خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry بازگشت دروس عمومی!!!

سلام اخیرا اخباری منتشر شده که در کنکور ۱۴۰۳ دروس عمومی بازگردانده میشن به نظرتون اینطوری میشه یانه؟
      آخه ما دوسال دروس عمومی رو نخوندیم چطوری همه رو تو یه سال بخونیم مخصوصا اینکه عمومی ها از اختصاصی ها سخت ترن
      پایه منم تو اکثر دروس عمومی خوب نیست

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثل همه کسایی که قبل از این مصوبه توی یه سال همه عمومی ها و اختصاصی ها میخوندن .. درضمن همین الانشم برای نهایی شما باید برای عمومی ما تایم بزارین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فعلا فکرت رو درگیرش نکن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عمومی که هنوز برنگشته؟
      ببین عمومی سخت تر از اختصاصی نیست ولی اینا از اول گفتن عمومی نیست و خب یکی مثل من که ۴۰۳ کنکور داره از دهم عمومی رو کنکوری نخونده و فقط نمره گرفته و الانم هیچی یادش نیست خب چجوری تو یه سال ۳ تا پایه رو جمع کنم

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masomi نمایش پست ها

معلومه خیلی ترسیدیا
      عمومی از اختصاصی سخت تره؟
      چطور تو یه سال بخونیم؟
      داداش اونایی که قبل مصوبه کنکور دادن بپرس مث من میدونن چی میگم اونموقع درسا خیلیم زیاد و سخت بود عمومیم بود باز خیلیا تا عید فقط اختصاصی میخوندن از عید شروع میکردن عمومی خوندن تو دو سه ماه درصد 80 90 100 میاوردن اصلا عمومی مشهوره به بازدهی خیلی بالا در مدت کم
      در ضمن مثل هرسال که حاشیه داره 1403 هم حاشیه اش برگشت عمومی و مثبت شدن معدله و شرط میبندم تا اواخر بهمن که ثبتنام کنکور باشه این شایعات و حرفای ضد و نقیض هست. دو راه داری یا برنامه بچینی طبق روال فعلی درستو با ارامش بخونی و از شایعات دوری کنی و صفحاتی که اخبار منفی و حس استرس میدن رو ببندی راه دوم اینکه با این شایعات خوش باشی و نخونی و بگی خب تاثیرم مثبت میشه و حالا عمومیم برمبگرده وقت هست یه کاریش میکنیم. انتخاب خودته کدومو انتخاب کنی پس سرتو بنداز کار خودتو بکن هرچند برا نهایی یا حتی ترمیم معدل باید عمومی رو خوند شاید فقط دوازدهمشو ولی اگه برگرده هم ادامشو میخونی
      حقیقتن من میترسم
      Legends Never Die

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نخوندی چطور نمره گرفتی؟
      عمومی از اختصاصی سخت تره؟!
      چطوری توی ی سال بخونی؟ طرف چند سال از کنکور دور بوده بازم اینقدر نق نمیزنه
      امتحان نهایی هم گل و بلبل نیست جهنمه بشین پایت رو قوی کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن