خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      گواهی برای چی ببرین اصلا؟ قانونه اقا غیبت کنی میتونی دوباره بدی غیبت یعنی ازون فرصت استفاده نکردی دیگه قضیه ترمیم با دانش اموزا فرق داره اونا نرن صفر رد میشه براسون تو کارنامه باید موجه کنن که صفر رد نشه ولی ترمیم کارنامه خاصی نداره اصلا
      من ادارات و غیره رفتم گفتن اصلا مشکلی نیست غیبت کنی حذف میشه مدرسه یکم بامبول درمیاره البته که وقتی بالادستی مدرسه میگه اوکیه حله دیگه
      تو همینو بگووو من از این دلم خون شده بخدااا پول دادیم ولی سرتا پا تحقیر شدیم بخدا قسم من و بچه ها و پدر مادرا اونجا چقد سرمون داد کشیدن انگار اومدیم گدایی من سر حذف مسئولش بامن و بچه ها لج کرد سر همین غیبت هم من دیگه نرفتم مدرسه مستقیم رفتم حوزه و اداره گفتن گواهی ببری حله لازم نیست مدرسه بری دیگه خیالم راحت شد اما مامان یکی از دخترارو دیدم بنده خدا دق کرده بود گفت اون مسئول مدرسه احترام حتی پدر مادرارو نگه نداشت هممونو به خاک مالید بعدش بهش گفتم خاله نگران نباش بیا بریم اداره اونجا مشکلمون رو حل کنیم رفتیم اونجا مسئول اونجا خوب توضیح داد و راحت شدیم
      خلاصه من سر این ترمیم اونقدر تحقیر شدم اونقدر غصه خوردم که تو چه مملکت عقده ای داریم زندگی میکنیم بخدا قسم تو عمرم اونقدر گریه نکردم که سر این موضوع اشک ریختم برام درس شد سال دیگه تمومش کنم و از خدا میخوام هیچوقت منو محتاج و گیر این جماعتا نکنه واقعا خیلی فشار رومه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      ترمیم هم چه بساطی راه انداخته ها :/
      قدیم یه کنکور میدادی میومدی راحت

دیگه ترمیم چی بود با تاثیر معدل درست کردن :/

3. Top | #33
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harison نمایش پست ها
      تو همینو بگووو من از این دلم خون شده بخدااا پول دادیم ولی سرتا پا تحقیر شدیم بخدا قسم من و بچه ها و پدر مادرا اونجا چقد سرمون داد کشیدن انگار اومدیم گدایی من سر حذف مسئولش بامن و بچه ها لج کرد سر همین غیبت هم من دیگه نرفتم مدرسه مستقیم رفتم حوزه و اداره گفتن گواهی ببری حله لازم نیست مدرسه بری دیگه خیالم راحت شد اما مامان یکی از دخترارو دیدم بنده خدا دق کرده بود گفت اون مسئول مدرسه احترام حتی پدر مادرارو نگه نداشت هممونو به خاک مالید بعدش بهش گفتم خاله نگران نباش بیا بریم اداره اونجا مشکلمون رو حل کنیم رفتیم اونجا مسئول اونجا خوب توضیح داد و راحت شدیم
      خلاصه من سر این ترمیم اونقدر تحقیر شدم اونقدر غصه خوردم که تو چه مملکت عقده ای داریم زندگی میکنیم بخدا قسم تو عمرم اونقدر گریه نکردم که سر این موضوع اشک ریختم برام درس شد سال دیگه تمومش کنم و از خدا میخوام هیچوقت منو محتاج و گیر این جماعتا نکنه واقعا خیلی فشار رومه
      از معلم جماعت بدم میاد تا کارت لنگ شون بشه چه قیف هایی که نمیان
      خیلی بی رحم و سنگن

تا اشک رو در نیارن و التماس شون نکنی کاری نمیکنن برات در صورتی که وظیفه اشونه
      ? Happy or sad

4. Top | #34
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حالا چرا دارید غیبت میکنید ؟
      مگه چند واحد ثبت نام کردید؟
      ? Happy or sad

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید ببری حوزه که تو سامانه تصحیح بارگزاری بشه و غیبتت موجه بشه من دادم دستم مدیر حوزه امتحانم
      پس چرا اداره کل به من میگه لازم نیست و غیبت کنی حذف میکنن و فلان

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس چرا اداره کل به من میگه لازم نیست و غیبت کنی حذف میکنن و فلان
      نه باید موجه بشه تا بتونی دوباره امتحان بدی تو ترمیم هستی نه تجدیدی که بتونی دوباره امتحان بدی ترمیم فقط 1 باره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه باید موجه بشه تا بتونی دوباره امتحان بدی تو ترمیم هستی نه تجدیدی که بتونی دوباره امتحان بدی ترمیم فقط 1 باره
      تبصره ۴ بخشنامه گفته کسی که غیبت کنه ثبت نام مجددش بلامانع هست یکباره ولی به شرطی که بری سر جلسه نمره بیاد تو سیستم تمومه یعنی حضور داشته باشی دیگه تمومه نمیتونی ولی غیبت کنی میشه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ... منم پرسیدم از مدرسه گفت که لازم نیست که کاری انجام بدی ... خودمون اسامی کسایی که غیبت کردن رو در میاریم و خودمون واسشون حذف می کنیم ...

حتی بهش گفتم که لازمه که فرضا درخواست کتبی ای بنویسم ... گفت که نه ... خدا رو شکر مثل اینکه مسئولان مدرسه بزرگسالان اینجا آدمای مهربون تری هستن ...

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبصره ۴ بخشنامه گفته کسی که غیبت کنه ثبت نام مجددش بلامانع هست یکباره ولی به شرطی که بری سر جلسه نمره بیاد تو سیستم تمومه یعنی حضور داشته باشی دیگه تمومه نمیتونی ولی غیبت کنی میشه
      باید حذف بشه درسه یا دروس تا بتونی دوباره امتحان بدی من اینو میدونم حالا هر جور خودتم راحتی من چیزی که میدونمو گفتم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن