خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انگیزشی

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

انگیزشی

یک پیام خیلی شبانه🌙
      دیگه تا الان اونایی که اهل فوتبال باشن حتی اگر خود بازی رو ندیده باشن نتیجه رو میدونن و میدونن که عملکرد دو تیم در زمین چطور بوده.
      من‌سیتی طوری پرقدرت‌تر از همیشه و با انگیزه و عطش وارد شده بود که واقعا معلوم نیست رئال مادرید به قول‌معروف شل گرفته بود بازی رو یا اینکه واقعا نمیتونست کاری بکنه؛ فوتبالی‌ها تو این مواقع نمیگن فلان تیم بد بازی کرد میگن اون تیم اصن بازی نکرد!!!!

🎖من‌سیتی سال‌هاست که یک هدف داره: قهرمانی درلیگ قهرمانان اروپا
      و در این ۶ سال اخیر که پپ سرمربی بوده نتایج مختلفی دراین مسابقات گرفتن؛ چه حذف‌های زودهنگام و چه رسیدن به یک قدمی جام و نایب قهرمانی و چه کامبک عجیب‌غریبی که پارسال خوردن.
      جالبه بدونید بازیکنای من‌سیتی از اول فصل تو رختکن‌شون عکس جام مسابقات رو روی دیوار زده‌ بودن تا هرطوری شده بدستش بیارن!

👑امسال ولی من‌سیتی تو نیمه‌نهایی به رئال‌مادرید خورد؛ تیمی که تخصص و تجربه خاص این مسابقات رو داشت و در این چندسال نشون داده بود که در بازی‌های بزرگ چیکار میتونن بکنن!
      از لحاظ تاکیتیکی هم با آنالیز کامل اومده بودن اما به یک جای کار فکر نکرده بودن!
      انگیزه!!!
      اگر که بازی رو دیدید حتما شما هم از بازی ۱۵ ۲۰ دقیقه اول سیتی حیرت زده شدید؛
      اون تلاش و اون همه عطش و حرصی که از شروع بازی من‌سیتی داشت صرفا حاصل تمرینات و کارهای تاکتیکی نبود.

اونا امشب بمب انگیزه بودن!
      انگیزه برای رسیدن به رویای قهرمانی
      انگیزه برای انتقام باخت سال قبل
      مهمتر از همه انگیزه برای اثبات خودشون!!!
      میدونید این بازیکنا چندبار به ناامیدی محض رسیدن؟
      فکر میکنید راحته هردفعه تمام خودت رو بزاری و یک قدم مونده به نتیجه کم بیاری بعدش دوباره پا شی و ادامه بدی؟
      ولی نشون دادن هیچکدوم دلیل نمیشه از هدفت دست بکشی!!
      تیم و مربی‌ای که کلی حرف پشت‌شون هست اما بی‌توجه به همه انتقادها و قضاوت‌ها پله پله دارن به هدف‌شون نزدیک‌تر میشن.

✍هومن طاهری

<><><><><>⚽️<><><><><>
      🆔‌@mohammad_flt

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آخرش کی برد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن