خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 20 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 299
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

لغو مصوبه کنکوری شورای انقلاب فرهنگی توسط مجلس (1403 به بعد)

⭕️ احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس:

طبق وعده، طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو درکمیسیون آموزش و‌ تحقیقات مجلس مصوب شد بر اساس این طرح، مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در مورد کنکور ملغی و‌ تصمیم گیری درمورد تاثیر معدل و‌.. ازسال ۱۴۰۳ به شورای سنجش و‌پذیرش محول خواهد شد. مجازات عدم اجرا نیز برای مجریان در نظر گرفته شد.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درود بر دوستان گرامی . نظر خودم به عنوان کسی که داستان های سال 99 رو دیده اینه که به حرف های تو خالی مسئولین توجه نکنین . هر موقع روی سایت سنجش خبر قطعی اومد اون موقع میشه باز یکم روش حساب باز کرد .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تصویب طرح یک فوریتی کنکور در کمیسیون آموزش/ مصوبه شورای انقلاب فرهنگی برای کنکور ۱۴۰۳ لغو شد!

احمد نادری، عضو هیئت رئیسه مجلس: طبق وعده، طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو درکمیسیون آموزش و‌ تحقیقات مجلس مصوب شد. بر اساس این طرح، مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در مورد کنکور ملغی و‌ تصمیم گیری درمورد تاثیر معدل و‌... ازسال ۱۴۰۳ به شورای سنجش و‌پذیرش محول خواهد شد. مجازات عدم اجرا نیز برای مجریان در نظر گرفته شد‌.

رضا حاجی پور، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس: این طرح، اصلاح قانون سال ۹۲ مجلس بوده و در آن اشاره شده که میزان تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری با پیشنهاد آموزش و پرورش توسط شورای سنجش و پذیرش دانشجو تعیین شود، همچنین شورا مکلف است میزان تاثیر سوابق تحصیلی را قبل از شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها به اطلاع عموم برساند.

در ماده‌های بعدی این قانون نیز مجازات‌هایی در صورت استنکاف از قانون پیش بینی شده و در ماده آخر این طرح نیز تاکید شده سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور از سال ۱۴۰۳ و بعد از آن براساس این قانون صورت می پذیرد.

مطابق قانون مجلس، دروس عمومی باید به کنکور بازگردند و تأثیر سوابق تحصیلی تا پیش از برگزاری امتحانات نهایی ایمن و استاندارد در سه سال پایانی دوره متوسطه به صورت مثبت لحاظ شود.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پارسال که شورای انقلاب فرهنگی تصویب کرد دقیقامن گفتم این طرح قابلیت اجرا فقط برای یه سال رو داره،الانم قطعا لغوه میدونید چَرا
      ؟چون فهمیدن گند زدن،میدونید چه بار عظیمی به آموزش پرورش واردشده؟چقدر ناعدالتی شد،میشه،چراغ خاموش به مجلس گفتن به دادمون برسید که بعد کنکور اعتراضا شروع میشه مملکت دیگه توان وارد شدن به داستانای دیگه رو نداره،مخلص کلام اینکه همون طور که پارسال اشاره کردم این طرح فقط ۱۴۰۲ رو به فنا داد،قطعا عمومی رو شروع کنید برای ۱۴۰۳ به بعد،خیلی واضح بود بفهمن چه گندی زدن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      .الان منی که امسال ترمیم ثبت نام کردم و می خوام سال ۱۴۰۳ کنکور بدم چی کار کنم؟
      دوباره باید عمومی بخونیم؟
      امکان لغو ثبت نام ترمیم معدل هست؟
      خدایااااا
      بچه هامیشه بهم بگید؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _TAN_ نمایش پست ها
      .الان منی که امسال ترمیم ثبت نام کردم و می خوام سال ۱۴۰۳ کنکور بدم چی کار کنم؟
      دوباره باید عمومی بخونیم؟
      امکان لغو ثبت نام ترمیم معدل هست؟
      خدایااااا
      بچه هامیشه بهم بگید؟
      شما ترمیم کن اینا حساب کتاب ندارن ضمنا اینکه ضرر نمیمنی معدلت میره بالاتر واینکه برای یه کنکوری نهایی آب خوردنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من فعلا این اخبار رو جدی نگیرین باید ببینیم صحن چی میشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nebraska نمایش پست ها
      داداش این طرح حالا باید بره صحن برای رای گیری بعدشم باید بره شورای نگهبان . قطعا مافیای معدل و مدارس غیرانتفاعی و شورا بیکار نمیشینن . باید صبر کرد
      به جان خودم اینا محض رضای خدا موش نمیگیرن گند کار دراومده که اینطوری به هول و بلا افتادن قطعا شورای سنجش و پذیرش کارو دست میگیره،فعلا خبر همینجا بمونه تیرماه اعلام میکنن و شهریور جزییاتشو میگن،طبیعیه که طرح فعلی مضخرفی بیش نبود اینا تصمیمات مجلس و شورا نیست امنیت ملی گزارش داده ایناهم مجلسو انداختن وسط وگرنه شورا به هیچ وجه زیربار نمیرفت طی چند روز اینده شورا یه چندتا مصاحبه به ظاهر تند میکنه و داستان تمومه
      ویرایش توسط farzaddd : 18 اردیبهشت 1402 در ساعت 19:58

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      به جان خودم اینا محض رضای خدا موش نمیگیرن گند کار دراومده که اینطوری به هول و بلا افتادن قطعا شورای سنجش و پذیرش کارو دست میگیره،فعلا خبر همینجا بمونه تیرماه اعلام میکنن و شهریور جزییاتشو میگن،طبیعیه که طرح فعلی مضخرفی بیش نبود اینا تصمیمات مجلس و شورا نیست امنیت ملی گزارش داده ایناهم مجلسو انداختن وسط وگرنه شورا به هیچ وجه زیربار نمیرفت طی چند روز اینده شورا یه چندتا مصاحبه به ظاهر تند میکنه و داستان تمومه
      از کل نماینده های مجلس کلا شاید ده نفر هم نمیدونن کنکور چه بوده و چه شده امیدوارم ماجرای صحن خوب پیش بره تا حداقل بچه ها از شر نهایی و شبه نهایی کلاس ترمیم کتاب ترمیم راحت بشن به همون یدونه کنکور بچسبن ...

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nebraska نمایش پست ها
      از کل نماینده های مجلس کلا شاید ده نفر هم نمیدونن کنکور چه بوده و چه شده امیدوارم ماجرای صحن خوب پیش بره تا حداقل بچه ها از شر نهایی و شبه نهایی کلاس ترمیم کتاب ترمیم راحت بشن به همون یدونه کنکور بچسبن ...
      اون با پیامک بازی که سبطی راه میندازه اگاه میشن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نکته نگران کننده مصوبه امروز اینه که گفته میزان تاثیر سوابق تحصیلی باید با پیشنهاد آموزش و پرورش و تایید شورای سنجش و پذیرش تعیین بشه ، مسلما آموزش پرورش دوس نداره تاثیر قطعی حذف بشه و پولی که برای ترمیم معدل گیرش میاد رو از دست بده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      اون با پیامک بازی که سبطی راه میندازه اگاه میشن
      حالا با صدای زنگ و پیامک بد خواب میشن تاثیر معدلو میکنن 99 درصد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      نکته نگران کننده مصوبه امروز اینه که گفته میزان تاثیر سوابق تحصیلی باید با پیشنهاد آموزش و پرورش و تایید شورای سنجش و پذیرش تعیین بشه ، مسلما آموزش پرورش دوس نداره تاثیر قطعی حذف بشه و پولی که برای ترمیم معدل گیرش میاد رو از دست بده
      آموزش پرورش شورای انقلاب فرهنگی و سنجش پورعباس مثلثی هستن که کوتاه نمیان . مگه اینکه به گفته دوستمون از بالاتر هشدار داده باشن بهشون که بعیده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masomi نمایش پست ها

این سایت مجلسه که مصوبه که اقایون میگن رو گذاشته
      https://rc.majlis.ir/fa/legal_draft/show/1753085
      برید دانلود کنید خودتون بخونید کجای این طرح درباره تاثیر مثبت یا بازگشت عمومی گفته؟
      این بیشتر تبلیغات آقایون مجلسی و شانتاز رسانه ای بر علیه شورای انقلابه وگرنه طرح یک فوریتی که میگن رو خودتون برید بخونید
      در ضمن درگیر حاشیه نشید و بخونید
      درود . در واقع این طرح الحاقیه ای برای قانون قبلی و اصلی مجلس برای پذیرش دانشگاه هاست که اگه دوباره اجرا بشه تا زمانی که هر سه پایه نهایی نشن تاثیر باید مثبت باشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان کنکوری 1402 ازتون خواهش میکنم به هیچ عنوان به این اخبار توجه نکنید اگر اگر اگر اتفاقی بیفته برای سال بعده اجازه ندین بهترین زمان کنکورتون با اخبار و حاشیه از دست بره .......... دوستان 1403 هم تا اطلاعیه های رسمی آنچنان به تغییرات امیدوار نباشن و کار خودشونو بکنن . مخلص همتون

صفحه 1 از 20 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)