خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسایی که سر از تاثیر معدل در میارن بیاین لطفا

سلام وقتتون بخیر
      بچه ها من داشتم تو یه سایتی معدلم و میانگین درصدام رو وارد میکردم خیلی رتبه بدتر از انتظارم بهم داد (مثلا حدود 2500 میشم با این نمره هام درحالی که اگه معدلم 20 وارد میکردم حدودا میشد 600 و خورده ای)
      عمیقا ناراحتم
      یعنی در این حد تاثیر داره؟!
      من نمیدونم یهو چرا تو نهاییا اینقد ول کردم و نمره هام و خراب کردم اصلا انتظار نداشتم تا این حد تاثیر داشته باشه
      ویرایش توسط Reyhaneh_k_1382 : 14 خرداد 1402 در ساعت 21:14

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      بچه ها من داشتم تو یه سایتی معدلم و میانگین درصدام رو وارد میکردم خیلی رتبه بدتر از انتظارم بهم داد (مثلا حدود 2500 میشم با این نمره هام درحالی که اگه معدلم 20 وارد میکردم حدودا میشد 600 و خورده ای)
      عمیقا ناراحتم
      یعنی در این حد تاثیر داره؟!
      من نمیدونم یهو چرا تو نهاییا اینقد ول کردم و نمره هام و خراب کردم اصلا انتظار نداشتم تا این حد تاثیر داشته باشه
      این سایتی که تخمین رتبه داره اصلا نمیتونه درست باشه چون ببین هر درس تراز جداگونه داره و‌اینکه با معدل کتبی کلی نمیتونه بگه رتبت چند میشه
      تراز و رتبه کنکور درس به درس محاسبه میشه مثلا نمره ۱۸ریاضی ترازش و حساب میکنه سنجش ( با توجه به نمرات کل بچه هایی که نهایی ریاضی دادن )و ترازش رو با تراز درصد کنکور حساب میکنن و یه تراز کلی برای درس ریاضی میدن
      تخمین رتبه باید محدوده داشته باشه مثلا حدود ۱۰۰تا ۲۰۰منطقه دو مثلا
      ولی این سایت میاد دقیق یه عدد میده حالا من نمیدونم اون عدد و چطوری بدست میاره
      نگران نباش فعلا فقط تمرکز کن که بتونی یه جمع بندی خوب داشته باشی و نهایی هارو‌خوب‌بدی تا ببینیم خدا چی میخواد
      اگر الان خودت و ببازی نتیجه بدتر از چیزی میشه که فکر کنی پس خیلی نزار فکرت مشغولش شه
      تا زمانی که انجامش ندی‌ ، نمیتونی بفهمی از پسش برمیای یا نه ؟
      اگر زمانی که هنوز رقابت تموم نشده کنار بکشی،نمیتونی بفهمی اگر هنوز ادامه میدادی چه اتفاقی میوفتاد
      تا زمان اعلام نتایج مسابقه ناامید نشو
      حتی کوچکترین تلاش و حرکت از چشم داور دور نمیمونه و تو نتایج تاثیرش میده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه منظورت سایت ام اس بوک هست که همین اولش بگم تخمین رتبه اون سایت براساس معدل نه تنها از بیخ غلطه، بلکه باگ هم زیاد داره .
      درباره تاثیر سوابق تحصیلی یه توضیح مختصر بدم تا بدونی قضیه چجوریاس؛
      نمرات تک تک دروس که نهایی هستن، تراز میشن... بعد بوسیله این ترازها با تاثیر دادن ضرایبی که شورای سنجش و پذیرش اعلام کرده، یه تراز میانگین ساخته میشه به اسم تراز سوابق تحصیلی!... این تراز هم به میزان 40 درصد با تراز خام کنکور(همون میانگین ترازی که از تراز هر درس باتوجه به ضریب هاشون توی کنکور ساخته میشه) با تاثیر 60 درصد -فعلا برای کنکور 1402- میکس میشه و در آخر تراز کل بدست میاد .
      پس اگه توجه کنی قضیه کلا فرق میکنه با اون بساطی که سایت ها یا کانال های تخمین رتبه به اسم تاثیر معدل در کنکور واسه خودشون برپا کردن!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها بنظرتون با معدل 18/5 و میانگین درصد 60 میتونم پزشکی پردیس یکی از دانشگاه های تهران یا ازاد تهران بیارم؟ خیلی استرس دارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)