خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست ایکیو یا پینوکیو جامعه خیلی سبز؟

ازمون قلمچی یا ماز ؟ منبع زیست کدوم؟ انقدر حرفا فرق داره کههههههههههه گاااد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      با احترام به همه اقشار جامعه اعم از چپ و راست و بالا و پایین ، من آزمون زیستاز و آیییییی کی یو () گاج رو میپسندم.
      نکته: ولی اگر یکی دو بار زیست رو نخونده بودم و بیس کار نیومده بود دستم، عمرا میرفتم سمت زیستاز و آیییییییی کی یو. چون واقعا باید یه چیز هایی بلد باشی. ولی اگه یکم سختی بکشی، و کتاب درسی رو خوب بخونی، زیستاز و آی کی یو خیلییی خوب خواهدت کرد ایشالله که باشد چنین طور.
      راستی یادم رفت بگم که توقعت از اون درس(درسسسسد درخواستی) و همینطور دانش فعلیت هم خیلی تاثیر گذاره. برای انتخاب این چیزا.............. خودتو بسنجش. محتوا هاشونو نگا کن. اگه اوکی بودی بعد انتخاب کننننن
      THE MAN WHO DIED STANDING
      ویرایش توسط robertobaggio : 19 خرداد 1402 در ساعت 17:59

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آیکیو برای کسی خوبه که یه منبع قبلش کار کرده باشه در ابتدای کتاب خود مولف هم نوشته که آیکیو برای اون ۲۰_۳۰ درصد سوالات سخته نه همه سوال های کنکور
      اگه تازه می خوای برای اولین بار زیستو بخونی
      خب آیکیو زدن ممکنه گیجت کنه مگر اینکه پاسخنامه رو باز کنی دونه دونه سوالا رو خط به خط برررسی کنی که اگه اینکارو بکنی درصد زیست بالایی خواهی داشت چون همه کتابو خوب یاد می گیری هم نکاتو در قالب سوال یاد میگیری
      ولیییییی ولیییی حوصله فولادی می خواد اگه حوصله اشو داری اینطوری بخونی آیکیو اگر نه پیشنهاد می کنم به عنوان منبع اول یه کتاب سبک تر کار کنی....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _TAN_ نمایش پست ها
      آیکیو برای کسی خوبه که یه منبع قبلش کار کرده باشه در ابتدای کتاب خود مولف هم نوشته که آیکیو برای اون ۲۰_۳۰ درصد سوالات سخته نه همه سوال های کنکور
      اگه تازه می خوای برای اولین بار زیستو بخونی
      خب آیکیو زدن ممکنه گیجت کنه مگر اینکه پاسخنامه رو باز کنی دونه دونه سوالا رو خط به خط برررسی کنی که اگه اینکارو بکنی درصد زیست بالایی خواهی داشت چون همه کتابو خوب یاد می گیری هم نکاتو در قالب سوال یاد میگیری
      ولیییییی ولیییی حوصله فولادی می خواد اگه حوصله اشو داری اینطوری بخونی آیکیو اگر نه پیشنهاد می کنم به عنوان منبع اول یه کتاب سبک تر کار کنی....
      من پینوکیو جامع دارم و خیلی هم کار نکردم در حد 3 4 فصل فقط.
      عادت دارم خیلی تست اموزشی بزنم و جواب چه درست باشه چه غلط برم پاسخنامه تشریحی چک کنم.
      حالا با این روش شما میگی اگه آی کیو کار کنم بهتره؟
      به عنوان منبع اول.
      یعنی میتونه تاثیر بیشتری تو بالابردن درصد داشته باشه؟
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من زیست ده و یازده رو از روی خیلی سبز تک پایه ها زدهم ( به جز گیاهی )
      بعدش از روی آیکیو جامع حدود دو دور قسمت های پایه رو زدم البته چند فصل مونده که تا پایان اردیبهشت دو دور کامل میشه ( به جز گیاهی )
      به نظرتون برای تابستون کدوم کتاب رو بگیرم ؟ ( برای کنکور 404 )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      با تمام احترام به تمام اقشار .
      بنده با تمام نظراتی که میگن اول فلان کتابو بزن بعد برو فلان کتابه رو بزن و بعدش برو ازمون بزن مخالفم

زیست شناسی ماهیتی داره که میتونید شما با خوندن یه فصل از هر کتابی خواستید برید تست بزنید . حتی آییکیو گاج و حتی نردبام خیلی سبز که واقعا سطحش بالاست میتونه منبع اولتون باشه . فقط باید خواستون باشه تستهای ترکیبیشون رو نزنیدش . همین .
      وقتی میخونید میرید جلو ترکیب با گذشته شون رو میتونید بزنید ولی ترکیب با اینده شون رو نزنید اگر نخوندید .
      تستهایی که علامت ندارن و مختص همون فصل هستن رو میتونید کار کنید حتی اگر صفر باشید . به شرطی که کتاب درسیتون رو خوب خونده باشید و اموزش خوبی دیده باشید برای مبحث
      ازمونها هم همینطور. البته ازمونها هر از گاهی روند اموزشی رو رعایت نمیکنن و تست ترکیبی میدن که میتونید اونارو در نظر نگیرید و شما اموزشی کار کنیدشن .
      راجی مقایسه ایکیو با پینوکیو هم باید بگم که سطح پینوکیو چاپ جدید خیلی خوب و بهتر شده . و کتاب خوبیه . آیکیو هم نیازی نیست به تعریف خوب بوده و هست .
      موفق باشید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن