خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سطح کدوم آزمون بالاتره؟

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 1.سنجش

7 11.11%
    • 2.گزینه2

26 41.27%
    • 3.گاج

12 19.05%
    • 4.قلم چی

24 38.10%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1

Romantic
      نمایش مشخصات

سطح کدوم آزمون بالاتره؟

سطح کدوم آزمون بالاتره؟

1.سنجش

2.گزینه2

3.گاج

4.قلم چی
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه دو سطحش از بقیه بالاتره سنجش هم سطحش از همه پایین تر!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عمومی ها تقریبا توی یه رنج هستن ولی اختصاصی گزینه2 سطح خیلی بالاتری داره، مخصوصا توی فیزیک که نقطه ی قوتش هم هست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گزینه 2 مخصوصا تو ریاضی و فیزیک و شیمی
      Genius has side effects

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچ کدوم اینها سطحشون بالاتر نیست فقط گزینه دو به کنکور نزدیکتره

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      به نظر من از لحاظ سبک کنکور ، آزمون عمومی گاج به خصوص ادبیاتش خیلی به اون چیزی که توی تیر ماه بچه ها رو اول بسم ا... میخکوب میکنه نزدیک تره ، توی دینی و زندگی و زبان و عربی هم گاج هم گزینه 2 خوبن نسبتن
      توی اختصاصی واقعا گزینه 2 یه چیز دیگه است و ایده های تستی خیلی جالبی رو توی آزمون هاش میاره ، حتی من یادمه اون زمان که کتاب فیزیک پایه گاج میکروطبقه بندی تازه اومده بود ، بهترین سوال های گزینه 2 رو توش گلچین کرده بود و هرجا که مطلبی از کتاب توی آزمون سراسری دست نخورده بود ، گزینه 2 به بهترین نحو اونو پوشش داده بود .
      در مورد قلم چی هم باید بگم که فیزیک و شیمیه خوبی داره ولی به هر حال من به خاطر سیاست های مزحرف و صرفا پول پرستانه اش نظیر زور کردن بچه مردم به خرید هر چرت و پرتی که روی کاغذ چاپ کردن توی تابستون و زمستون و پاییز و بهار و .... ازش متنفرم و اصلن به این موسسه اعتماد ندارم ، چون بی ارزش ترین چیز براشون آینده افرادی هست که تو آزمون هاش شرکت می کنن.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      گزینه دو یه فضای پرت خارج از کنکور رو دنبال می کنه که فقط به درد فارغ التحصیلای قوی می خوره بیکاری الکی خودتو نا امید کنی و انگیزتو کم والاااااااااااا
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم گزینه2 زیستش اسونه ولی بقیه تخصصیاش سخته
      تو عمومیا هم عربی و زبانش سخت تر از همه اس
      چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گزینه دو خیلی امکانات و خدماتشون عالیه ولی سطح آزموناشونا خیلی بالا میگیرن و اصلا این کار درستی نیس من پشیمون شدم امسال گزینه دو نوشتم با اینکه دروس تخصصی تستای کنکورای اخیر رو حدود 70 درصد میزنم اما تو گزینه دو به 50 درصد نمیرسه .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      و این باعث میشه که داوطلب بهش تلقین بشه که هیچی بلد نیست و نمیتونه از پس کنکور به خوبی بربیاد .
      ( کورش کبیر )

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      اینو رو قبول دارم که سطح آزمونش رو بالا میگیره ولی بدون به خدا تو الان این سوالای سال 92 برات آب خوردنه ، یه لحظه فکر کن تنها منبعت سوالای سال 91 به قبل هست و کتاب درسی و کمک درسی قبل کنکور 92 ، حالا بیا و کنکور 92 رو بده ، آیا اون موقع نمیگی سطح سوالا خیلی بالا بود؟
      فکر کنم شما تجربه کنکور دادن رو نداری ، به خدا اگه میخوای تو اون چند ساعت سر جلسه کپ نکنی و چیزی تو چنته داشته باشی که تست ها رو تو وقت معمولش و از روش های عادی حل کنی ، راهی جز این نداری که ذهنت رو با مسائل جدید و از دید و نظرگاه دیگه ای بسنجی و اون رو آماده و پویا نگه داری ، سوالای گزینه 2 برای این میگم خوبن که ایده های طرح شده تو کنکور رو مبنای کارشون قرار میدن و بعد میرن اون رو توی مباحث دیگه دست نخورده پیاده میکنن و این جوری پیش بینی هرگونه سوالی تو کنکور واسه داوطلب فراهم میشه ، مطمئن باش تلاشت رو بیشتر کنی و وقت به اندازه به هر درس بدی ، تو گزینه 2 پیش رفت محسوسی میکنی . اینم بدون هر سال تو کنکور حدود 10-20% سوالای هر درس سبک جدیدی پیدا میکنن و اونی موفقه که علاوه بر تسلط بر سایر تستهایی که به نوعی تکراری هستن و جواب دادن به بالای 50% اونا ، بتونه نصف سوالای سبک جدید رو هم پاسخگو باشه . امیدوارم دیدگاهت به گزینه 2 بهتر بشه و قدر لجظات و زمان فعلیت رو بدونی که عمر رفته باز نمیگرده

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      گزینه 2

کانون که کلا پرته

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من گزینه دو فقط میخواد درصد تطبیقیش رو بالا ببره مثلا از مباحث تست خیز خیلی سوال نمیده فقط یکی از کلیتش میده که تو درصد تطبیقیش حساب کنه و بیشتر سوالاشو از مطالب گم و سخت کتاب میده که اون یکی دوتا سوالای سخت کنکور رو هم شامل بشه ولی این کار اصلا درست نیس . من با روشای تستی فیزیک کنکورای اخیرو 70 میانگین میزنم حالا بعضا بالاتر یا پایین تر ولی تو گزینه دو 80 درصدشو نمیتونم با اون راها حل کنم و کلی وقتم میره و تهش چهل پنجاه میزنم . یا مثلا سوالای دیفرانسیلشو تو هیچ کتابی ندیدم حتی خود کتاب نشرالگو که تالیف مهرداد کیوان هست .
      البته من از چند منبع هم شنیدم که طراحای اینا از قصد میان تستایی میدن که با راه حل های تستی مسعودی و رحمانی حل نشه .
      ( کورش کبیر )

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      دوست عزیز روش تستی بالای 50%ش سر جلسه جواب نمیده ، حالا هی گوش نکنین تا تیـــــــرماه نتایج رو ببینین ، خیلی از این روش‌ها صرفا بعد کنکور ساخته شدند ، اگه راست میگن شما با کتب و دانسته‌های 2 سال پیششون برید کنکور 91 و 92 رو بزنید ، اون موقع همه چی دستتون میاد. افرادی مثل مسعودی واسه کسی خوبه که میخواد با کمترین دانسته نهایت نهایتش 40 درصد سوالا رو سر جلسه آزمون سراسری جواب بده ، اونجا کسی میتونه به درصد بالای 70 ، 80 برسه که مفاهیم رو کامل بلد باشه و بتونه برا هر مسئله جدیدی که میبینه راه حلی به کمک روش‌های پیشین بسازه ، نه کسی که صدتا فرمول با هزارتا اما و اگر بلده ولی سر سوال یهو میمونه از کدوم استفاده کنه. سر جلسه کنکور اصلی شما به یک آچار فرانسه و ذهن خلاق نیاز دارید ، نه یه سری از همه آچارها و در همه نوع!

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      هر آزمونی که میرین موشکولی نیس
      ولی سعی کنین سوالای آزمونای دیگه رو هم ببینین تا به یه نوع سبک سوال عادت نکنین
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن