خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تقلب های گسترده در امتحان نهایی

سلام روز و شب همگی بخیر
      امروز دوستم که حوزه امتحانیش با من فرق داشت میگفت ما تا 8 و 50 در سالن و نبسته بودن و سوالارو هم نیاورده بودن و بچه ها راحت میرفتن بیرون از سالن و کانال هارو چک میکردن و مثل اینکه
      به راحتی آب خوردن جوابارو پیدا میکردن و میخوندن و میومدن دوباره داخل سالن
      توی دی هم یه دوست دیگم میگفت یه مراقب که معلم زبان بوده جوابای لیسینینگ و به بچه ها گفته
      خدایی این چه وضعیه
      حوزه ماهم راحت میشد با کنار دستیت تقلب کنی اصلا مراقبت چندانی وجود نداشت و سوالا 8 و 55 پخش شد:/
      و اینکه سطح امتحانا خیلی نسبت به پارسال تغییر کرده و از اون چهارچوب همیشگیش بیرون اومده الان مثلا کسایی که پارسال 20 گرفتن با 20 الان برابرن؟؟ من با اینکه برا دینی امسال خیلی خیلی بیشتر از پارسال خوندم ولی نمره پارسالم بیشتر میشه اونم با یه اختلاف خیلی زیاد....
      اعصابم خورد شده از این طرح افتضاحشون
      یکی از مراقبت هم امروز میگفت احتمالا تاثیر قطعی و لغو کنن و به صورت مثبتش بکنن
      ینی همچین چیزی میشه؟؟!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا این تقلیا خیلی زور داره اینهمه بخونی یکی دیگه حقتو راحت بخوره
      تو کنکورم هس

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanamm نمایش پست ها

همین رو بگو پارسال ماروو ده بار میگشتن ماسک میکشیدن استین میکشیدن بالا تازیر مانتو رو میگشتن
      ولی امسال طرف با کتاب اومده بود داخل کلاسدیدش که من نگاه میکنم دبیروصدا زد داد دستش
      یعنی پارسال انقدر دست مالی میکردن که حالم بهم میخورد ولی امسال زدن به در بیخیالی سرکلاس تقلب میشد کرد راحت تر از هرسالی
      ناعدالتیه
      کاش میشد اعتراض کنیم ولی میدونم اعتراض هم بکنیم به گوش اون مسئولین بی فکری نمیرسه که جوانب کارشون و در نظر نگرفتن و همچین طرح پر از مشکلی رو تصویب کردن و حتی اگه برسه هم بعید میدونم اهمیت بدن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkala نمایش پست ها
      واقعا این تقلیا خیلی زور داره اینهمه بخونی یکی دیگه حقتو راحت بخوره
      تو کنکورم هس
      اره بخدا اینقد دلم گرفت وقتی اینارو شنیدم
      منی که یه سال با کلی قرص ضد استرس و افسردگی و کلی فشار و مشکلات روحی و بی خوابی و هزاران هزار مشکل دیگه تا اینجا خودم و برسونم بعد یکی راحت تقلب کنه و بدون اینکه به خودش زحمت داده باشه نمره بهتر از من بگیره واقعا درد داره من که حلالشون نمیکنم...
      ویرایش توسط Reyhaneh_k_1382 : 31 اردیبهشت 1402 در ساعت 13:18

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یکی از مراقبای امسال مال پارسال هم بود
      پارسال پوست بچه هارو قشنگ کند امسال هیچی یادم نمیره وسط رسوندن زبان چطوری محکم زد وسط دوتا کتفم
      علاوه بر اون کلاسی ک داخلشم مراقب نداره
      ولی ی جوری میگردنت ک حالت بد میشه
      هیچی عادلانه نیست هیچی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ناعدالتی هست واقعا
      من خودم توی امتحان زبان مراقب بهم نیم نمره رسوند
      موندم براچی همچین طرحی گذاشتن؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این مسائل قابل پیش بینی بود و مشکل تاثیر قطعی معدل هم دقیقا همینه که پتانسیل برگزاری درست و اصولی رو ندارند. وقتی فقط کنکور باشه حداقل میشه جوری برنامه ریزی کرد که همه چیز توی یک روز قابل قبول باشه ولی توی امتحان نهایی باید حداقل ۱۰ روز همه چیز خوب باشه. بگذریم از دردسرهای تشریحی نوشتن و سلیقه ای تصحیح کردن که توی تست این مشکل وجود نداره.
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      کاش میشد اعتراض کنیم ولی میدونم اعتراض هم بکنیم به گوش اون مسئولین بی فکری نمیرسه که جوانب کارشون و در نظر نگرفتن و همچین طرح پر از مشکلی رو تصویب کردن و حتی اگه برسه هم بعید میدونم اهمیت بدن
      اگه به نماینده های مجلس پیام بدید و حجم پیام های واقعی زیاد باشه قطعا تاثیر داره. دیگه خود بچه ها باید هوای خودشون رو داشته باشن.

9. Top | #9
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام روز و شب همگی بخیر
      امروز دوستم که حوزه امتحانیش با من فرق داشت میگفت ما تا 8 و 50 در سالن و نبسته بودن و سوالارو هم نیاورده بودن و بچه ها راحت میرفتن بیرون از سالن و کانال هارو چک میکردن و مثل اینکه
      به راحتی آب خوردن جوابارو پیدا میکردن و میخوندن و میومدن دوباره داخل سالن
      توی دی هم یه دوست دیگم میگفت یه مراقب که معلم زبان بوده جوابای لیسینینگ و به بچه ها گفته
      خدایی این چه وضعیه
      حوزه ماهم راحت میشد با کنار دستیت تقلب کنی اصلا مراقبت چندانی وجود نداشت و سوالا 8 و 55 پخش شد:/
      و اینکه سطح امتحانا خیلی نسبت به پارسال تغییر کرده و از اون چهارچوب همیشگیش بیرون اومده الان مثلا کسایی که پارسال 20 گرفتن با 20 الان برابرن؟؟ من با اینکه برا دینی امسال خیلی خیلی بیشتر از پارسال خوندم ولی نمره پارسالم بیشتر میشه اونم با یه اختلاف خیلی زیاد....
      اعصابم خورد شده از این طرح افتضاحشون
      یکی از مراقبت هم امروز میگفت احتمالا تاثیر قطعی و لغو کنن و به صورت مثبتش بکنن
      ینی همچین چیزی میشه؟؟!
      سلام اتفاقا منم پارسال خرداد خیلی حرص خوردم سر تقلب ها وقتی می اومدم بیرون میدیدم تمام کانال ها خیلی راحت همون موقع که من تو جلسه بودم جواب ها رو بدون هزینه هم حتی گذاشته بودن :/

دینی امسال سخت تر از پارسال بود؟!
      من یه اخبار خوندم که میگفت ۹۳۰ هزار نفر تو ترمیم معدل ثبت نام کردن
      تقلب تو کنکورش هم هست تو نهایی که یه رفیق پایه اینا داشته باشی که عین اب خوردن هست :/
      فقط کم شانسی اونجاست که با اینکه میشه تقلب کرد کسی و نداشته باشی تقلب کنی
      ? Happy or sad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)