خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: گله و شکایت

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

گله و شکایت

من دینی و از اول اردیبهشت روزی یه درس خوندم و دیشب نزدیک سه بار مرور کردم سوالا رو دونه دونه (سالای قبل))زدم ولی امروز سر جلسه امتحان یدونه از جوابا به ذهنم نیومد همرو گند ژدم و نمرم فکر کنم ا ۱۷هم کمتر بشه و خوب چون پشت کنکوریم دیگه این اخرین باریه که میتونم ترمیم کنم...خیلی درد داره که اینهمه بخونی ولی بازم نمرت اینقدر داغون باشه نمیدونم چقدر باید تلاش کنم چجوری یاید بخونم درسای فیزیک و ادبیات و کوفت و زهر مارو که تاالاتم لاشو باز نکردم چجوری اصن کنکور بدم الان که نشستم جواب سوالا رو میدم همرووووووو بلدم همرو حفظم این استرسی که تو این دوهفته کشیدم با هیچی قابل مقایسه نیست ... فکر هیچوقت هیچوقت نه کنکور و قبول شم نه چشمم به معدل به بالای ۱۹ بفیته کاش همون دوازدهمو عین ادمیزاد میخوندم....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بیا ی دوخط نوشتم صدتا غلط دارم....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دینی تموم شد . فک کن اصن نبوده . ادامه راه خیلی مهم تره . گذشته رو نمیشه تغییر داد ولی اینده رو میشه
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نامرئی نمایش پست ها
      من دینی و از اول اردیبهشت روزی یه درس خوندم و دیشب نزدیک سه بار مرور کردم سوالا رو دونه دونه (سالای قبل))زدم ولی امروز سر جلسه امتحان یدونه از جوابا به ذهنم نیومد همرو گند ژدم و نمرم فکر کنم ا ۱۷هم کمتر بشه و خوب چون پشت کنکوریم دیگه این اخرین باریه که میتونم ترمیم کنم...خیلی درد داره که اینهمه بخونی ولی بازم نمرت اینقدر داغون باشه نمیدونم چقدر باید تلاش کنم چجوری یاید بخونم درسای فیزیک و ادبیات و کوفت و زهر مارو که تاالاتم لاشو باز نکردم چجوری اصن کنکور بدم الان که نشستم جواب سوالا رو میدم همرووووووو بلدم همرو حفظم این استرسی که تو این دوهفته کشیدم با هیچی قابل مقایسه نیست ... فکر هیچوقت هیچوقت نه کنکور و قبول شم نه چشمم به معدل به بالای ۱۹ بفیته کاش همون دوازدهمو عین ادمیزاد میخوندم....
      این طبیعی نیست. سبک خوندنت رو عوض کن. باید مشکل از اونجا باشه. هرجوری درس میخونی و حفظ میکنی سعی کن یه روش دیگه رو امتحان کنی بعد از خودت آزمون بگیر ببین جوابا یادت میاد یا نه.
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودتو تخریب نکن
      دلت میاد اخه
      اون تلاش هاتو یاد بیار واقعا دلت میاد
      تو صدتو بزار چیکار داری
      برای ارامش ببین چی کمکت میکنه قرصی.تنقسی.قدم زدنی.نوشتنی.
      هوای خودتو داشته باش تورو خدا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونطور که من حساب کردم اگه یکی 20 شه 6.6 درصد کل رو گرفته اگه 17 شه 5.6 درصد به نظرم برا 1 درصد فشار نخور بخدا پیر میشی ارزش تو تو نمره ی دینیت نیست خودتو اینجوری خلاصه نکن ʕ´•ᴥ•`ʔ ( ˘ ³˘)❤ بوس

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تاالان هرکاری کردم نشد خب خیلی وقته واقعا ننشستم درس بخونم و الان دارم فشارمیارم کلی راهکاری که فکر میکردم میشد و انجام دادم ولی بازم هیچ ک هیچ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن