خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

توصیه هاتون به کنکوری ۱۴۰۳؟!

به یه کنکوری ۱۴۰۳ که پایه نسبتا خوب داره و دهم و یازدهم رو تقریبا کنکوری خونده چه توصیه هایی دارید؟
      کارهایی که فکر میکنید اگه انجام میدادید نتیجه بهتری میگرفتین
      خلاصه که پند ها و اندرزهاتون رو به اشتراک بگذارید
      رشته تجربی

2. Top | #2
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درگیر حاشیه نشین؛ تحلیل آزمون رو جدی بگیرین؛ پایه رو گفتین نسبتاً خوب خوندین پس تابستون پایه ‌تون رو در حد لالیگا بالا ببرین؛ تعدد منابع نداشته باشین فقط در صورتی برین دنبال منبع دیگه که منبع اول رو خوب کار کرده باشین؛ خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید؛ استمرار داشته باشین و ناامید نشین.
      اینا چیزایی بود که تجربه کرده بودم و بهم ضربه زدن... موفق باشین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنونم
      تابستون دهم و یازدهم رو باهم بخونم؟
      قصدم این بود که دوازدهم رو با یکی از پایه ها پیش ببرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته
      متشکرم

5. Top | #5
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فکر کن فردایی وجود نداره
      امروز همون فردایی هست که دیروز منتظرش بودی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از همون دوران مدرسه سخت اون 3سالو کنکوری میخوندمو سال کنکور بارمو سبک میکردم

7. Top | #7
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Firnadly نمایش پست ها
      ممنونم
      تابستون دهم و یازدهم رو باهم بخونم؟
      قصدم این بود که دوازدهم رو با یکی از پایه ها پیش ببرم
      به نظرم پایه ها رو بخونید بهتره، شما برای دوازدهم کلی وقت دارین طول سال، درضمن شما پایه‌تون هر چقدر قوی باشه دوازدهم رو هم بهتر میبندین، منظور چون درسا مرتبط هستند بهتره که پایه رو خوب بخونید.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جوگیرانه درس نخون
      نوسانی درس نخون
      تست زیاد بزن
      خوابت کافی باشه
      سوشال مدیارو کنترل کن
      دوستای سمی و کسایی که درس نمیخوننو دورت جمع نکن
      هوشمندانه درس بخون
      یجور درس نخون که اسفند شد دیگه نفست بالا نیاد تفریحتو داشته باش ک دچار فرسایش نشی
      و سعی کن مطالبو سر کلاس یاد بگیری/معلمت خوب نیست کلاسشو بپیچون
      به هیچ عنوان دوازدهم تصمیم نگیر تو خونه بخونی حتما برو مدرسه حالو هوای درس خوندنت حفظ بشه

تابستون تمرکزت رو پایه باشه بهتره به دو دلیل
      1. تو طول سال راحت تر به بودجه بندی ازمونا میرسی و تست بیشتری میتونی بزنی
      2. رو دوازدهمتم به دنبالش تو طول سال تایم و تمرکز بیشتری داری چون استرس مباحث جمع نشده پایه نیست
      ولی زیست و ریاضیو برسی پیش خوانی کنی فک نکنم بد باشه
      به ساعت مطالعت ربط داره بیشتر(یه نکته مهم: حتمااا تو ریاضی پایتو قوی کن واسه دوازدهمت ک از نون شب واجب تره)
      دیگه چیزی یادم نمیاد؛ موفق باشی

پ.ن: البته من کنکوریه موفقی نبودم امسال متاسفانه اینا اطلاعات عمومیه تا تجربه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به عنوان ی پشت کنکوری باتجربه بهت میگم مهم ترین چیز در مسیر کنکور استمراره مطالعه اس نه ساعت مطالعه زیاد .
      هر شکست یه تولد دوباره ست.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زیبا بود

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنونم
      مدرسه ما به شدت ضعیفه در مسئله آموزش و کنکور منم از دهم با کلاسای آنلاین پیش اومدم
      از طرفی تو مدرسه ما اصلا نمیشه کلاسارو پیچوند یا حتی خود مدرسه رو
      دوازدهمیا تا آخرین روز باید مدرسه بیان
      از این جهت من تصمیمم بر غیرحضوری خوندن بود
      شما غیرحضوری خوندین که‌ناراضی بودید؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته
      متشکرم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رفتارها ، حرفها و چیزهای زیادی هست که میخوان شمارو از راه به در کنن ولی نباید تسلیم بشید ، اگه یه گوشتون در شد و یکیش دروازه، مطمئن باشید نصف راه موفقیت رو رفتید.
      انتظار خسته نشدن نداشته باشید شما کامپیوتر نیستید انسانید، تنها چیزی که مهمه اینه که جا نزنید.

بدتریییین موقعیتهایی که بعد از کنکور که برای کسی که درست نخونده اتفاق می افته فقط دوتا چیزه:
      اولیش همون لحظه اییه که برگه رو تحویل میده، میگه کاش بیشتر خونده بودم، کاش ... کاش...
      دومیشم لحظه دیدن کارنامه اولیه اس، وقتی میبینه رتبه اش به اونی که میخواد نمیخوره، وقتی درصدهاشو میبینه جلو جلو فاتحه خودشو میخونه.
      و من هردوی این اتفاقاتو با گوشت و پوست و خونم حس کردم
      نگفتم که بترسید ؛ گفتم که بدونید
      ادم باهوش ادمیه که از زندگی بقیه درس بگیره، برای اینکه مثل من از درد نرسیدن به خودتون نپیچید یادتون باشه چاره ای ندارید جز خوندن.

مورد اخرم اینه که هیچچ وقت به اون چیزی که خوندید و بلدید مطمئن نباشید ، هر وقت از خودتون مطمئن شدید بدونید که دارید میرید تا ببازید.
      خدارو در نظر بگیرید ، اغوشش برای شما همیشه بازه، ازش کمک بخواید، بهش توکل کنید، تلاش کنید و بعد از اون منتظر یاری اون باشید.

توصیه های خواهرانه ی من بود، به امید موفقیت شما

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از یه بزرگی تو همین انجمن خوندم ، درس خوندن مثل نمودار لُر میمونه ، چند سال باید زحمت بکشی تا به هدف برسی ، یه شبه با پکیج و ... نمیشه به هدف رسید، فکر کنم mohamad_R گفته بود
      ای که در فصل خزانم دیده ای با پشت خم
      این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جویای عدالت نمایش پست ها
      رفتارها ، حرفها و چیزهای زیادی هست که میخوان شمارو از راه به در کنن ولی نباید تسلیم بشید ، اگه یه گوشتون در شد و یکیش دروازه، مطمئن باشید نصف راه موفقیت رو رفتید.
      انتظار خسته نشدن نداشته باشید شما کامپیوتر نیستید انسانید، تنها چیزی که مهمه اینه که جا نزنید.

بدتریییین موقعیتهایی که بعد از کنکور که برای کسی که درست نخونده اتفاق می افته فقط دوتا چیزه:
      اولیش همون لحظه اییه که برگه رو تحویل میده، میگه کاش بیشتر خونده بودم، کاش ... کاش...
      دومیشم لحظه دیدن کارنامه اولیه اس، وقتی میبینه رتبه اش به اونی که میخواد نمیخوره، وقتی درصدهاشو میبینه جلو جلو فاتحه خودشو میخونه.
      و من هردوی این اتفاقاتو با گوشت و پوست و خونم حس کردم
      نگفتم که بترسید ؛ گفتم که بدونید
      ادم باهوش ادمیه که از زندگی بقیه درس بگیره، برای اینکه مثل من از درد نرسیدن به خودتون نپیچید یادتون باشه چاره ای ندارید جز خوندن.

مورد اخرم اینه که هیچچ وقت به اون چیزی که خوندید و بلدید مطمئن نباشید ، هر وقت از خودتون مطمئن شدید بدونید که دارید میرید تا ببازید.
      خدارو در نظر بگیرید ، اغوشش برای شما همیشه بازه، ازش کمک بخواید، بهش توکل کنید، تلاش کنید و بعد از اون منتظر یاری اون باشید.

توصیه های خواهرانه ی من بود، به امید موفقیت شما
      ممنونم از شما

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن