خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: خودکشی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خودکشی

درود
      من از خودکشی منصرف شدم ، از تمام دوستانه که بهم کمک کردند صمیمانه قدر دانی می کنم ⁦♥️⁩
      ویرایش توسط 202130 : 06 خرداد 1402 در ساعت 18:16

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 202130 نمایش پست ها
      درود
      من به کامنت ها توجه کردم ، فهمیدم با قرص استامینوفن نمیشه مرد ، می‌خوام خودمو دار بزنم ، اینجوری مرگ حتمی خواهد بود
      فقط در پاسخ بگویم با پزشکی اپلای محال نیست بلکه بسیار سخت هست ، شما خودتون در نظر بگیرید به نظرتون مدرک پزشکی ایران برای کشور هایی مثل آمریکا معتبره ؟! همان طور که مهاجرت پزشکان کامبوجی و تیمور شرقی به ایران دشواره ، مهاجرت تحصیلی از ایران به آمریکا دشواره ، تازه اخرین گزارش صندوق بین المللی پول نشون میده که تولید ناخالص داخلی ایران به زیر ۴۰۰ میلیارد دلار رسیده ، این یعنی ایران یک کشور فقیری هست ، در حال ویتنام اقتصادی بزرگ تر از ایران داره ، کشور ما اصلا قابل مقایسه با غول هایی چون چین و ایالات متحده و ژاپن نیست ، ۱۲ سال از عمرم در مدارس اسلامی بر باد رفته ، من دوست داشتم از مدرسه لذت ببرم نه اینکه کتاب های خیلی سبز چندش آور یا گاج فاسد رو بخرم یا اینکه تو آزمون های کثیف کاظم شرکت کنم یا اینکه مزخرفات دینی رو بخونم ، ای کاش به دنیا نمی اومدم ، از خدا متنفرم ، اون اصلا بهم کمک نکرده ،حتی وقتی کودک بودم مورد آزار جنسی قرار گرفتم و خدایی نبود که به یک کودک ۵ ساله کمک کنه
      در مورد تموم تروماهایی که خوردی متاسفم و میدونم کنار اومدن با این مسائل اینقدر راحت نیست
      ولی دوست عزیز ما همیشه در حال انتخابیم هر چیزی مشکلات خودشو داره و نمیشه بدون پذیرش مشکلش و رد کردنش به لذت رسیدن رسید
      خیلی چیزا دوست دارم بهت بگم ولی الان تو فاز انکار هستی و احتمالا حرف من میس میشه فقط یه کتاب و یه فیلم بهت معرفی میکنم و کمی تفکر
      کتاب تئوری انتخاب از ویلیام گلسر
      فیلم جنگجوی درون یا همون peaceful warrior
      و در نهایت یه تیکه خیلی مشهور از نمایش نامه هملت ویلیام شکسپیر که خیلی شنیدیم ولی بهش دقت نکردم
      با دقت بخون این تیکه رو
      بودن، یا نبودن: مسئله این است

آیا شایسته‌تر آن است که به تیر و تازیانهٔ تقدیرِ جفاپیشه تن دردهیم،

یا این که ساز و برگ نبرد برداشته، به جنگ مشکلات فراوان رویم

تا آن دشواری‌ها را از میان برداریم؟

مردن، آسودن - سرانجام همین است و بس؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم اینجا آدم بی شخصیت زیاده به کامنتاشون توجه نکن
      اینا تو پنجاه سالگی هم پخته نمیشن
      و درمورد تو...
      حتماااااا به روانپزشک مراجعه کن
      اینجا هیچچچچکس نمیتونه کمکت کنه
      میتونی نوبت روانپزشک بگیری؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      من به کامنت ها توجه کردم ، فهمیدم با قرص استامینوفن نمیشه مرد ، می‌خوام خودمو دار بزنم ، اینجوری مرگ حتمی خواهد بود
      فقط در پاسخ بگویم با پزشکی اپلای محال نیست بلکه بسیار سخت هست ، شما خودتون در نظر بگیرید به نظرتون مدرک پزشکی ایران برای کشور هایی مثل آمریکا معتبره ؟! همان طور که مهاجرت پزشکان کامبوجی و تیمور شرقی به ایران دشواره ، مهاجرت تحصیلی از ایران به آمریکا دشواره ، تازه اخرین گزارش صندوق بین المللی پول نشون میده که تولید ناخالص داخلی ایران به زیر ۴۰۰ میلیارد دلار رسیده ، این یعنی ایران یک کشور فقیری هست ، در حال ویتنام اقتصادی بزرگ تر از ایران داره ، کشور ما اصلا قابل مقایسه با غول هایی چون چین و ایالات متحده و ژاپن نیست ، ۱۲ سال از عمرم در مدارس اسلامی بر باد رفته ، من دوست داشتم از مدرسه لذت ببرم نه اینکه کتاب های خیلی سبز چندش آور یا گاج فاسد رو بخرم یا اینکه تو آزمون های کثیف کاظم شرکت کنم یا اینکه مزخرفات دینی رو بخونم ، ای کاش به دنیا نمی اومدم ، از خدا متنفرم ، اون اصلا بهم کمک نکرده ،حتی وقتی کودک بودم مورد آزار جنسی قرار گرفتم و خدایی نبود که به یک کودک ۵ ساله کمک کنه
      اینجا کسی نمیتونه بابت این سختیایی که بهت وارد شده کمکت کنه و مشکل شما هم فراتر از این چیزاست که قرار باشه با مثبت اندیشی و کتاب و فیلم و به تنهایی حل بشه پس لطفا برو پیش تراپیست چند جلسه ای باهاشون صحبت کن و بعد اگه نتیجه نگرفتی دوباره یه تصمیم جدید بگیر. درسته که تو ایران متولد شدی ولی خب میتونی این تصمیمو بگیری که ما بقیه عمرتو کجا زندگی کنی یا نه؟ باور کن 20 سال چیزی نیست
      تو حداقل 40 سال دیگه قراره زندگی کنی وقتی میتونی برسونی خودتو به رفاه مد نظرت تو شهرو کشور مورد علاقت چرا میخوای صورت مسئله رو به فجیع ترین شکل ممکن پاک کنی؟

https://www.drsaina.com/consultation...SAAEgIhpvD_BwE
      از این لینک میتونی وصل بشی به یه روانشناس معتبر لطفا لطفا یک جلسه با یکیشون صحبت کن

و اینو بدون که شرایط هیچوقت قرار نیست یجور بمونه متاسفم که دورم و نمیتونم کمکی بهت بکنم ولی خودت یه کمکی به خودت بکن باور کن درست میشه یا حداقل اثرش کمتر

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برادر منم مشکل زیاد دارم که اصلا تو ذهنت نمیگنجه ولی همیشه امید داشتم اصلا مگه میشه بدون امید زنده بود؟ خودکشی برای چی عزیز دل امید داشته باش سنی نداری که تازه اول زندگیته

6. Top | #6
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      من تا حالا تو انجمن تو هیچ بحثی شرکت نداشتم و الانم فقط برای شما وارد حساب کاربریم شدم
      به عنوان کسی که شرایط مشابه شما رو تجربه کرده چند تا توصیه براتون دارم
      خوشبختی یه زمانی برای من تو کامل بودن معنی پیدا می‌کرد اما یاد گرفتم برای اینکه زنده بمونی و احساس خوبی داشته باشی حتما نیاز نیست خیلی زیبا باشی یا پزشک یا تو آمریکا زندگی کنی یا هر چیز دیگه ای
      همه اینا خیلی خوبن من منکرش نیستم اما خوشبختی اصلی تو چیزای کوچیک و به ظاهر بی ارزش زندگی نهفته هستش مثلا اینکه از خوندن یه کتاب ، شنیدن یه موسیقی خاص ، دیدن فیلم ، حتی خوردن خوراکی مورد علاقت بتونی لذت ببری
      برای اینکه بهتر متوجه حرفم بشی از خودم میگم
      من با شرایط خیلی عالی کنکور رو خراب کردم و اصلا شبیه چیزی که پدرم یا فامیلا یا مدیر و معاون و معلم و ... هر کس دیگه ای میخواست و انتظار داشت نشدم
      کلی مشاوره و دکتر رفتم ، کلی داروی اعصاب مصرف کردم که عوارض خیلی بدی برام داشت و مجبور شدم قطع کنم
      و از همه مهم تر من کسی رو که همه زندگیم بود از دست دادم به بدترین شکل ( روزای اول حتی نمیتونستم نفس بکشم )
      با همه اینا منم میخواستم بمیرم اما هنوزم زندم
      زندم و چیزی عوض نشده تو شرایطم
      من هنوزم بابت بعضی از اینا درد میکشم ولی خوشحالم زندم و قبل اینکه بمیرم فلان سریال رو دیدم یا فلان کتاب رو خوندم
      چون اون لحظه ها من واقعا خوشحال بودم پس ارزشش رو داشت
      به نظرم سعی کن اهدافت رو کوچیک تر کنی اینجوری هم روانت راحت تره هم راحت تر بهش میرسی
      برای مثال به نظر من کسی که هدفش رشته زیست شناسی بوده و الان دانشجو هست و در آینده میتونه اپلای کنه یا زیست تدریس کنه و ... خیلی بهتره تا کسی که با توهم هدف پزشکی مونده پشت کنکور و نه تنها درس نمیخونه بلکه حتی سلامت روحی و جسمش رو از دست میده
      در مورد ایرادات ظاهری هم که گفتی به نظرم هر شکلی که باشی بازم تو ظاهرت جذابیت های منحصر به فرد خودت رو داری فقط باید با آدمایی مواجه بشی که بتونن اونا رو ببینن
      دنبال مردن نباش همه یه روزی میمیرن مهم اینکه تا اون روز چه طوری زندگی کرده باشی ، اگه تا الان خوب نبوده دیگه نمیشه گذشته رو عوض کرد اما آینده روبه‌روی تویه تا هرجور دوست داری بسازیش
      بعدشم یه وقتی گول نخوری فکر کنی همه خوشبختن فقط تو نیستی
      هر کسی تو زندگیش کلی مشکل داره فقط شما در جریانش نیستی پس اصلا احساس تنهایی نکن اصلا آدم همینه ساخته شده برای درد کشیدن و رشد کردن
      ویرایش توسط کوچه مهتاب : 05 خرداد 1402 در ساعت 21:55

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دنبال جلب توجهی؟ تقصیر این احمقاس ک با چرندیات تو احساساتی شدن و هی هر تاپیکی میزاری میان میگن وای نکن و فلان
      دنبال چی هستی اینجا؟
      💎

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درضمن کسی ک دنبال خودکشی باشه نمیاد اینجا تاپیک بزنه ،هر سال اینهمه خودکشی کردن ، مگه کسی اومد تاپیک بزنه ؟؟؟؟
      چرا نمیفهمین و هی هرتاپیکی ک میزنه فاز مشاور و ادم خوبه رو برمیدارین . اون توجه گدایی میکنه و شما اساتید به اصطلاح با شعور ، هی توجه خیراتش میکنید
      💎

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگار دارم خودم رو می بینم
      حتی اون قسمتی ک گفتی مورد ازار جنسی قرار گرفتی
      منم تجربش کردم ن یکبار بلکه چند بار !
      دوست ندارم دوباره یاداوریش کنم اما این اتفاق با غریبه نیفتاد بلکه نزدیک ترین ادم تو زندگیم!

و من هستم
      ن از خدا گله ای دارم ن می گم بی عدالته
      این اتفاقا بهم یاد ک اتفاقا نزدیک ترین ادم زندگیم رو باید خود خدا بدونم
      الان اون صمیمی ترین و نزدیک ترین رفیق زندگی منه
      و من فقط و فقط و فقط رازهامو ب اون می گم و ب اون اعتماد می کنم
      می خوام صادقانه بهت بگم بعد از اون خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیم دیدم

من و خدام با هم قرار گذاشتیم ی روزی اونقدر بالا باشیم
      اونقدر قوی
      اونقدر شکست ناپذیر
      ک تمام اون ادمای کثیف ک ی روزی می خواستن قوی بودن خودشون رو ب رخ من بکشن از حسرت بمیرن ...!

اینا رو گفتم ک بدونی همه ما همنیم و اگه قرار ب خودکشی بود باید همه دسته جمعی اینکارو می کردیم

توصیه من ب شما اینه ک حتما ب ی تراپیست کاربلد مراجعه کنی
      و تاکید می کنم حتما حضوری باشه حتما
      چون خودم تو این شرایط قرار گرفتم و تا زمانی ک حضوری نرفتم هیچ کمکی بهم نکرد
      اصلا ب معرفی های توی این سایتا اعتماد نکن از دور و اطرافیان و دوستانی ک تجربه مراجعه رو داشتن راهنمایی بخواه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود
      گزینه های دیگه ای هم هست که مد نظر قرار بدی میدونم زندگی تو ایران سخته به خصوص برا دخترا اما همیشه دلیلی برای زندگی هست
      مدرسه تو همه کشورا همینشکلی هست تو چین و کره جنوبی وضعیت خیلی بدتر از ایرانه برای دانش آموزا از نظر حجم و سختی درس
      لیست دانشگاه های پزشکی ایرانی مورد تایید آمریکا هم تو سایت
      https://search.wdoms.org هست میتونی بری چک کنی تعداد قابل قبولی از دانشگاه های ایرانی مدرکشون مورد قبول آمریکاس اما فرآیندش این هست که باید آزمون بدی بعد تخصص رو تو آمریکا بخونی تا بتونی اونجا کار کنی حالت دیگری نداره (چون خود من دارم اقدام میکنم برای آمریکا میگم خواستی بیشترم توضیح میدم)
      وضع ایران هم بعیده درست بشه اما خیلیا تو همین وضعیت موفق شدن
      متاسفم ازینکه مورد آزار جنسی قرار گرفتی توسط یه مشت مریض روانی و به نظرم برای این مساله میتونی بری پیش روان شناس یا از طریق تلفی یا حتی آنلاین با یک روان شناس در تماس باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشخصه که سخت از حقایق خشمگین شدی
      تولید ناخالص داخلی ایران به زیر 400 میلیارد دلار رسیده ، از لحاظ شاخص توسعه انسانی ایران نمره 774. رو کسب کرده ، حتما از این بسیجی هایی هستی که نمی توانی واقعیت رو ببینی ، من با کسانی مثل تو بسیار برخورد کرده ام ، حتی در مدرسه به دلیل آن که از حقوق بشر سخن گفتن کتکم زدند ، از اشخاصی مثل تو که 1400 سال پیش از بیابان های عربستان به سر زمین نژاد سفید پوست آریایی هجوم آوردند بیش تر از این نمی توان انتظار داشت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      من از خودکشی منصرف شدم
      به این نتیجه رسیدم که چرا باید من بمیرم
      تصمیم دارم از کسانی که منو اذیت کردند انتقام بگیرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad004 نمایش پست ها
      دنبال جلب توجهی؟ تقصیر این احمقاس ک با چرندیات تو احساساتی شدن و هی هر تاپیکی میزاری میان میگن وای نکن و فلان
      دنبال چی هستی اینجا؟
      درود
      مشخصه که از بازماندگان اعرابی هستی که 1400 سال پیش به سرزمین نژاد سفید پوست آریایی هجوم آوردند
      تو به چه جراتی به خودت اجازه میدید هموطنان و دوستان من رو احمق خطاب کنی ، نژاد آریایی فوق العاده هست احمق ترین موجودات اعراب هستند که 1400 سال پیش حتی دختر نوزاد خورد را زنده به گور می کردند ، من نیازی نمی بینم که بهت جواب بدم که اینجا چیکار می کنم ، من سفید پوستم ، اسم آریایی هم دارم ، ولی بعید بدونم که اجداد تو هم آریایی بوده باشند ، حرف زدنت شبیه امثالی مثل شوهر مونا حیدری هست

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      من از خودکشی منصرف شدم
      از دوستانم که بهم کمک کردند صمیمانه قدر دانی می کنم ولی نکته ای که ذهنم رو مشغول کرده این هست که در انجمن کسانی هستند که به یک کسی که در رابطه با خودکشی سخن می گوید هم توهین می کنند من فک می کردم صرفا مدارس ایران پر از آدم هایی هست که رفتار های ناشایستی دارند ، کسانی که به راحتی به دیگران توهین می کنند یا به طور گسترده درباره مسائلی جنسی سخن می گویند و به طور اشکارا علیه زنان هستند ، این ها همون کسانی هستند که زمانی که من از حقوق بشر در مدرسه سخن گفتند منو تا سر حد مرگ کتک زدند ،ظاهرا در انجمن هم از این جور آدم ها زیاد حضور دارند ،امیدوارم روزی برسه که نژاد فوق العاده سفید پوست آریایی در جایگاه حقیقی خودش قرار بگیره و از دست این تازی های کثیف خلاص بشه ، از اینکه در انجمن ثبت نام نام کردم بسیار پشیمانم ، نمی دانم چطوری باید انجمن رو ترک کنم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      افریننن اینقدر به خودت سخت نگیر بدم اگ بازم این حس بت دس داد به 1480زنگ بزن مشاوراشون رایگانه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن