خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بماند به یادگار

بعضی تاپیک های این سایت رو میخونم میبینم مال سال ۹۰ یا ۹۱ و این هاست با خودم میگم ای خدا ینی میشه یه روزی منم چند سال باشه که به هدفم رسیده باشم و از شر این کنکور لعنتی خلاص بشم
      تو این روزا که اغلبمون استرس داریم بعضیامون به فکر خودکشی ایم حتی از هر امتحان نهایی ای که میایم از استرس داریم میمیریم خودمون رو با بقیه مقایسه میکنیم تو ذهنمون هزار تا اما و اگر داریم سخت ترین روزای زندگیمون رو میگذرونیم یه موقع حالمون خوبه یه موقع خراب من فقط از خدا یه چیز میخوام
      ای خدا خودت کمک کن توی مرداد حال دلمون از همیشه بهتر باشه و وقتی از سر جلسه کنکور میایم بیرون مطمئن باشیم که ترکوندیم
      ویرایش توسط امیرعلی زنگوئی : 07 خرداد 1402 در ساعت 12:47

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونم چند سال دیگه از کنکور به عنوان یک کابوس یاد میکنم ولی واقعیت اینجاست ک من کل امتحان های نهایی مو تا حالا خراب کردم واقعا نمیدونم باید چی کار کنم دوستام رو میبینم ک همشون دانشگاه رفتن ولی من موندم کارهر روزم شده گریه از یک طرف نهایی رو نمیدونم کجای دلم بزارم ...
      چیزی ک واسش برنامه ریزی کرده بودم ...نمیدونم این مملکت ازش هیچی بعید نیست احتمال داره ک خیلی زیاد روی معدل شاید مامور ندن ،نمیدونم ولی واقعا دوست دارم دیگ زندگی نکنم خسته شدم از این همه سختی دیگ نمیکشم
      احساس به دردنخور بودن و بی ارزش بودن میکنم واقعا از اینکه زندگی کنم بیزارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط curlyAida نمایش پست ها
      میدونم چند سال دیگه از کنکور به عنوان یک کابوس یاد میکنم ولی واقعیت اینجاست ک من کل امتحان های نهایی مو تا حالا خراب کردم واقعا نمیدونم باید چی کار کنم دوستام رو میبینم ک همشون دانشگاه رفتن ولی من موندم کارهر روزم شده گریه از یک طرف نهایی رو نمیدونم کجای دلم بزارم ...
      چیزی ک واسش برنامه ریزی کرده بودم ...نمیدونم این مملکت ازش هیچی بعید نیست احتمال داره ک خیلی زیاد روی معدل شاید مامور ندن ،نمیدونم ولی واقعا دوست دارم دیگ زندگی نکنم خسته شدم از این همه سختی دیگ نمیکشم
      احساس به دردنخور بودن و بی ارزش بودن میکنم واقعا از اینکه زندگی کنم بیزارم
      حال هممون همینه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن