خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy غیبت در ترمیم

بچه می‌شه کمکم کنید
      من ترمیم معدل ثبت نام کردم ولی منصرف شدم
      اوایل اردیبهشت رفتم مدرسه گفت حذف نمیکنم ولی بعد امتحان گواهی بیار اون موقع حذفش میکنم
      ۵ تا درس ثبت نام کردم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد برای ۵ تاش غیبت کنم و گواهی ببرم؟
      سوخت نمی‌شه فرصتم؟
      و این که گواهی برای هر درس جدا ببرم یا اگه باهم باشه مشکلی نداره؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaaaa نمایش پست ها
      بچه می‌شه کمکم کنید
      من ترمیم معدل ثبت نام کردم ولی منصرف شدم
      اوایل اردیبهشت رفتم مدرسه گفت حذف نمیکنم ولی بعد امتحان گواهی بیار اون موقع حذفش میکنم
      ۵ تا درس ثبت نام کردم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد برای ۵ تاش غیبت کنم و گواهی ببرم؟
      سوخت نمی‌شه فرصتم؟
      و این که گواهی برای هر درس جدا ببرم یا اگه باهم باشه مشکلی نداره؟
      سلام بچه
      شوخی کردم

خب اگه غیبت کنی فکر نکنم مشکلی ایجاد شه چون نمرات اصلی نهایی شما هست و اینکه ولی دیگه نمیتونی ثبت نام ترمیم کنی این یکم بده
      و ترمیم یجور فرجه اس برای زیبا تر کردن نمره خیلی اتفاق خاصی نمیوفته نری

یکم چون مشکلت جز اولین ها هست یکم جدیده خیلی ها شاید ندونن

و اینکه مگه زوریه با مسئول بزرگسالان هستم طرف صحبتم خب نمیخوام بدم

ولی اهاااا این نکته هم بهت بگم نری سر جلسه هزینه اون ثبت نامت بهت بر نمیگرده خلاصه که پولت پریده

یه روز وقت بذار بروامتحان بده بیا چون نمره ترمیم جای اصلی رو که نمیگیره نمره قبلی که بیشتره برات تو کنکور لحاظ میشه

یکار دیگه هم میشه کرد برو یه دکتر عمومی برات گواهی بنویسه یه 5 تایی حذف قانونی شه تو دردسر نیوفتی این سرزمین ما معلوم نیست به چه سازی میرقصه

موفق باشی
      ? Happy or sad

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ⭕️ با #عدم_شرکت در امتحان ترمیم نمره، فرصت شما از بین نمی رود❗️

������ مطابق تبصره ۴ بند ۳ دستورالعمل ابلاغی مربوطه، ثبت نام #مجدد متقاضیان ایجاد سابقه و ترمیم نمره که درسی را انتخاب نموده ولی در امتحان آن شرکت نکرده اند، پس از حذف درس مذکور از سامانه، #توسط_مدیر مدرسه محل ثبت نام، #بلامانع است. بنابراین در صورتی که در امتحان ترمیم نمره شرکت کرده اما به هر دلیل تصمیم به شرکت در آن ندارید، بی هیچ قید و شرطی در صورت غیبت در امتحان، فرصت یک بار ترمیم نمره شما محفوظ خواهد ماند.

⚠️ با غیبت دانش آموز دوازدهم در امتحان نهایی (یا فارغ التحصیلانی که تغییر رشته داده‌اند و باید در دروس گروه آزمایشی جدید، سابقه ایجاد کنند) نمره صفر برای او به سازمان سنجش ارسال و در کنکورش تأثیر داده خواهد شد، فارغ التحصیلان در صورت عدم شرکت در امتحان ترمیم نمره، نمره موجودشان لحاظ می شود.

فقط گفتن که چند روز قبل از اتمام امتحانات برید اونجایی که ثبت‌ نام کردید تا واستون حذفش کنن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hani9349 نمایش پست ها
      ⭕️ با #عدم_شرکت در امتحان ترمیم نمره، فرصت شما از بین نمی رود❗️

������ مطابق تبصره ۴ بند ۳ دستورالعمل ابلاغی مربوطه، ثبت نام #مجدد متقاضیان ایجاد سابقه و ترمیم نمره که درسی را انتخاب نموده ولی در امتحان آن شرکت نکرده اند، پس از حذف درس مذکور از سامانه، #توسط_مدیر مدرسه محل ثبت نام، #بلامانع است. بنابراین در صورتی که در امتحان ترمیم نمره شرکت کرده اما به هر دلیل تصمیم به شرکت در آن ندارید، بی هیچ قید و شرطی در صورت غیبت در امتحان، فرصت یک بار ترمیم نمره شما محفوظ خواهد ماند.

⚠️ با غیبت دانش آموز دوازدهم در امتحان نهایی (یا فارغ التحصیلانی که تغییر رشته داده‌اند و باید در دروس گروه آزمایشی جدید، سابقه ایجاد کنند) نمره صفر برای او به سازمان سنجش ارسال و در کنکورش تأثیر داده خواهد شد، فارغ التحصیلان در صورت عدم شرکت در امتحان ترمیم نمره، نمره موجودشان لحاظ می شود.

فقط گفتن که چند روز قبل از اتمام امتحانات برید اونجایی که ثبت‌ نام کردید تا واستون حذفش کنن

ا
      سلام .... واقعا میشه غیبت کرد و مثلا فرصت ترمیم رو انداخت واسه شهریور ؟؟؟ چون احتمالا واسه ترمیم یکی از درسا نتونم آماده بشم ...

ضمنا این دستور العملی که اینجا آوردین اگه اشتباه نکنم داخل آذر ماه ابلاغ شده بود ... مطمئنید که دستور العمل جدید دیگه ای نیومده ؟؟؟

در صورتی که مطابق همین مصوبه امکان حذف اون درس باشه و فرصت ترمیممون در صورت غیبت کردن نسوزه ، دقیقا باید درخواست حذف رو کی بریم به مدرسه بدیم ؟؟؟ قبل از روز اون آزمون یا بعد از برگزاری آزمون اون درس ؟؟؟

ممنون از شما

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید من اینو توی یکی از کانال های مشاوره ای پر مخاطب و معتبر دیدم توی اخرین بخشنامه ترمیم معدل این ذکر شده تصبره 4 و حتی توی دی هم اینکارو بعضیا کردن ولی ظاهرا الان بعضی جاها گفتن حذف نمیکنن فقط باید گواهی ببری شما از مدرسه ای که ثبت نام کردی بپرس برای حذف درس هم تا اونجا که شنیدم میگن 24 ساعت قبلش باید بری بعضیا هم میگن تا اخرین روز امتحانات میشه رفت کلا همه چی رو هواست قبلا کنکور قبول نمیشدی فرصت جبران داشتی ولی الان بد شده البته من خودم امیدوارم که واسه سال بعد دوباره فرصت ترمیم بزارن که احتمالش بالاست موفق باشید.
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

ا
      سلام .... واقعا میشه غیبت کرد و مثلا فرصت ترمیم رو انداخت واسه شهریور ؟؟؟ چون احتمالا واسه ترمیم یکی از درسا نتونم آماده بشم ...

ضمنا این دستور العملی که اینجا آوردین اگه اشتباه نکنم داخل آذر ماه ابلاغ شده بود ... مطمئنید که دستور العمل جدید دیگه ای نیومده ؟؟؟

در صورتی که مطابق همین مصوبه امکان حذف اون درس باشه و فرصت ترمیممون در صورت غیبت کردن نسوزه ، دقیقا باید درخواست حذف رو کی بریم به مدرسه بدیم ؟؟؟ قبل از روز اون آزمون یا بعد از برگزاری آزمون اون درس ؟؟؟

ممنون از شما

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hani9349 نمایش پست ها
      ببینید من اینو توی یکی از کانال های مشاوره ای پر مخاطب و معتبر دیدم توی اخرین بخشنامه ترمیم معدل این ذکر شده تصبره 4 و حتی توی دی هم اینکارو بعضیا کردن ولی ظاهرا الان بعضی جاها گفتن حذف نمیکنن فقط باید گواهی ببری شما از مدرسه ای که ثبت نام کردی بپرس برای حذف درس هم تا اونجا که شنیدم میگن 24 ساعت قبلش باید بری بعضیا هم میگن تا اخرین روز امتحانات میشه رفت کلا همه چی رو هواست قبلا کنکور قبول نمیشدی فرصت جبران داشتی ولی الان بد شده البته من خودم امیدوارم که واسه سال بعد دوباره فرصت ترمیم بزارن که احتمالش بالاست موفق باشید.
      سلام بچه ها منم غایب شدم از جلسه امتحان هم دینی هم 4 تا درس دیگه مدیر مدرسه بزرگسالانی که توش ثبت نام کردم بهم گفت یه گواهی ببر به حوزه امتحانی که افتادی و حذف میشن برات درسا امروزم رفتم حوزه و گواهی رو بردم مسئول حوزه بهم گفت فقط بنویس از چه تاریخی تا چه تاریخی نمیتونی بیای که نخوای هردفعه بیای گواهی بیاری منم دوباره رفتم چشم پزشک بهش گفتم براشون بنویسه 1 ماه دوره نقاهتمه و بعد رفتم همونو دوباره به حوزه امتحانی دادم
      البته فردا دوباره باید برم چک کنم همه چی اوکیه یا نه خیالم راحت باشه بتونم بدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس چرا من از مدرسه پرسیدم میگفت نمیشه و دفعه قبل ما حذف کردیم گفتن تخلف رد میشه برای مدیر و‌ازین حرفا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که برای ترمیم معدل ثبت نام کردم مدیر مدرسه گفت اگر شرکت نکنی نمره دیپلمت رد میشه.
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harison نمایش پست ها
      سلام بچه ها منم غایب شدم از جلسه امتحان هم دینی هم 4 تا درس دیگه مدیر مدرسه بزرگسالانی که توش ثبت نام کردم بهم گفت یه گواهی ببر به حوزه امتحانی که افتادی و حذف میشن برات درسا امروزم رفتم حوزه و گواهی رو بردم مسئول حوزه بهم گفت فقط بنویس از چه تاریخی تا چه تاریخی نمیتونی بیای که نخوای هردفعه بیای گواهی بیاری منم دوباره رفتم چشم پزشک بهش گفتم براشون بنویسه 1 ماه دوره نقاهتمه و بعد رفتم همونو دوباره به حوزه امتحانی دادم
      البته فردا دوباره باید برم چک کنم همه چی اوکیه یا نه خیالم راحت باشه بتونم بدم
      سلام وقتتون بخیر . منم یه چند تا درس حذف کردم . از چه سایتی چک میکنید ببینید دقیق براتون حذف شده یا نه ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh jhnp نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر . منم یه چند تا درس حذف کردم . از چه سایتی چک میکنید ببینید دقیق براتون حذف شده یا نه ؟
      چجوری حذف کردین؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      چجوری حذف کردین؟
      والا اینجا به ندرت و با سختی حذف میکنن . ولی خب خواستم ببینم سایتی چیزی هست که نگاه کنم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا اینجا به ندرت و با سختی حذف میکنن . ولی خب خواستم ببینم سایتی چیزی هست که نگاه کنم
      وقتی قانونه چرا حذف نمیکنن؟؟؟؟
      ببینید
      img_20230522_145805_965.jpg

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      وقتی قانونه چرا حذف نمیکنن؟؟؟؟
      ببینید
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20230522_145805_965.jpg
مشاهده: 167
حجم: 99.5 کیلو بایت
      من از اداره پرسیدم گفت که واسه امسال هنوز اعلام نکردن بهمون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از اداره پرسیدم گفت که واسه امسال هنوز اعلام نکردن بهمون
      چیو دقیقا؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiddo نمایش پست ها

این مصوبه واسه دی ماهه
      بخشنامه ترمیمه دیگه الانم همینه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن