خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Lightbulb 《♧》اگه قدرتشو داشتی تووی دنیا یه چیز جدید خلق کنی یا یه چیزی رو عوض کنی اون چیه ؟ 《♤》

SUPRISE سلام خوبین ، چخبرا ، میبینم که داریم به لحظات ملکوتی کنکور ۱۴۰۲ تیر نزدیک و نزدیک تر میشیم . این ۵۰ روز رو به چشم روز نبینید به چشم ثانیه ببینید ، دقیقه آخره ، این همون گل دقیقه ۹۰ هستش . امیید وارم خیلی زود به چیزی که میخواین برسین .
      از خوش و بش کردن که بگذریم خیلی زود توی ۲ روز گذشته بنده به عنوان بیکار ترین عضو فعلی انجمن درمیان عده ی کثیری شناخته شدم و گفتم چیکار کنم چیکار نکنم ، دونبال ایده گشتم تا یه تاپیک بزنم بلکه پر بازدید شد. مرسی دمتون گرم که توی تاپیک شرکت میکنین اگرم نمیکنین که باید بکنین زوریه فحش گزاشتم از نوع رکیک . چهار کلمه بنویس چیزیت نمیشه نترس در عوض شاید یه روز همینی که میگی عملی شد . والله هرچیزی ممکنه .
      منتظرتونم دمتون گرم ، یا حق .
      -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
      خودم اگه میتونستم سوت پایان نیمه اول بازی رو میزدم که انشالله اروپا و آسیا زمین رو عوض کنن و بریم برای ۴۵ دقیقه بعدی . بعدش آی تحریم کنیم آی تحریم کنیم دلارشونو بکنیم ۲۰۰ تومن نه اصلا ۵۰۰ تومن . یه جوری که هر دقیقه از شدت ریزش پشماشان کیف کنن . ( just fun همین طوری شوخی شوخی اینو گفتم حالا تحلیلگرای سیاسی انجمن نیان دلایل افزایش دلارو بگن )
      shonen magazine for konkour and entertainment

2. Top | #2
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میتونستم، رسم دنیارو عوض میکردم
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه می تونستم بدون شک تنها کاری که می کردم، محو کردن تمام سیاستمدارهای دنیا از روی کره زمین بود...
      در گریختن رستگاری نیست. بمون و از خودت چیزی بساز که نشکنه...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TomyShellby نمایش پست ها
      اگه قدرت شو داشتم نیمی از بودجه جهان حالا هر چی رو مختص به حیوانات قرار میدادم برای گربه و سگ و پرنده و ....

و کسی هم که حیوان آزاری میکرد رو به 700 ضربه شلاق تنبیه و هم چنین باید همه ثروت و مال و اموال شو ازش توبیخ میکردم نیمی از ان واسه حیوانات خرج میشد و به مدت 4 سال باید زندان میرفت و خالکوبی اون حیوان مورد ازار قرار گرفته رو مچ دستش میکوبوندم

و هر کس هم که ببینه کسی حیوان آزاری انجام داده و فیلم بگیره یا لوش بده نصف مال اون فرد حیوان آزار متعلق به فرد گزارش دهنده تعلق میگرفت

تمام

یکم خشونتش زیاده ولی مواقم
      حتی بعد ۷۰۰ ضربه شلاق میتونی بندازیش تو قفس شیر ها

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اگه میتونستم یه چیز و عوض کنم مغز ها بودن...مغزایی که پر از تنفر وتعصب و قضاوتن.....

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از لالا کردن پول در میووردم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نامیرایی ادما بزرگترین معماس از نظر خودم اونو حلش میکردم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سرطانو حذف می کردم. هنوز هیچ تجربه ای دردناک تر از این نداشتم که کسی که خیلی دوسش دارم جلوی چشمم آب بشه و من نتونم کاری کنم.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه می توستم ......کاری میکردم که انسان تا حدودی به قدرتای ماورای برسه یا بتونه از 20 درصد ظرفیت مغزش استفاده کنه . اینطوری دیگه شاید خیلی از جنگ ها و بدی ها و بیماری ها از بین میرفت

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به جای یه سری سریال پوچ مسخره
      یکی دوتا سریال قشنگ مثل متهم گریخت چهارخونه ساختمان پزشکان درحاشیه برره درحاشیه ۲ لیسانسه ها لیسانسه ها ۲ و ....

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ذهن بقیه رو بخونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدارو خلق میکردم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچی .
      دست به دنیا نمیزدم چون بازار شامه اصلا خرابیاش یدونه دوتا نیست که بتونم غلطی بکنم من°-°
      اما از این قدرت استفاده میکردم و خودمو عوض میکردم یکمی. طاقتم رو می‌بردم بالا تر . صبرم رو بیشتر میکردم .‌‌تحملم رو بیشتر میکردم و خلاصه در یک کلمه خودم رو آداپته میکردم با این دنیای گ.ه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن