خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه لطفا نظرتو بگی

سلام من میخوام کلاس ریاضی برم ولی نمیدونم با معین کرمی برم یا ملاک پور
      میخوام درصد بالا بیارم و از پایه مفهومی درس بده
      نمیخوام بیاد مثال کتاب حل کنه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _MOon_ نمایش پست ها
      من از ملاك پور خيلى نتيجه گرفتم نجاتم داد
      ولى مشكل اينجاس كلاس هاش خيلى سنگينه
      اولش ميگه يك جلسه در هفته و ٤ ساعت ولى از ماه دوم خيلى بيشتر ميشه
      بااينكه عالى درس ميده ولى همين زياد بودن كلاسش اذيت كنندس
      و حقيقتا همين باعث ميشه نتونى خيلى هماهنگ باهاش پيش برى
      اگه فقط رياضيو ميخواى كلاس ببينى ملاك رو ببين ولى اگه كلاس ديگه اى دارى نه…
      من با ملاك پور بااينكه كم تا دى درس داده بود ولى درصد خوبى زدم
      مرسی عزیزم فیزیک هم کلاس می‌رفتی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _MOon_ نمایش پست ها
      خواهش ميكنم❤️
      اره ولى راضى نبودم خيلى
      با کدوم دبیر میرفتی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tarannomm نمایش پست ها
      قطعاااا ملاک پور.
      از با شخصیت تربن دبیر های کنکور که علاوه بر ریاضی خییلی چیز های دیگه ازشون یاد میگیرید و مثل یه پدر هستن برا دانش آموزاشون

من خودم اوایل امسال خیلی سر انتخاب دبیر وقت تلف کردم و تا آذر ماه روی هوا بودم. تیکه تیکه از دبیر های مختلف تو درس های مختلف نمونه تدریس میدیدم و بازم نمیتونستم انتخاب کنم . بچه های اینجا هم بهم کمک میکردن و دبیر معرفی میکردن اما من کلا درگیر حاشیه بودم یه چند وقتی.
      برای ریاضی هم خودم بین ملاک پور و کرمی خیلی مردد بودم اما بعد چند جلسه از معین کرمی کلاس دیدن و بررسی جزواتشون با قاطعیت میگم ملاک پور. من خودم صفر بودم و امسال با ایشون ریاضی خوندم و به شدت راضی ام.
      ببین ریاضی کلا درس حجیمی هست مخصوصا وقتی صفر باشی و بخوای ریاضی سه سال رو توی سال کنکور ببندی قطعا اولش سخته و حجم کلاس ها هم قطعا کم نیست.
      اگه میخوای کلاس بری من پیشنهادم ملاک پور هست. به شرطی که سعی کنی اصلا از کلاس عقب نیفتی و اگه ثبت نام میکنی حتما کلاس ها رو آنلاین ببینی و هررر چی میگه گوش بدی و تکالیفی که میده رو انجام بدی شک نکن توی ریاضی به جاهای خیلی خوبی میرسی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها

قطعاااا ملاک پور.
      از با شخصیت تربن دبیر های کنکور که علاوه بر ریاضی خییلی چیز های دیگه ازشون یاد میگیرید و مثل یه پدر هستن برا دانش آموزاشون

من خودم اوایل امسال خیلی سر انتخاب دبیر وقت تلف کردم و تا آذر ماه روی هوا بودم. تیکه تیکه از دبیر های مختلف تو درس های مختلف نمونه تدریس میدیدم و بازم نمیتونستم انتخاب کنم . بچه های اینجا هم بهم کمک میکردن و دبیر معرفی میکردن اما من کلا درگیر حاشیه بودم یه چند وقتی.
      برای ریاضی هم خودم بین ملاک پور و کرمی خیلی مردد بودم اما بعد چند جلسه از معین کرمی کلاس دیدن و بررسی جزواتشون با قاطعیت میگم ملاک پور. من خودم صفر بودم و امسال با ایشون ریاضی خوندم و به شدت راضی ام.
      ببین ریاضی کلا درس حجیمی هست مخصوصا وقتی صفر باشی و بخوای ریاضی سه سال رو توی سال کنکور ببندی قطعا اولش سخته و حجم کلاس ها هم قطعا کم نیست.
      اگه میخوای کلاس بری من پیشنهادم ملاک پور هست. به شرطی که سعی کنی اصلا از کلاس عقب نیفتی و اگه ثبت نام میکنی حتما کلاس ها رو آنلاین ببینی و هررر چی میگه گوش بدی و تکالیفی که میده رو انجام بدی شک نکن توی ریاضی به جاهای خیلی خوبی میرسی.

بعد از دیدن جزوه های کرمی و ویدیو هاش چرا پشیمون شدی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قطعاااا ملاک پور.

و اینکه فیزیک کلاس میرفتی؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قطعاااا ملاک پور.

یه چیز دیگه قصد فوضولی ندارم ، الان درصدت به چند رسیده؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بعد از دیدن جزوه های کرمی و ویدیو هاش چرا پشیمون شدی؟
      ببین اینکه من پشیمون شدم معنیش این نیست که معین کرمی استاد بدی هستن. در مقایسه با ملاک پور من ملاک رو پسندیدم به دلیل نظم بالای جزواتش و چیدمان و طبقه بندی تست ها و سطح سوالاتی که توی کلاس کار میکنه و اینکه حس کردم با ملاک پور بهتر میتونم تست بزنم .
      با شیوه بیان و نحوه تدریس ملاک پور بهتر ارتباط برقرار کردم و با ایشون عمقی و مفهومی تر مطالب رو متوجه می شدم. به این دلایل انتخاب من ملاک پور بود.
      شما هم برو چند جلسه از هر دو استاد رو نگاه کن و ببین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنی.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      و اینکه فیزیک کلاس میرفتی؟
      اره
      من یحیوی رفتم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه قصد فوضولی ندارم ، الان درصدت به چند رسیده؟
      ببین این که بخوای معیار انتخاب کلاس و استاد رو بر اساس درصد های دانش آموزانش بگذاری اشتباهه. استاد خوب فقط 30 تا 40 درصد مسیره و بقیش به خود دانش آموز و همت و تلاشش بستگی داره. ممکنه یه فردی سر کلاس بهترین استاد ریاضی جهان بشینه ،اما توی خونه خودش اصلا تمرین حل نکنه و تست نزنه و کار نکنه، خب مسلما این دانش آموز نتیجه خوبی نخواهد گرفت در مقایسه با کسی که دانش آموز همین استاد بوده ولی خودش خوب و قوی کار کرده و خب قطعا نتیجه خوبی هم میگیره.
      شما یک کلاس خوب رو انتخاب کن که از نظر آموزش ساپورتت بکنه ، 60 تا 70 درصد باقی مسیر و نتیجه ای که میگیری به تلاش خودت بستگی داره.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اره
      من یحیوی رفتم
      عه منم میخوام برم
      اینم راضی بودی؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببین این که بخوای معیار انتخاب کلاس و استاد رو بر اساس درصد های دانش آموزانش بگذاری اشتباهه. استاد خوب فقط 30 تا 40 درصد مسیره و بقیش به خود دانش آموز و همت و تلاشش بستگی داره. ممکنه یه فردی سر کلاس بهترین استاد ریاضی جهان بشینه ،اما توی خونه خودش اصلا تمرین حل نکنه و تست نزنه و کار نکنه، خب مسلما این دانش آموز نتیجه خوبی نخواهد گرفت در مقایسه با کسی که دانش آموز همین استاد بوده ولی خودش خوب و قوی کار کرده و خب قطعا نتیجه خوبی هم میگیره.
      شما یک کلاس خوب رو انتخاب کن که از نظر آموزش ساپورتت بکنه ، 60 تا 70 درصد باقی مسیر و نتیجه ای که میگیری به تلاش خودت بستگی داره.
      اره همینطوره
      مرسی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عه منم میخوام برم اینم راضی بودی؟
      اره
      واسه من عالی بود

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اره
      واسه من عالی بود
      مرسی خیلی کمک کردی

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ملاک پورو ندیدم ولی کرمی عالیه تو شهر ما (اهواز) همه کلاس کرمیو میرن ، همه هم تقریبا راضین تاحالا ندیدم کسی از تدریسش ناراضی باشه فقط اینکه یکی دوماه آخر هر هفته جبرانی میزاشت پارسال ک کلاسشو رفتم
      درمورد فیزیک هم نوکنده و یحیویو ببین ، من خودم پیشنهادم اینه اگه صفر نیستی نوکنده بهتره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن