خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انگیزشی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انگیزشی

wp8741168-reminders-wallpapers-1.jpg
      هیچ وقته هیچ وقت تسلیم نشو
      شاید هرچی بزرگتر میشی مشکلاتت هم بزرگتر بشن اما تو اون ادم قبلی نیستی
      توی بازی غول های مرحله اخر خیلیی بزرگتره ولی تو اون ادمی نیستی که مرحله اول بودی ! تو کلی ارتقا پیدا کردی کلی قدرت بهت اضافه شده
      زندگیم همینه ، شاید داره سخت تر میشه ولی بدون تو داری قوی تر میشی
      -
      و دوست خوبم کنکور چیزی نیست که همه ازش تعریف میکنن !
      کنکور این نیست که تو 24 ساعته بشینی درس بخونی . کنکور یه غول نیست که هر کسی نتونه از پسش بربیاد . نیاز نیست کلی کتاب تست زده باشی نیاز نیست ده دور هر درسیو مرور کرده باشی ولی ولی ولی باید جوری باشه که مطالبو درک کرده باشی !
      سرسری از روی سوالا رد نشی ، متن کتابارو قشنگ بلد باشی
      استاد فیزیکم میگفت یه دانش اموز داشت که واقعا وضع مالیش جوری نبود که بتونه کلاس بره یا کتابای مختلف بخونه ولی درصد فیزیکش فک کنم بالای 80 بود شایدم 90 . وقتی استادم ازش پرسیده چیکار کرده اون گفته فقط سوالای کتابو حل کرده ولی مثلا اگر کتاب شتاب رو میخواسته اون همه چیزایی که میتونسته سوال بخواد رو بدست میاورده یا سوال رو تغییر میداده و انواع روشارو روش اجرا میکرده !
      اگر محدودیت دارید فکر نکنید دیگه همه چی تمومه و شما هیچ وقت قبول نمیشید . اتفاقا قبولی شهرای کوچیک خیلی بیشتره !
      اکثر کسایی که زیاد کتاب دارن میگن باید سریع این کتابو تموم کنم و برم کتاب بعدی . فقط به فکر تموم کردن کتاب هستن و اصلا نگاه نمیکنن ببینن که قشنگ موضوع رو یاد گرفتن یا نه ( اینو یکی از دوستام به من گفت ، چون من دقیقا همینجوری میخوندم و فقط به فکر تموم کردن بودم ) به قول یکی اینکه 50 درصد مطالبو 100 درصد بخونی تا اینکه 100 درصد مطالبو 50 درصد بخونی خیلی ارزشش توی کنکور بیشتره...
      میدونم خیلی قاطی حرف زدم ، اینم دلیلش اینه که درحال حاضر ذهنم اصلا نظم نداره

5 ماه و 5 روز برای 5 سال و 5 ماه
      Mon 22 1 2024
      ˙ᵕ˙

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      "what color is your bugatti ?" _ andrew tate
      shonen magazine for konkour and entertainment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن