خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سه سطحی جوابه؟

وقت همتون بخیر
      یه سوال فنی
      تا الان همه درسام رو درست پیش بردم از اول سال و طبق کلاسام پیش رفتم بدون عقب موندگی.برا جمع بندی موضوعی یه برنامه 15 روزه ریختم که برای زیست آزمونای طی سال زیستاز رو بزنم و برا ریاضی و فیزیک و شیمی سه سطحی کانون. ب نظرتون سه سطحی به کارم میاد یا برم هزینه کنم موج آزمون بگیرم؟
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmi نمایش پست ها
      وقت همتون بخیر
      یه سوال فنی
      تا الان همه درسام رو درست پیش بردم از اول سال و طبق کلاسام پیش رفتم بدون عقب موندگی.برا جمع بندی موضوعی یه برنامه 15 روزه ریختم که برای زیست آزمونای طی سال زیستاز رو بزنم و برا ریاضی و فیزیک و شیمی سه سطحی کانون. ب نظرتون سه سطحی به کارم میاد یا برم هزینه کنم موج آزمون بگیرم؟
      بنظرم بیخیال موج آزمون بشو . بخوای همرو بگیری کلی گرون میشه بعدشم نخواهی تونست همرو تموم کنی
      سه سطحی اوکیه ! جمع بندی های خیلی سبزم اوکیه ولی اگر سه سطحی داری همونو بزن . مثلا سطح سخت و خیلی سختشو بزن بعد وقت آوردی برو روی سوالای کنکورای سال قبل تمرکز کن
      البته این نظر منه

5 ماه و 5 روز برای 5 سال و 5 ماه
      Mon 22 1 2024
      ˙ᵕ˙

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      فتبارک الله احسن الخالقین بهت میگم که تموم کردی
      قبولی شیرینی یادت نره

ببین من هم موج ازمون زیست دارم هم سه سطحی کتاب هاشو دارم من فرق هاشو بهت میگم شما خودت بر اساس شرایطت تصمیم بگیر

اول اینکه کتابا هزینه اشون زیاد شده حتی قلم چی که ارزون بود اونم گرون شده

ببین موج این شکلیه که مثلا کلا 15 تا ازمون داره بعد انگار مثل کنکوره تو هر ازمون از کل کتاب سوال هایی طرح کرده ؛ و سطح هاشونم مشخص نیست قر و قاطیه و سوالات مشابه کتاب کار های دیگه اس

ولی سه سطحی واسه هر فصل جدا گونه سه سطح دشوار و دشوار تر داره تخصصی رو یه فصل زمان گذاشته تعداد تست هاشم زیاد نیست تنوع های تست هاشم زیاده ولی خب دیگه استاندارد بودن و نبودنش به کنار چون سوال مشابه تقریبا با کتابا دیگه نداره

از اونجا که تموم کردی خب یه دست سه سطحی ها رو بزن کل فصل برات دوره شه الکی هم هزینه نکنی و کتاب سفید رو دستت نمونه

اها اینم بگم که حجم کتابا سه سطحی خیلی بیشتر از موج هست اگه میخوای زودی تموم کنی و خیالت راحت شه موج بگیر بزن سریع تموم شه هم اینکه موشکافی هم یه دور بکنی خودتو ببینی تست های کل کتاب یجا رو چجور میزنی

بقیه نظرات هم بخون ایشالا که بهترین تصمیم رو بگیری
      موفق باشی
      دمت گرم
      از چند نفر باتجربه پرسیدم امروز آزمونیوم مهروماه رو معرفی کردن .از نت نمونه هاش رو دانلود کردم کتاب فوق العاده خفنیه .من از قدیم روی مهروماه گارد داشتم که سطحش خیلی پایینه ولی این کتاب یچیز عجیب غریبیه تو بعضی درسا از موج آزمون هم بهتره
      ʏօʊ ɖʀǟա ֆȶǟʀֆ ǟʀօʊռɖ ʍʏ ֆƈǟʀֆ

4. Top | #4
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmi نمایش پست ها
      دمت گرم
      از چند نفر باتجربه پرسیدم امروز آزمونیوم مهروماه رو معرفی کردن .از نت نمونه هاش رو دانلود کردم کتاب فوق العاده خفنیه .من از قدیم روی مهروماه گارد داشتم که سطحش خیلی پایینه ولی این کتاب یچیز عجیب غریبیه تو بعضی درسا از موج آزمون هم بهتره
      ندیدمش حقیقتش جالب شد
      اره منم از مهر و ماه خوشم نمیاد آزمونیوم مهر و ماه رو تا حالا نشنیده بودم
      ? Happy or sad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن