خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه تجربه ای دارید یا کسی رو دیدید که نتیجه گرفته

ریاضی : عباسپور یا معین کرمی
      شیمی : بابایی یا مرادی
      و اینکه فیزیک یحیوی خوبه؟
      ویرایش توسط Tarannomm : 05 خرداد 1402 در ساعت 23:41

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی کرمی خوبتره
      شیمی نمیدونم کی
      اما نه بابایی نه مرادی رو من دوست نداشتم تدریسشون رو.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام عرض میکنم به خواهر عزیز امیدوارم حالتون هر جا که هس خوب باشه مسئله اینه که نظر خودتون مهمه یا نظر و نتیجه دیگران مثلاً شاید معلمی باشه که خیلی شاخ و گنگ باشه حداقل تو حرفه و کار خودش تو باهاش ارتباط نگیری یا برعکس طرف کلا دانش آموز های کلاسش به ۵۰ نفر نرسه اما شما خیلی باهاش حال کنی بنظرم خودتون چند جلسه از این اساتیدی که گفتین رو خودتون نگاه کنید و با منطق و میل و سلیقه خودتون معلمتون رو انتخاب کنید تا بعداً خدای نکرده پشیمان نشوید چون خودم زخم خوردم از این بابت خواستم اطلاع بدم!
      امیدوارم لحن متن براتون طعنه زن نباشه انشالله موفق و پیروز باشید
      ρꫝꪖ𝕣ꪑꪖᥴꪮꪶꪮᧁꪗ

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikomari1403 نمایش پست ها
      سلام عرض میکنم به خواهر عزیز امیدوارم حالتون هر جا که هس خوب باشه مسئله اینه که نظر خودتون مهمه یا نظر و نتیجه دیگران مثلاً ������ شاید معلمی باشه که خیلی شاخ و گنگ باشه حداقل تو حرفه و کار خودش تو باهاش ارتباط نگیری یا برعکس طرف کلا دانش آموز های کلاسش به ۵۰ نفر نرسه اما شما خیلی باهاش حال کنی بنظرم خودتون چند جلسه از این اساتیدی که گفتین رو خودتون نگاه کنید و با منطق و میل و سلیقه خودتون معلمتون رو انتخاب کنید تا بعداً خدای نکرده پشیمان نشوید چون خودم زخم خوردم از این بابت خواستم اطلاع بدم!
      امیدوارم لحن متن براتون طعنه زن نباشه انشالله موفق و پیروز باشید
      بله درست میگید ممنونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یحیوی خیلی خوبه خدایی عالیع واقعا مخصوصا تو دوازدهم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یحیوی فیزیک عالیه...ریاضی خودم رفعتی برداشتم...شیمی بابایی بنظرخودم بهتر بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نامرئی نمایش پست ها
      یحیوی فیزیک عالیه...ریاضی خودم رفعتی برداشتم...شیمی بابایی بنظرخودم بهتر بود
      من شنیدم یحیوی واسه تشریحی بهتره و اینکه میگن ذهبی بیشتز به درد کنکور میخوره
      الان شما یحیوی شرکت کردی سطح بالا کار میکرد؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تو میتونی بری جلسه اول هرکودومو ببینی بفهمی کدوم بدردت میخوره...یحیوی مفهمی درس میده جوری که کامل درسو میفمی و از اون همه روشای تستی مزخرف ک مغزتو درگیر میکنه خلاص میشی ...من ک نرسیدم کامل فیلماشوببینم ولی برا12هم و نصف دهم و ک دیدم عالی بود

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نامرئی نمایش پست ها
      تو میتونی بری جلسه اول هرکودومو ببینی بفهمی کدوم بدردت میخوره...یحیوی مفهمی درس میده جوری که کامل درسو میفمی و از اون همه روشای تستی مزخرف ک مغزتو درگیر میکنه خلاص میشی ...من ک نرسیدم کامل فیلماشوببینم ولی برا12هم و نصف دهم و ک دیدم عالی بود
      مرسی موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sar1 نمایش پست ها
      یحیوی خیلی خوبه خدایی عالیع واقعا مخصوصا تو دوازدهم
      نکته کنکوری میگه یا واسه نهایی خوبه بیشتر؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tarannomm نمایش پست ها
      نکته کنکوری میگه یا واسه نهایی خوبه بیشتر؟
      راستش برا همه چی خوبه از صفر میگ میره بالا فکر می کنم سال اولی هستی و بی تجربه مثل خود من وقتیکه سال اول بودم اما الان ک سال سوممه میگم این حرفا چرتوپرته ما چیزی ب نام جدایی نهایی و کنکور نداریم شما مفهوم و میگیری تست بود دستور میزنی سوال بود تشریحی حل میکنی همین درصد خوب کنکور از تکرار و تمرین و تجربه میاد ن با نکته های شرور بعضیا

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام که یک دبیر دیگر دیده بود می‌گفت ک سر کلاس و بعد کلاس راحت سوالارو حل میکردم اما وقتی میرسم ب ازمون ها کلا روشا یادم میرودواقعا اگر می‌خواهیم پرونده کنکورتونو جمع کنین مثل بچه ادم برین جلو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sar1 نمایش پست ها
      راستش برا همه چی خوبه از صفر میگ میره بالا فکر می کنم سال اولی هستی و بی تجربه مثل خود من وقتیکه سال اول بودم اما الان ک سال سوممه میگم این حرفا چرتوپرته ما چیزی ب نام جدایی نهایی و کنکور نداریم شما مفهوم و میگیری تست بود دستور میزنی سوال بود تشریحی حل میکنی همین درصد خوب کنکور از تکرار و تمرین و تجربه میاد ن با نکته های شرور بعضیا
      بله سال اولیم
      مرسی عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن