خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

قولی به خودم...

من یه پشت کنکوریم و امسال سال دومه که کنکور میدم...بعد از کرونا اون منه قبلی که درس خون بود معمولا نفر اول دوم کلاس بودم از بین رفت و تبدیل به یه ادم تنبل شد افت شدید تحصیلی و بی اهمیتی به درسا جای اون منه قبلیو گرف...سال دوازدهم بجای درس خوندن بیشتر خودمو عذاب میدادم...باکلاسای تستی که هیچوقت سر کلاسشون نرفتم دروغ گفتن به مشاورم به خودم به همه که اره دارم درس میخونم ولی بجاش فقط به خودم استرس میدادم و همچنان درس نمیخوندم تهش همه اون استرس و اضطراب تبدیل به افسردگی شد الان دوساله که باهامه رتبمو گند زدم معدل دوازدهمم افتضاح شد خیلی از درسارو فقط با نیم نمره پاس کردم ...امسالم خودمو با اینکه اوکیه عمومیانیس چارتا کتابم بیشتر نداری دوباره همون رویه قبلی و ادامه دادم رسیدم به 52 روز مونده به کنکور و کلی مباحث نصف و نیمه و امتحانای نهایی نخونده ...از اینهمه تنبلی کردن و دروغ گفتن به خودمو بقیه داره حالم بهم میخوره...این 52 روز روبه روم چه بخونم چه نخونم میگذرن میدونم که اگه همین الان نخونم همین الان پانشمم سال بعد نه صدسال دیگم قبول نمیشم...همین الان توهمین ثانیه باید تلاشمو بکنم...برنامه ریزی درستی کردم که اونقدر فشار بیارم به خودم که تهش درجا بزنم و نخونم...نه اونقدرم ساده گرفتم که بازم همون رویه تکرار بشه ..نمیدونم میشه یا نه....اصلا مهم نیس فقط میخوام تهش شرمنده خودم نباشم....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.میشه یه راهنمایی به من ورودی یازدهم بکنینی������

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتمالا جایی ک درس میخونی تمرکز نداری... کتابخونه یا پانسیونو امتحان کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نامرئی نمایش پست ها
      من یه پشت کنکوریم و امسال سال دومه که کنکور میدم...بعد از کرونا اون منه قبلی که درس خون بود معمولا نفر اول دوم کلاس بودم از بین رفت و تبدیل به یه ادم تنبل شد افت شدید تحصیلی و بی اهمیتی به درسا جای اون منه قبلیو گرف...سال دوازدهم بجای درس خوندن بیشتر خودمو عذاب میدادم...باکلاسای تستی که هیچوقت سر کلاسشون نرفتم دروغ گفتن به مشاورم به خودم به همه که اره دارم درس میخونم ولی بجاش فقط به خودم استرس میدادم و همچنان درس نمیخوندم تهش همه اون استرس و اضطراب تبدیل به افسردگی شد الان دوساله که باهامه رتبمو گند زدم معدل دوازدهمم افتضاح شد خیلی از درسارو فقط با نیم نمره پاس کردم ...امسالم خودمو با اینکه اوکیه عمومیانیس چارتا کتابم بیشتر نداری دوباره همون رویه قبلی و ادامه دادم رسیدم به 52 روز مونده به کنکور و کلی مباحث نصف و نیمه و امتحانای نهایی نخونده ...از اینهمه تنبلی کردن و دروغ گفتن به خودمو بقیه داره حالم بهم میخوره...این 52 روز روبه روم چه بخونم چه نخونم میگذرن میدونم که اگه همین الان نخونم همین الان پانشمم سال بعد نه صدسال دیگم قبول نمیشم...همین الان توهمین ثانیه باید تلاشمو بکنم...برنامه ریزی درستی کردم که اونقدر فشار بیارم به خودم که تهش درجا بزنم و نخونم...نه اونقدرم ساده گرفتم که بازم همون رویه تکرار بشه ..نمیدونم میشه یا نه....اصلا مهم نیس فقط میخوام تهش شرمنده خودم نباشم....

چرا داستان نود درصد ما ۱۴۰۰ و ۴۰۱ ای ها این همه شبیه همه
      اتفاقایی که برامون افتاده مثل مختار برای صدا سیماس ، انقدر تکراریه عنش در ااومده .

دروغ گفتن به مشاور
      افت تحصیلی دقیقا از بعد کرونا ( تعطیلی مدارس باعث شد صب تا شب فقط بیرون باشم ، کتاب میبردیم با یچه خا تو قهوهخونه سر کلاس انلاین حاضر بودیم که اگه معلم چیزی گفت زود از کتاب بگیم )
      نهایی درب و داغون
      هیییییییییییییییییییی مثل ۳۱۳ هزار روح در یک بدن تقریبا البته به جز اون ۲۰ هزار نفر اول کنکور
      shonen magazine for konkour and entertainment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن