خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile یه امتحان ایندمو میسازه

چقدر همه داغونیم خسته ایم از همه چیز
      مقایسه شدن
      پیشرفت نکردن در اینجانب حتی پس رفت

هیچکس نمیفهمه حتی ساده ترین حرف ها چقدر میتونه ساده ذهن ما رو در گیر کنه

خیلی جالبه که هیچکدوممون نمی تونیم بهم اعتماد کنیم.....
      تا حالا شده از یه نفر بپرسی حالت چطوره بعد طرف بگه اره همه چی اوکیه ولی تو از درون میفهمی از درون نابوده ولی بازم ترجیح میده چیزی نگه

کسی که هنر میخونه رو مسخره میکنن که خنگه در صورتی که من یکی از دوستام از شدت حجم زیاد کتابای هنر میخواد کنکور ریاضی بده

هیچکس حالش خوب نیست همه داریم دیونه میشیم.هر روز به خودم میگم امروز دیکه حسابی بخونم ولی واقعا خوب جلو نمیرم
      هر شب گریه می کنیم هر روز استرس میکشیم بخدا چند تا از دوستای من مریض شدن یکیشون داره ام اس میگیره یکشون روزی یه بطری گلاب میخوره بلکه استرسش بره یکی شبا خواب نمیره هیچکس نمیخنده همه عصبی ان انگار اگه بهشون دست بزنی میشکنن
      چرا مگه چیکار کردیم اینقدر بدبختی بخون اکه امسال قبول نشی همه قبول میشن تو میمونی بیچاره پشت کنکوریا دیگه چه عذابی میکشن اگه امسالم قبول نشم چی و خاطرات پارسال

اگه بجای کنکور امتحان ورودی به دانشگاه میذاشتن هر کس میرفت دنبال علاقش هدفش معلوم بود استرس نصف میشد حداقلش..........................

حالا این حرفا به کنار حقیقت احماقه اینه که ما امسال کنکور داریم چه 12 ام چه چندمین سال کنکور

اگه روزی 30 تا تست از هر درس بزنی میشه 120 تا توی این 55 روز میشه 6600 تا تست که کم نیست و میخوام بگم فقط جوری بخون که هر اتفاقی که افتادش بعدش برگردی وبگی.....
      افرین دمت گرم رفیق تمام جونتو پای چیزی که میخواستیم گذاشتی
      فقط دوماه تا قبولی بترکون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام به تمامی کسانی که این متن رو میخونن بچه ۵۴ روز تا کنکور تجربی مونده شاید این متن یه تلنگر بشه برای خیلی از بچه ها که پاشن و بخونن و این ۵۴ روز تمام خودشونو بزارن وقتی میگم تمام خودتون بزارید یعنی از جون و نفس و زندگیتون بزارین چه اون کسایی که خوندن چه کسایی که تا حالا بد خوندن و چه کسایی که نخوندن و الان میخوان بخونن بچه ها شاید حرفام تکراری باشه ولی سر جلسه کنکور میگی کاشکی ده روز فقط ده روز اخرو میخوندم کاش فقط یکی از کتابامو میخوندم ولی میخوندم بخدا توی این ۵۰ روز با ساعت مطالعه بالا میشه خیلی کارا کرد تازه فقط ۴ تا کتابه
      هر کس حاضره این ۵۰ روز رو از جونش مایه بزاره و بخونه یه قلب قرمز بفرسته و از مجازی بره و بعد بیاد نتیجه بگه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اجازه نمیدم هیچکسی روز خوبم رو خراب کنه. از زندگیم لذت میبرم و درکنارش از اینکه شانس درس خوندن دارم هم احساس خیلی خوبی دارم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Username_Copied نمایش پست ها
      من اجازه نمیدم هیچکسی روز خوبم رو خراب کنه. از زندگیم لذت میبرم و درکنارش از اینکه شانس درس خوندن دارم هم احساس خیلی خوبی دارم.
      دقیقا برای من هم ی انتخاب بوده،
      زوری نیس که

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sakia نمایش پست ها
      چقدر همه داغونیم خسته ایم از همه چیز
      مقایسه شدن
      پیشرفت نکردن در اینجانب حتی پس رفت

هیچکس نمیفهمه حتی ساده ترین حرف ها چقدر میتونه ساده ذهن ما رو در گیر کنه

خیلی جالبه که هیچکدوممون نمی تونیم بهم اعتماد کنیم.....
      تا حالا شده از یه نفر بپرسی حالت چطوره بعد طرف بگه اره همه چی اوکیه ولی تو از درون میفهمی از درون نابوده ولی بازم ترجیح میده چیزی نگه

کسی که هنر میخونه رو مسخره میکنن که خنگه در صورتی که من یکی از دوستام از شدت حجم زیاد کتابای هنر میخواد کنکور ریاضی بده

هیچکس حالش خوب نیست همه داریم دیونه میشیم.هر روز به خودم میگم امروز دیکه حسابی بخونم ولی واقعا خوب جلو نمیرم
      هر شب گریه می کنیم هر روز استرس میکشیم بخدا چند تا از دوستای من مریض شدن یکیشون داره ام اس میگیره یکشون روزی یه بطری گلاب میخوره بلکه استرسش بره یکی شبا خواب نمیره هیچکس نمیخنده همه عصبی ان انگار اگه بهشون دست بزنی میشکنن
      چرا مگه چیکار کردیم اینقدر بدبختی بخون اکه امسال قبول نشی همه قبول میشن تو میمونی بیچاره پشت کنکوریا دیگه چه عذابی میکشن اگه امسالم قبول نشم چی و خاطرات پارسال

اگه بجای کنکور امتحان ورودی به دانشگاه میذاشتن هر کس میرفت دنبال علاقش هدفش معلوم بود استرس نصف میشد حداقلش..........................

حالا این حرفا به کنار حقیقت احماقه اینه که ما امسال کنکور داریم چه 12 ام چه چندمین سال کنکور

اگه روزی 30 تا تست از هر درس بزنی میشه 120 تا توی این 55 روز میشه 6600 تا تست که کم نیست و میخوام بگم فقط جوری بخون که هر اتفاقی که افتادش بعدش برگردی وبگی.....
      افرین دمت گرم رفیق تمام جونتو پای چیزی که میخواستیم گذاشتی
      فقط دوماه تا قبولی بترکون

شاید یکم این جمله انگیزشی نسبت به صداقت جمله تو خشن تر باشه
      ولی یادتون نره :
      اگر نا رضایتی و ناراحتی شما از وضع کنونی موجب پیشرفت شما نشود ، شما در تله افسردگی امروزی ابر قدرت ها گیر افتاده اید .

و دوم :
      if you think konkur is hard , so you dont know what hard is it .

این دوتا صرفا انگیزشیه دوستان گارد نگیرین بخونین

5AM
      THE LEGEND WAKES UP
      THE LOSSER FOING TO SLEEP
      shonen magazine for konkour and entertainment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن