟

اقا سوالم میدونم اشتباهه تو این بازه ولی جای دوری نمیره حالا یکوچولو فکر رتبه هم کنیم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      من خوندما اما خب اصلا دیدگاهی نسبت به رتبه ها ندارم نمیدونم راحته سخته واقع بینانه اس واسه کسی که تلاش کرده واقعا؟ سالای گذشته چطور بوده حدود ۵هزار ۶ هزار چه میانگین درصدی داشتن؟

اقا سوالم میدونم اشتباهه تو این بازه ولی جای دوری نمیره حالا یکوچولو فکر رتبه هم کنیم

ببین من باتوجه به معدلم میانگین درصد لازمو حدودا می‌دونم. تو هم از تخمین رتبه‌ی سایت ام‌اس‌بوک نگاه کن دستت می‌آد.
      Take the Risk, or lose the Chance

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببین اینکه رتبه ی زیر فلان میشه و اینا همش به خودت بستگی داره ک توی این مدت چقدر میتونی ببندی درس هارو ینی چه مقدار میتونی ببندی و اینکه به ساعت مطالعت و خیلی چیزا بستگی داره ولی اگر خوب بخونی زیر اونم شاید بیاری حتی راستش من چیز های خیلی عجیب و غریبی دیدم و خوندم باور کن‌من میگم اگر با توجه به چیز هایی ک خوندم درست باشه زیر هزارم میتونی بیاری ببین تو کل توانت و بزار یا میشه یا نیمشه دیگ

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط curlyAida نمایش پست ها
      ببین اینکه رتبه ی زیر فلان میشه و اینا همش به خودت بستگی داره ک توی این مدت چقدر میتونی ببندی درس هارو ینی چه مقدار میتونی ببندی و اینکه به ساعت مطالعت و خیلی چیزا بستگی داره ولی اگر خوب بخونی زیر اونم شاید بیاری حتی راستش من چیز های خیلی عجیب و غریبی دیدم و خوندم باور کن‌من میگم اگر با توجه به چیز هایی ک خوندم درست باشه زیر هزارم میتونی بیاری ببین تو کل توانت و بزار یا میشه یا نیمشه دیگ

واقعا زحمت كشيددددممم خيلي چيزارو گذاشتم وسط و فقط درس از همون مهر خواب من تنظيم بود ١٢ خواب ٥-٦ بيدار دير بيدار شدنم ٧ بوده
      اما يكم شايد مرورام كم بوده ولي تست و ازمون زياد زدم
      نميدونم اما خب بازدهي متفاوته الان اصلا نميتونم حدسم بزنم حدود رتبه امو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا زحمت كشيددددممم خيلي چيزارو گذاشتم وسط و فقط درس از همون مهر خواب من تنظيم بود ١٢ خواب ٥-٦ بيدار دير بيدار شدنم ٧ بوده
      اما يكم شايد مرورام كم بوده ولي تست و ازمون زياد زدم
      نميدونم اما خب بازدهي متفاوته الان اصلا نميتونم حدسم بزنم حدود رتبه امو
      ببین سعی کن درس و یاد بگیری حفظ نکن ، ینی ددس و واسه ی خودت تو ضیح بده در اون صورت هستش ک وقتی مرور میکنی اوکی هست دیگ
      ببین اصلا نمیدونم الان توی چه پایه ای هستی ولی ببین مطمئن باش چه اون چیزایی ک به من گفتی درست بوده چه میدونم ۱۰ درصد کتاب و بستی یا ۵۰ درصد یا صد درصد ولی این تایم خیلی ارزشمنده ببین یک پشت کنکوری اینو میتونه درک کنه بخون مطمئن باش میشه انقدرام نگو رتبه ی زیر ۷۰۰۰ اهداف بزرگ انتخاب کن با این سطحی ک گفتی راحت زیر هزار و میاری مرو میخوای فقط و ازمون جامع ببخشید اگر غلط املایی دارم چون مسخوام بخوابم چشم هام هیچی و نمیبینه
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

اگ نمره هات خوب باشن میانگین همه دروس رو چهل درصد بزنی اوکیه البته من اینو طبق سطح کنکور 1401 میگم
      البته بستگی ب سطح کنکور داره من خودم کنکور 1400 و 1401 رو شرکت کردم چون سطحش خیلیییی بالا بود اکثر بچه ها درصدای کمی داشتن مثلن اونی ک رتبه هفتاد و خورده ای شده بود میدونم ریاضیش رو 50 درصد زده بود
      اما اگ کنکور اسون باشه باید میانگین درصدا رو ببری بالا
      چون برا همه راحت بوده و اونایی ک زیر هفت هزار شدن برای مثال 60 درصد رو زدن دیگه چون راحت بوده
      پس باید اول ببینی سطح کنکور چجوریه بعد میتونی تخمین بزنی ک چ درصدی لازمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن