خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تا تابستون چی‌بخونم؟

صفر میشه گفت
      خیلی صفر حتی خیلی درسارو تشریحی هم بلد نیستم به جز زیست+زمین (کلاسای فرهمندنیا رو دیدم +چلاجور)
      بعد خیلی سردرگمم برای این مدت ؛ ضمنا پشت کنکوریم ولی چون تازه ادم شدم ؛ میخوام بخونم ایشالا سال بعد رشته مدنظرم رو قبول بشم؛ امسال با وجود معدل خیلی کمم زیاد به قبول شدن فکر نمیکنم
      سوال بعدی: تابستون گزینه دو برم یا قلمچی؟
      خودم دوس دارم گزینه دو برم چون قبلا قلمچی‌بودم ترازم اتفضاح بوده یه چیزی مث ترس برم داشته دوست ندارم دوباره برم قلمچی ولی از طرفی هم میگم همه میرن قلمچی اینجوری بهتر مقایسه میشم
      یا نظرتون اینه که لرنیتو ازمون بزنم ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی فقط ۶_۷ ساعت میتونم بخونم :/
      البته همه برنامه های گوشیمو پاک کردم احتمالا بیشتر هم بشه

3. Top | #3
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      باور کنید «آزمون تابستون اغلب برای کسی مفید هست که پایه نسبتا خوبی داره»، احتمالا دلیل پایین بودن ترازتون هم عجله برای آزمون دادنه؛ شما تابستون مطالب پایه رو خوب ببنیدید حتی ۱۰۰ درصد هم نتونستین ببیندین سعی کنید ۸۰ ۷۰ درصد رو ببنیدید و طول سال آزمون ثبت‌نام کنید حالا هر آزمونی که دوست داشتین ولی خب بهتر قلمچی باشه و دوازدهم رو اون موقع شروع کنید.
      از پایین بودن ترازتون هم نترسین و سعی کنید تجزیه و تحلیل کنین که چرا ترازتون پایینه چون شما آزمون میدین که اشکلاتون رو بررسی کنین تا تو آزمون اصلی (کنکور) ضربه نخورید ولی اگه همش از ترس پایین بودن تراز فرار کنید و اشکلاتون رو برطرف نکنید تو کنکور ضربه میخورین.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina0-0 نمایش پست ها
      صفر میشه گفت
      خیلی صفر حتی خیلی درسارو تشریحی هم بلد نیستم به جز زیست+زمین (کلاسای فرهمندنیا رو دیدم +چلاجور)
      بعد خیلی سردرگمم برای این مدت ؛ ضمنا پشت کنکوریم ولی چون تازه ادم شدم ؛ میخوام بخونم ایشالا سال بعد رشته مدنظرم رو قبول بشم؛ امسال با وجود معدل خیلی کمم زیاد به قبول شدن فکر نمیکنم
      سوال بعدی: تابستون گزینه دو برم یا قلمچی؟
      خودم دوس دارم گزینه دو برم چون قبلا قلمچی‌بودم ترازم اتفضاح بوده یه چیزی مث ترس برم داشته دوست ندارم دوباره برم قلمچی ولی از طرفی هم میگم همه میرن قلمچی اینجوری بهتر مقایسه میشم
      یا نظرتون اینه که لرنیتو ازمون بزنم ؟
      اگه معدلت پایینه ترمیم کن چون سال بعد میشه 50 درصد
      و آره به قول rhm تابستون پایه رو خوب بخون
      توی آزموناهم به فکر تراز نباش !
      همون قلمچی از همه بهتره . تو تابستون که پایه رو ببندی و از مهر با قلمچی پیش بری تا کنکور بعدی اوکی میشی
      ولی بازم میگم چون نوشتی معدلت پایینه باید ترمیم کنی برای سال بعد تا نتیجه خوبی بگیری

5 ماه و 5 روز برای 5 سال و 5 ماه
      Mon 22 1 2024
      ˙ᵕ˙

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz.♡ نمایش پست ها
      همون قلمچی از همه بهتره . تو تابستون که پایه رو ببندی و از مهر با قلمچی پیش بری تا کنکور بعدی اوکی میشی
      ولی بازم میگم چون نوشتی معدلت پایینه باید ترمیم کنی برای سال بعد تا نتیجه خوبی بگیری
      ثبت نام نکردم از طرفی ریاضی به شدت ضعیفم نمیرسم یک ماهه سه پایه رو خوب بخونم تا ۲۰ بگیرم!
      میخوام ترمیم رو بزارم برای شهریور
      معدلم ۱۷ اعه
      اول دهم بخونم بعد یازدهم خوبه میشه ؟ ولی ازمون چطوری بدم؟ باید حتما ازمون هم داد؟
      من الان پخش و پلا مث برنامه قلمچی هم دهم هم یازدهم میخونم که بتونم ازمونای سال قبلشو بدم خودم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      سلام
      باور کنید «آزمون تابستون اغلب برای کسی مفید هست که پایه نسبتا خوبی داره»، احتمالا دلیل پایین بودن ترازتون هم عجله برای آزمون دادنه؛ شما تابستون مطالب پایه رو خوب ببنیدید حتی ۱۰۰ درصد هم نتونستین ببیندین سعی کنید ۸۰ ۷۰ درصد رو ببنیدید و طول سال آزمون ثبت‌نام کنید حالا هر آزمونی که دوست داشتین ولی خب بهتر قلمچی باشه و دوازدهم رو اون موقع شروع کنید.
      از پایین بودن ترازتون هم نترسین و سعی کنید تجزیه و تحلیل کنین که چرا ترازتون پایینه چون شما آزمون میدین که اشکلاتون رو بررسی کنین تا تو آزمون اصلی (کنکور) ضربه نخورید ولی اگه همش از ترس پایین بودن تراز فرار کنید و اشکلاتون رو برطرف نکنید تو کنکور ضربه میخورین.
      پس تا اخر تابستون دهم و یازدهم رو بخونم
      به ترتیب دهم و یازدهم
      لازم نیست ازمون بدم؟

7. Top | #7
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina0-0 نمایش پست ها
      پس تا اخر تابستون دهم و یازدهم رو بخونم
      به ترتیب دهم و یازدهم
      لازم نیست ازمون بدم؟
      بله به ترتیب بخونید و نه لازم نیست آزمون بدین تا اون موقع، فقط تو برنامه تون یه تایمی رو به مرور کردن اختصاص بدین مثلا جمعه ها رو برای مرور مطالبی که طول هفته خوندین بذارین و هر فصل یا مبحثی که تموم شد به عنوان مرور دوباره تست های نشان دار و... رو کار کنید بعد برین فصل یا مبحث بعدی.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      بله به ترتیب بخونید و نه لازم نیست آزمون بدین تا اون موقع، فقط تو برنامه تون یه تایمی رو به مرور کردن اختصاص بدین مثلا جمعه ها رو برای مرور مطالبی که طول هفته خوندین بذارین و هر فصل یا مبحثی که تموم شد به عنوان مرور دوباره تست های نشان دار و... رو کار کنید بعد برین فصل یا مبحث بعدی.
      خیلی ممنون لطف کردید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه که مثل یه بچه درس خون یازدهم که برای کنکور سال بعد اماده میشه بخونی! یعنی یکم پایه تو قوی کنی. مثلا زیستت رو که بهتری تبدیل کن به نقطه قوتت. از اون ور هم یه درسی که ضعیفی رو بیار بالا که از تابستون اعتماد به نفس بالاتری داشته باشی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Django نمایش پست ها
      پیشنهاد من اینه که مثل یه بچه درس خون یازدهم که برای کنکور سال بعد اماده میشه بخونی! یعنی یکم پایه تو قوی کنی. مثلا زیستت رو که بهتری تبدیل کن به نقطه قوتت. از اون ور هم یه درسی که ضعیفی رو بیار بالا که از تابستون اعتماد به نفس بالاتری داشته باشی.
      همین کارو میکنم ؛ ممنون
      نظر شماهم اینه ک تابستون ازمون ندم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی پیشنهاد خیلی خوبی که میتونم بکنم اینه که قلمچی به هیچ وجه نرو چون ترازاش الکیه و سوالاش هم اصلا شبیه کنکور نیست بهترین آزمون فقط گزینه دو هست
      و دوم اینکه اصلا به تراز توجه نکن چون خیلی تقلب زیاد شده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz.♡ نمایش پست ها
      فکر کنم یه جایی خوندم تاثیر 50 درصد برای کنکور 404 به بعد هست.
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن