خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستانی که دوازدهم یا پشت کنکوری هستن چند تا سوال مشاوره ای دارم🙏🏻

یازدهمم
      یک:مشاور خوب میشه معرفی کنین؟خودم خیلی برنامه ریزی کردم ولی نمیرسم هیچ وقت به هیچی
      نمیتونم تخمین بزنم هر مبحث چقدر زمان میخواد و یا برنامم سبک میشه یا سنگین
      دو اینکه:واسه دوازدهم میشه شیمی رو با درسنامه پیش برد و معلم نگیرم؟میترسم وقتم سر کلاسا تلف بشه
      سه اینکه:تابستون مدرسم شروع میشه چون دوازدهم دارم میرم،معلم زیستمون گفت تو کل تابستون بیشتر پایه رو میگه شاید ۱۰ صفحه از دوازدهم بگه
      معلم مدرسمون هم همچین خفن نیست،تازه من برای پایه مشکل اموزش ندارم بیشتر مشکلم تست هست که خودم باید بیشتر تست بزنم و کار کنم نه اینکه برم کلاس،میشه نرفت؟یا اجباریه؟

سه اینکه:برای ریاضی دبیر انلاین کی رو پیشنهاد میکنین؟
      Off

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشاورای خانم خود سایت کنکور خوبن
      برای مورد آخر دبیر ریاضی خوب زیاد هست
      من خودم شیوه تدریس معین کرمی رو میپسندم
      در ضمن دوازدهم و فارغ التحصیلم نیستم
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و به نام خدا

چقدر شبیه یازدهم منی

ببین من به نظر بقیه کاری ندارم ولی تو کنکور امروزی اگه کلا کلاس نری و فیلم نبینی از رقابت عقبی اگه در دیدنش افراط کنی بیشتر عقبی . باید یه تعادلی بین کلاس و تست برقرار کنی تا موفق بشی و اصلا وقت تلف کردن نیست منم فکر میکردم تلف کردنه بعدا خیلی پشیمون شدم
      دوستم سال اول برای هرچی که لازم داشت کلاس رفت و من فکر میکردم کلاس رفتن وقتم رو تلف میکنه ، سال دوم اون تست میزد فقط و من هنوز داشتم کلاس میدیدم . سال اول مشاور گرفتیم و باهاش پیش رفتیم ، سال دوم گفت این مشاورا وقت تلف کردن اصلیه من دیگه خودم میخونم ، اون بی مشاور خوند تراز قلم چیش ۶.۷۰۰ هستش و من ۵.۳۰۰ و الان با خودم میگم کاش مشاور نمیگرفتم ، دردسرش خیلی زیاده اصلا ارزشی نداره از هر ۱۰ تا یکیش خوبه که باید خیلی خر شانس باشی بیوفته برات تازشم اولش مشاورا انقدر بچه پیغمبر بازی درمیارن که فکر میکنی این همون ۱ از ۱۰ ولی ۲ ۳ ماه بعد میبینی همین جوری الکی الکی میلیونی پول مشااور میدی و خانم یا اقا دم به دقیقه درحال پیچوندن توعه . فرت فرت وقتای مشاور رو کنسل میکنت عقب میندازه و بهونه میاد .

خلاصه که موفق باشی کار سخته ولی همه تلاشتو بکن

البته من کلا حاشیه و بدبختی زیاد داشتم و امسال اولین سالی بود که بعد بهمن دوباره مشاور گرفتم درس مییخونم ، از دوست بازی و رل و پارتی و کافه و قلیون کلا به دور باش واسلام .
      shonen magazine for konkour and entertainment

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shonen نمایش پست ها
      و به نام خدا

چقدر شبیه یازدهم منی

ببین من به نظر بقیه کاری ندارم ولی تو کنکور امروزی اگه کلا کلاس نری و فیلم نبینی از رقابت عقبی اگه در دیدنش افراط کنی بیشتر عقبی . باید یه تعادلی بین کلاس و تست برقرار کنی تا موفق بشی و اصلا وقت تلف کردن نیست منم فکر میکردم تلف کردنه بعدا خیلی پشیمون شدم
      دوستم سال اول برای هرچی که لازم داشت کلاس رفت و من فکر میکردم کلاس رفتن وقتم رو تلف میکنه ، سال دوم اون تست میزد فقط و من هنوز داشتم کلاس میدیدم . سال اول مشاور گرفتیم و باهاش پیش رفتیم ، سال دوم گفت این مشاورا وقت تلف کردن اصلیه من دیگه خودم میخونم ، اون بی مشاور خوند تراز قلم چیش ۶.۷۰۰ هستش و من ۵.۳۰۰ و الان با خودم میگم کاش مشاور نمیگرفتم ، دردسرش خیلی زیاده اصلا ارزشی نداره از هر ۱۰ تا یکیش خوبه که باید خیلی خر شانس باشی بیوفته برات تازشم اولش مشاورا انقدر بچه پیغمبر بازی درمیارن که فکر میکنی این همون ۱ از ۱۰ ولی ۲ ۳ ماه بعد میبینی همین جوری الکی الکی میلیونی پول مشااور میدی و خانم یا اقا دم به دقیقه درحال پیچوندن توعه . فرت فرت وقتای مشاور رو کنسل میکنت عقب میندازه و بهونه میاد .

البته من کلا حاشیه و بدبختی زیاد داشتم و امسال اولین سالی بود که بعد بهمن دوباره مشاور گرفتم درس مییخونم ، از دوست بازی و رل و پارتی و کافه و قلیون کلا به دور باش واسلام .
      چقد حس کردم تک تک حرفاتووو
      مخصوصا اونجا ک گفتی پیغمبر بازی در میارن
      ب دورم از دوست بازی و قلیون و کافه و اینا خداروشکرر
      الان مشاورت چطوره؟اخه مشکل اینه واقعا برنامه ریزیم بدرد عمم میخور
      Off

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Firnadly نمایش پست ها
      مشاورای خانم خود سایت کنکور خوبن
      برای مورد آخر دبیر ریاضی خوب زیاد هست
      من خودم شیوه تدریس معین کرمی رو میپسندم
      در ضمن دوازدهم و فارغ التحصیلم نیستم
      داشتین شما مشاورای همینجارو؟
      کدومشون بهتره بنظرتون؟
      Off

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bricexx نمایش پست ها
      چقد حس کردم تک تک حرفاتووو
      مخصوصا اونجا ک گفتی پیغمبر بازی در میارن
      ب دورم از دوست بازی و قلیون و کافه و اینا خداروشکرر
      الان مشاورت چطوره؟اخه مشکل اینه واقعا برنامه ریزیم بدرد عمم میخور

خیلی سخته درکت میکنم واقعا مزخرف ترین ۲ سال عمرم رو گزروندم جالبش اینه که همش اشتباه همش اشتباه اههههبابا این کلمه برنامه چیه افتاده دهن همه اخه مگه قبلا برای درس برنامه ریزی میکردین چیه این برنامه همه دونبالشن .
      فرمول نوشتن برنامه یک بار برای همیشه
      برنامه راهبردی قلم چی بزار جلوت مباحثو دربیار تستاش و درسنامه هاشو ۲ هفته وقت داری ولی همیشه فشرده توی ۱۲ روز بخون تعداد تست و مطالب تقسیم به ۱۲ کن پخش کن توی برنامت یه برنامه خام خیلی ساده کاملا ساده از نت دربیار ۲۰ تا کپی بگیر توش با مداد بنویس فقط مداد تا اگه تغییر خواستی بدی راحت باشی هرچند اگه از اون دسته ای کت هی تغییر میدی با خودکار بنویس نتونی تغییر بدی اون ۲ روز اخر برای رفع اشکال و تست بیشتر برای تسلط بزار
      ۲ روز اخرم مرور و آزمون قبل قلم چی و خیلی چیزای دیگه بزار و در نهایت ۱ الی ۲ ساعت استراحت . هفته اول هم اخراش یکم استراحت بده
      تازشم برنامه رو دوتا ۶ روز بریز که اگه تو ۶ روز اول مشکلی بود بتونی ۶ روز دوم جبران کنی . و کلا ۱۲ روز یجا ننویس البته این جوری نباشه کم کاری کنی بگی ۶ روز وقت دارم .
      هر جام که کم اووردی ادامه بده و نگران نباش اسفند و فروردین کلی وقت داری بتونی عقب افتادگی ها و کم تسلط بودن هات جبران کنی پس تو یه ۶۰ روزه خیلی خوب داری که کم کاریهات تا بهمن جبران کنی ولی سعی کن کم باشن هرچی کم تر باشن جمع بندی و ازمون جامع رو زودتر شروع میکنی
      حتما الویت هات رو مشخص کن این طوری اگه مثلا تا کنکور به همه مطالب نرسیدی یا همه چیو رفع اشکال نکرده باشی هم کم نیاری و ۸۰ درصد الویت هات رفع شده باشن . مثلا یه ازمون ۱۰ تا فصل زیست بود هر ۱۰ تارو نخون البته هیچوقت ۱۰ تا نیست مثال زدم تو بیا ۵ تا الویت مهم بخون مسلط شو بعد تو ازمون مرور که پایین تر توضیح دادم بیا ۲ الی ۳ تای دیگشم مسلط شو قبلی هارو مرور کن الباقی رو توی ۶۰ روز اسفند و فروردین ببند بره . البته این مطلب برای بیشتر درسای دیگس زیست مثال زدم و زیست نباید اصلا حذف کنی من منظورم بیشتر ریاضی و فیزیک بود که اگه مثلا تو نوسان و موج فقط میرسی نوسان بخونی بخون و استرس موج نگیر و امیدوار باش به اینکه جلوتر موج رو هم وقت داری کار کنی . ولی زیستو همیشه کامل بخون .
      تازشم هر درسی درصد کم زدی یا توی ۱۲ روز کامل نشد ، قلم چی ۲ ۳ ازمون یک بار جمع بندی و مرور داره بشین اونجا رفع اشکالش کن فیلم ببین کلاس برو تست بزن و السلام جزوه بخون درسنامه بخون و دست بر ندار تا اشکالت رفع شه
      تازشم یادت باشه همیشه یه قدم جلو باش که هروقت عقب افتادی تازه به حالت نرمال برسی
      مثلا هر روز ۱ ساعت زود تر شروع کن اون یه ساعت های توی ۶ روز جمع میشه و تو ۶ ساعت جلویی پس اگه مشکلی پیش بیاد کم نمیاری حتی شبام نیم ساعت اضافه بخون این جوری تو ۶ روز ۹ ساعت معادل تقریبا یک روز ماه مهر جلویی یعنی ۵ روز بیشتر از ۳۰ روز ماه مهر مثلا
      موفق باشی

اها مشاورم سومی بود که عوض کردم و هنوز هیچ مزیتی بر دوتای قبلی نداشته
      shonen magazine for konkour and entertainment
      ویرایش توسط shonen : 25 اردیبهشت 1402 در ساعت 20:52

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز منم مثل خودت کنکوری403 ام ولی فکر کردم شاید تجربیاتم به کارت بیاد.
      درسته که همه میگن بهترین مشاور خودتی اما تا زمانی که درحد یه مشاور هم اطلاعات داشته باشی و قبلا تجربه تنهایی برنامه ریزی کردن رو داشته باشه و ازش نتیجه گرفته باشی. این هم برای مشاور و هم برای کلاس گرفتن صادقه. درصورتی که خودت تجربه این کارو به تنهایی نداشتی بسیار کار اشتباهیه که سال کنکورت رو نادانسته خراب کنی و توی خوش بینانه ترین حالت تابستونتو بخاطر آزمون و خطا برای پیدا کردن بهترین برنامه هدر خواهی داد. پس طبق چیزی که گفتی تجربشو نداری حتما یه مشاور خوب بگیر و درطول سال بهش اعتماد کن. برای شیمی هم ببین تا الان آیا تجربه خودخوانی شیمی رو داشتی؟ چقدر تایم برای خوندن مطالب گذاشتی؟ آیا بیشتر از تایم یه کلاس برای خوندن درسنامه وقت گذاشتی؟ درصد آزمونت توی همون درس چطور شد؟ با جواب دادن به این سوالا میفهمی خودت بلدی تنهایی درسی رو بخونی یا خیر
      اگر هر دبیر یا مشاوری انتخاب کردی بعد از اون هرکس هرچیزی راجع بهش گفت تو گوشاتو بگیر و اهمیت نده، بزار بگن دزده، چیزی بارش نیست، شاگرداش نتیجه نگرفتن و... نباید بزاری دیدت رو نسبت به مشاور یا دبیرت عوض کنن. چون اینطوری نسبت به دبیر یا مشاورت بدبین میشی و بصورت پیشفرض با گارد سر کلاس میشینی و قاعدتا هیچ چیزی هم نخواهی فهمید. از گوش دادن به حرف دوستانی که برای همه یه نسخه میپیچن دوری کن مثلا میگن حتماااا مشاور لازمه! یا خیلیا بگن مشاور بدرد نمیخوره و...
      خودت اول ببین تجربه تنهایی کار کردن حداقل برای 4-5 ماه رو داشتی یانه؟ اگه نداشتی توصیه نمیکنم سال کنکورت رو با آزمایش و خطا پیش ببری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سخته درکت میکنم واقعا مزخرف ترین ۲ سال عمرم رو گزروندم جالبش اینه که همش اشتباه همش اشتباه اههههبابا این کلمه برنامه چیه افتاده دهن همه اخه مگه قبلا برای درس برنامه ریزی میکردین چیه این برنامه همه دونبالشن .
      فرمول نوشتن برنامه یک بار برای همیشه
      برنامه راهبردی قلم چی بزار جلوت مباحثو دربیار تستاش و درسنامه هاشو ۲ هفته وقت داری ولی همیشه فشرده توی ۱۲ روز بخون تعداد تست و مطالب تقسیم به ۱۲ کن پخش کن توی برنامت یه برنامه خام خیلی ساده کاملا ساده از نت دربیار ۲۰ تا کپی بگیر توش با مداد بنویس فقط مداد تا اگه تغییر خواستی بدی راحت باشی هرچند اگه از اون دسته ای کت هی تغییر میدی با خودکار بنویس نتونی تغییر بدی اون ۲ روز اخر برای رفع اشکال و تست بیشتر برای تسلط بزار
      ۲ روز اخرم مرور و آزمون قبل قلم چی و خیلی چیزای دیگه بزار و در نهایت ۱ الی ۲ ساعت استراحت . هفته اول هم اخراش یکم استراحت بده
      تازشم برنامه رو دوتا ۶ روز بریز که اگه تو ۶ روز اول مشکلی بود بتونی ۶ روز دوم جبران کنی . و کلا ۱۲ روز یجا ننویس البته این جوری نباشه کم کاری کنی بگی ۶ روز وقت دارم .
      هر جام که کم اووردی ادامه بده و نگران نباش اسفند و فروردین کلی وقت داری بتونی عقب افتادگی ها و کم تسلط بودن هات جبران کنی پس تو یه ۶۰ روزه خیلی خوب داری که کم کاریهات تا بهمن جبران کنی ولی سعی کن کم باشن هرچی کم تر باشن جمع بندی و ازمون جامع رو زودتر شروع میکنی
      حتما الویت هات رو مشخص کن این طوری اگه مثلا تا کنکور به همه مطالب نرسیدی یا همه چیو رفع اشکال نکرده باشی هم کم نیاری و ۸۰ درصد الویت هات رفع شده باشن . مثلا یه ازمون ۱۰ تا فصل زیست بود هر ۱۰ تارو نخون البته هیچوقت ۱۰ تا نیست مثال زدم تو بیا ۵ تا الویت مهم بخون مسلط شو بعد تو ازمون مرور که پایین تر توضیح دادم بیا ۲ الی ۳ تای دیگشم مسلط شو قبلی هارو مرور کن الباقی رو توی ۶۰ روز اسفند و فروردین ببند بره . البته این مطلب برای بیشتر درسای دیگس زیست مثال زدم و زیست نباید اصلا حذف کنی من منظورم بیشتر ریاضی و فیزیک بود که اگه مثلا تو نوسان و موج فقط میرسی نوسان بخونی بخون و استرس موج نگیر و امیدوار باش به اینکه جلوتر موج رو هم وقت داری کار کنی . ولی زیستو همیشه کامل بخون .
      تازشم هر درسی درصد کم زدی یا توی ۱۲ روز کامل نشد ، قلم چی ۲ ۳ ازمون یک بار جمع بندی و مرور داره بشین اونجا رفع اشکالش کن فیلم ببین کلاس برو تست بزن و السلام جزوه بخون درسنامه بخون و دست بر ندار تا اشکالت رفع شه
      تازشم یادت باشه همیشه یه قدم جلو باش که هروقت عقب افتادی تازه به حالت نرمال برسی
      مثلا هر روز ۱ ساعت زود تر شروع کن اون یه ساعت های توی ۶ روز جمع میشه و تو ۶ ساعت جلویی پس اگه مشکلی پیش بیاد کم نمیاری حتی شبام نیم ساعت اضافه بخون این جوری تو ۶ روز ۹ ساعت معادل تقریبا یک روز ماه مهر جلویی یعنی ۵ روز بیشتر از ۳۰ روز ماه مهر مثلا
      موفق باشی

اها مشاورم سومی بود که عوض کردم و هنوز هیچ مزیتی بر دوتای قبلی نداشته
      واقعا مرسی
      بذار عمل کنم ببینم چی میشه
      گند بزنن تو همچی واقعا
      الان کلی اختصاصیم موندع ولی نشستم دارم دینی میخونم چون شنبه ازمون ترم دینی دارم
      Off

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread77459.html .....این مقاله رو که یکی از بچه های خفن انجمن نوشته بخون جواب همه ی سوالاتو میگیری
      آیا سیمرغی روزی به یاری ما درماندگان خواهد شتافت ؟!

- رستم به اسفندیار

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یازدهمم
      یک:مشاور خوب میشه معرفی کنین؟خودم خیلی برنامه ریزی کردم ولی نمیرسم هیچ وقت به هیچی
      نمیتونم تخمین بزنم هر مبحث چقدر زمان میخواد و یا برنامم سبک میشه یا سنگین
      دو اینکه:واسه دوازدهم میشه شیمی رو با درسنامه پیش برد و معلم نگیرم؟میترسم وقتم سر کلاسا تلف بشه
      سه اینکه:تابستون مدرسم شروع میشه چون دوازدهم دارم میرم،معلم زیستمون گفت تو کل تابستون بیشتر پایه رو میگه شاید ۱۰ صفحه از دوازدهم بگه
      معلم مدرسمون هم همچین خفن نیست،تازه من برای پایه مشکل اموزش ندارم بیشتر مشکلم تست هست که خودم باید بیشتر تست بزنم و کار کنم نه اینکه برم کلاس،میشه نرفت؟یا اجباریه؟

سه اینکه:برای ریاضی دبیر انلاین کی رو پیشنهاد میکنین؟
      سلام دختر گل امیدوارم حالت خوب باشه
      والا من مشاور نمیشناسم ولی خب خودم مشاور داشتم چندان به دردم نخورد
      فقط میگف این هفته فلان مبحثو بخون معلوم نبود کی درسا رو باید تموم کنم کی آزمون بزنم
      حالا البته مشاورا فرق دارن ولی اگه گرفتی مشاور دلسوز و خوبی بگیر
      اگه ازمون شرکت میکنی خودت هم میتونی طبق برنامه ازمونا پیش بری و برنامه بریزی
      به نظرم خوبه اگه یه ازمون شرکت کنی هم خودت رو محک میزنی هم مطابق ازمونا پیش میری و درسا رو میدونی کی تموم کنی
      کلاس و فیلم بد نیس ولی خب حقیقتا وقتتو خیلی میگیره
      فقط برای درسایی که مشکل داری فیلم ببین یا کلاس برو
      ببین مهم اینه تو درسات رو بفهمی و تست زیادی بزنی
      پس بهتره خودتو بیشتر درگیر کتاب و درسنامه و تست کنی و خودت درسا رو بفهمی تا اینکه وقتتو بزاری واسه کلی کلاس و ...
      تو بهترین کلاسا رو هم بری بعدش باید بشینی تست بزنی و دوباره کتاب رو بخونی
      پس فقط واسه کلاسایی زمان بزار که نیاز داری و واقعا توشون مشکل داری و با خوندن حل نمیشه
      کلاسای مدرسه رو اگه میدونی وقت گیره نرو حالا نمیدونم
      ولی واسه امتحان نهایی و تشریحی حتما بخون چون تاثیر زیادی داره
      دبیر ریاضی فک میکنم آریان حیدری خوب باشه حالا نمیدونم فقط تعریفشو زیاد شنیدم

در کل اینا اطلاعات من بود امیدوارم واست مفید باشه دوستم موفق باشی(:

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeiton نمایش پست ها
      سلام دختر گل امیدوارم حالت خوب باشه
      والا من مشاور نمیشناسم ولی خب خودم مشاور داشتم چندان به دردم نخورد
      فقط میگف این هفته فلان مبحثو بخون معلوم نبود کی درسا رو باید تموم کنم کی آزمون بزنم
      حالا البته مشاورا فرق دارن ولی اگه گرفتی مشاور دلسوز و خوبی بگیر
      اگه ازمون شرکت میکنی خودت هم میتونی طبق برنامه ازمونا پیش بری و برنامه بریزی
      به نظرم خوبه اگه یه ازمون شرکت کنی هم خودت رو محک میزنی هم مطابق ازمونا پیش میری و درسا رو میدونی کی تموم کنی
      کلاس و فیلم بد نیس ولی خب حقیقتا وقتتو خیلی میگیره
      فقط برای درسایی که مشکل داری فیلم ببین یا کلاس برو
      ببین مهم اینه تو درسات رو بفهمی و تست زیادی بزنی
      پس بهتره خودتو بیشتر درگیر کتاب و درسنامه و تست کنی و خودت درسا رو بفهمی تا اینکه وقتتو بزاری واسه کلی کلاس و ...
      تو بهترین کلاسا رو هم بری بعدش باید بشینی تست بزنی و دوباره کتاب رو بخونی
      پس فقط واسه کلاسایی زمان بزار که نیاز داری و واقعا توشون مشکل داری و با خوندن حل نمیشه
      کلاسای مدرسه رو اگه میدونی وقت گیره نرو حالا نمیدونم
      ولی واسه امتحان نهایی و تشریحی حتما بخون چون تاثیر زیادی داره
      دبیر ریاضی فک میکنم آریان حیدری خوب باشه حالا نمیدونم فقط تعریفشو زیاد شنیدم

در کل اینا اطلاعات من بود امیدوارم واست مفید باشه دوستم موفق باشی(:
      فکر کنم اسپم دادم ولی دلم نیومد نگم
      مرسیی لطف کردی کلیی توعم موفق باشییی عزیزززمم
      پ.ن:اخر واسه این همه اسپمی ک میدم پرتم میکنن بیرون
      Off

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم اسپم دادم ولی دلم نیومد نگم
      مرسیی لطف کردی کلیی توعم موفق باشییی عزیزززمم
      پ.ن:اخر واسه این همه اسپمی ک میدم پرتم میکنن بیرون
      اشکال نداره بابا
      تاپیک خودته دوس داری اسپم بده
      تاپیکای دیگه هم اگه خود استارتر گفته اسپم ندی میتونی واسه طرف امتیاز بنویسی
      خواهش میکنم گلم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودت برنامه ریزی کنی بهتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و به نام خدا

چقدر شبیه یازدهم منی

ببخشید برای منی که توی مدرسه خوبی درس نخوندم و همه تخصصی هارو ناقص درس دادن چی؟
      برنامم اینه که برای همه تخصصی ها کلاس های تاملند ثبت نام کنم.
      این اشتباهه؟
      چون میدونم با درسنامه هم بخوام پیش برم دو برابر وقت میگیره و یادگیریمم با کیفیت نخواهد بود.
      امسال برای شیمی و ریاضی امتحان کردم یعنی...نتیجه خوب نبود.

استارتر ببخشید داخل تاپیک شما این سوال رو پرسیدم. چون بحث فیلم بود...
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..
      ویرایش توسط .Moonlight : 26 اردیبهشت 1402 در ساعت 19:20

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ریاضی هم ملاک پور از تاملند من خیلی راضی بودم.
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن