خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشجوهای پزشکی

سلام ؛شبتون خوش
      میشه اونهایی که الان پزشکی میخونن؛بگن که تیزهوشان بودن یا نه؟و یه توصیه که بدردتون خورده در دوران دبیرستان.
      لطفا
      متشکرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم بابت پاسخ واقعا نگران بودم؛انشالله که تیر امسال موفق میشید...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
    4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      خیر تیزهوشان نبودم

فقط زیاد زور زدن چیزی رو بهتر نمیکنه اینکه چجوری زور میزنی هم مهمه
      سلام (اولا معذرت میخوام از شروع کننده ی تاپیک اما فکر میکنم شاید سوالمم از جناب زیرو واسه بقیه هم مفید باشه شاااید)
      وقتتون بخیر باشهه
      یه سوال داشتم ازتون اگه یک ماه قبل کنکور اصلی کنکور میدادید بنظر خودتون نتیجه اتون چقدر متفاوت بود؟ میخوام بدونم کسی که مستمر خونده و خب تلاش کرده چقدر تونسته تغییر بده شرایط و ؟ حدودا میخواستم با انتظار خودم مقایسه کنم
      شاید خودم خیلی انتظارم معقول نباشه و یا خیلی دست کم بگیرم تاثیر این مدت و
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _MOon_ نمایش پست ها
      من از هفتم فرزانگان بودم ولى سه ساله پشت كنكورم
      سال آينده هم خواهم بود
      فقط خواستم بگم ربطى نداره اين دومورد به هم…
      دوساله پشت کنکوری دوووو سال ۳ساله کنکوری هستی
      من نمی دونم چرا اصرار داری سالای کنکورتو بیشتر کنی
      معذرت بابت اسپم امتیازم تموم شده بود
      اگ نمیگفتم تو دلم میموند

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      من مدارس سمپاد خوندم اخرم دهم انصراف دادم با اقتدار نذاشتم خودمو تو سیاه چاله بندازم

چه قدر هم از کارم راضیم وقتی بر میگردم عقب نگاه میکنم کیف میکنم

مدرسه سمپادی خوبه که معلماش درجه 1 باشن نه اینکه فقط از سمپاد بودن معلمش فقط امتحان سخت و نمره ندادن بلد باشه و درس دادنش از یه مدرسه دولتی پست تر باشه

به لطف پارتی عزیز بعضی معلم ها که هیچی بارشون نی میان معلم سمپاد میشن که حقوق بیشتری دریافت کنن

بچه هاشم همه گل از اب در نمیان از اون همه جمعیت یدونه رتبه 32 داد یدونه 127

بقیه یه رشته عادی بچه ها دولتی قبول شدن تازه خیلی هاشونم رفتن ازاد و غیر انتفاعی

اگه سمپادیا خیلی شاخ بودن اونوقت نباید یه بچه از روستا با یه اماکانات صفر بیاد رتبه دو رقمی بیاره
      وای دقیقا
      ای کاااااش منم اینکارو کرده بودم
      اولا که معلمای ما اکثرن با نمونه و مدارس غیر دولتی یکین تازه زیست اونا بهترم هست
      فقط جو بین بچه ها فرق داره که سمپادی ها حساس ترن که از یه جنبه بدترم هست کلی استرس بینمونه و اکثرن روزی یه پرانول میخوریم
      کنکور هیچ ربطی به مدرسه معلم و... نداره فقط تلاش خود ادمه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _MOon_ نمایش پست ها
      يجورى گفتى خودمم شك كردم
      داشتم حساب ميكردم
      چقد سخت ميگيرى
      دوسال پشت كنكور + يك سال كنكور
      ينى تو هميشه اينطورى به بقيه توضيح ميدى؟ :////
      پس چی مگ همه مثل تو ان من میخوام سالای کنکورمو کم تر کنم مثل خانمای سن بالا ک میخوان سنشونو کمتر کنن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تورو خدا دانشجوهای پزشکی رو انقدر بت نکنین برای خودتون. اونا صرفا با برنامه تر درس خوندن و تمرکز خوبی روی مطالعه داشتن. همین. شمام اگه درست زحمت بکشین میشین دانشجوی پزشکی.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      تورو خدا دانشجوهای پزشکی رو انقدر بت نکنین برای خودتون. اونا صرفا با برنامه تر درس خوندن و تمرکز خوبی روی مطالعه داشتن. همین. شمام اگه درست زحمت بکشین میشین دانشجوی پزشکی.
      نه بت نکرده که، فقط چون پزشکی میخواد داره نظرشونو راهشونو میپرسه
      Lost in DayDream

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم بعد از چند ساله بازم به سرم زد بیام انجمن
      دوران کنکور عجب دوران مضخرفی بود،امیدوارم همتون هرچی سریعتر از منجلاب خارج بشید
      در مورد عنوان تایپیک هم بگم هییییچ ربطی نداره سمپادی بودن یا نبودن به رتبه اوردن یا نیوردن
      البته لازمه بگم خود کنکورم توی خیلی اوقات واقعا سطح علمی رو نمیسنجه و همیشه کسی که رتبه بهتر اورده دلیل بر این نبوده که سطح علمیش بالاتر بوده
      بماند که خیلیها(جمعیت وحشتناک زیادی)الان توی دانشگاه ها هستن یا حتی فارغ التحصیل شدن که در حالت عادی ابیاری به گیاهان دریایی هم نباید میخوندن ولی الان روی صندلی هایی نشستن یا نشسته بودن که ارزوی خیلی از بچه های مظلوم کنکوریه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tr00 نمایش پست ها
      سلام ؛شبتون خوش
      میشه اونهایی که الان پزشکی میخونن؛بگن که تیزهوشان بودن یا نه؟و یه توصیه که بدردتون خورده در دوران دبیرستان.
      لطفا
      متشکرم
      سلام؛
      می‌دونی نظرات خیلی متفاوتن با هم در مورد سمپاد. مخالف‌های زیادی داره. دانشجوی پزشکی و مدرسه‌ی سمپاد هم ربطی به هم ندارن از نظر منطقی منم اینجا خیلی اذیت شدم از جانب کادر مدرسه با بی‌نظمیاش و هزینه‌ی زیادش. ولی ولی ولی با تمام اینا راضی‌ام از اینکه اومدم اینجا. از اینکه فشار درس خوندن روم بود، راضی‌ام. شخصِ من و خیلی از بچه‌های کلاسمون قرار نیست پزشکی بیاریم و بشیم دانشجوی پزشکی. همون اولم گفتم این دو تا به هم ربطی ندارن؛ ولی تجربه‌ی بودن توی همچین فضایی برای من دوست‌داشتنی و قابل احترام بود.
      یک توصیه برای دبیرستان: درس هر روز رو همون روز بخون + درس هر پایه رو تو همون پایه خیلی خوب "یاد بگیر". به هیچ عنوان یادگیری درس‌ها رو به تابستون یا سال کنکورت موکول نکن.

شب بخیر شب بخیر ::::>
      ویرایش توسط سین.الف : 25 خرداد 1402 در ساعت 02:13

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من تیزهوشان بودم ولی سر کلاس ها شرکت نمی کردم خواهرم برام حضوری میزد در کل هرکس هر نتیجه ای میاره ربط داره به تلاش خودش نه مدرسه و چیز هایی جانبی دیگر

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ؛شبتون خوش
      لطفا
      متشکرم
      سلام عزیزم.
      نه همه ی اونایی ک میرن سمپاد باهوشن نه همه ی اونایی که نمیرن سمپاد خنگن. الان دیگه سمپاد قبول شدن شده خرخونی و کلاس تقویتی نه تیزهوشی. اصلا مگه تو کل دانش آموزا چند تا تیزهوش با اون تصوری که تو از تیزهوشی داری پیدا میشه. نهایت تو کل شرکت کننده های کنکور ۲۰ نفر اون مدلی تیزهوشن و گرنه بقیه خرخونن حتی اون تک رقمیا.
      اگه دغدغت اینه ک بقیه ک پزشکی قبول میشن تیزهوشانی ان بهتره بیشتر رو اعتماد ب نفست کار کنی تا درسات!
      کسی ک دیپلم گرفته کنکورم میتونه رشته ای ک میخواد قبول بشه. مگه کنکور چیزی غیر از درسای مدرسس؟ نهایت سطح سوالات چند لِوِل بالاتره ک اونم با تمرین اوکی میشه.

من پزشکی میخونم و آزمون سمپاد هیچ وقت اصلا شرکت نکردم. یه مدرسه دولتی درجه ۳ بودم که میشه گفت از معلماش خیلی چیزی دستگیرت نمیشد.خودم بودم و کتابای کمک اموزشیم.خرپولم نبودم.پشت کنکورم موندم ولی آخرش دولتی قبول شدم. نا امیدی بن بست آرزوهاته. موفق باشی.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متشکرم بابت راهنماییتون؛امیدوارم موفق باشید.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ؛شبتون خوش
      لطفا
      متشکرم
      سلام خوبی
      من تیزهوشان نبودم،تو دبیرستان ی بار تازه از مدرسه اخراج شدم(حالا دلیلش خیلی مهم نیست)بعد ی مدرسه نمونه خوندم که فرقی با عادی نداشت تقریبا،درکل این چیزا مهم نیست که معلمت کیه،مدرسه ات کجاست،چقدر هزینع میکنی و این چیزا
      تو باید اصل درس خوندنو تو این مدت کشف کنی اونم چیزی نیست که من اینجا بهت بگم و بتونی درکش کنی،مشاور و مدرس اینا میتونن کمکت کنن اما بازم خودت ی چیز دیگه ای،
      اینا همش حواشی کنکوره بنظرم دنبال این چیزا نباش،به جای که بریم ببینیم ی کنکور چی‌خورده،چه کلاسی رفته،چند تا تست زده،چه منابعی داشته (که الحق همه اینا تا حدودی حواشی دارن) برو ببین چجوری روزشو تقسیم کرده،چجوری مانع از خستگیش شده تو طول کنکور،چجوری تونسته با وسواس هاش کنار بیاد، و در اخر چجوری از درس خوندن لذت برده)
      امیدوارم موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن